Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
ivf
 
lootus 09. september 2008, kl 22.03
Tere, minul järgmisel kuul teine ivf, tahaks teada kuidas Teil on läinud, kui kaua ootasite oma positiivset vastust?
 
kaie 09. september 2008, kl 23.14
mis toimub? üle ühe on sama teema.
 
ifikas 11. september 2008, kl 09.29
Tere
Minul oli eelmisel kuul siirdamine ja kahjuks esimesel korral ei õnnestunud.Kurb,aga loodan teisel korral paremat. Kas järgmisel korral peab kõik samamoodi läbi tegema?
 
naine 11. september 2008, kl 11.34
ka minul esimest korda eelmine kuu ei õnnestunud ja kõik samamoodi otsast peale.Kui sinul külma jäid,siis ei ole vaja sama korrata.Tahtsin ka küsida,et kaua see vahekord võib valus olla?Eks nad selle torkimisega ikka vigastavad seest.
 
mari 11. september 2008, kl 12.28
Mina tegin 5 katset kõik algusest lõpuni 2a möllasin, viimane 5 katse õnnestus,nüüd poeg aastane.
Õnne ja jõudu
 
anu 11. september 2008, kl 13.34
tegin 2 katset. ühe aasta jamasin ja nüüd teise katsega kodus 2 kuune poeg
 
lootus 11. september 2008, kl 14.09
...kui sul külmutusesse embrüod jäid, siis on sul lihtsam, ei pea enam süstima ega midagi. mina pidin mõõtma hommikuti basaaltemperatuuri ja tegin ovulatsioonitesti ja kui see positiivne oli siis paari päeva pärast siirdamine...kuid kahjuks ei õnnestunud.
 
lootus 11. september 2008, kl 14.15
valulikkus peaks kaduma mõne päeva pärast ära, aga eks see on individuaalne.
 
naine 11. september 2008, kl 14.22
mul istutamisest mõõdas kuu ja ikka vahekord valus.Võib see normaalne olla?
 
lootus 11. september 2008, kl 14.31
arvan, et pead pöörduma protseduuri teinud arsti poole.
 
lootus 11. september 2008, kl 14.52
mul veel selline küsimus, et kuidas teie mehed suhtuvad selesesse probleemi, kas ikka toetavad ka?
 
anu 11. september 2008, kl 15.32
toetas 100% poleks muidu teinudki. tema selle teema üldse üles võttiski
 
naine 11. september 2008, kl 15.39
eks see olene,kummas viga.Kui mehes,siis kindlasti soovib väga last.
 
anu 11. september 2008, kl 15.50
meil mees ideaalses seisus. viga oli minus. eks meil on ikka asi rohkem armastuses, kui vigades. ega muidu olda 10 aastat koos öeldes puhtast südamest, et meie armastus on ikka veel samasugune, nagu esimestel kohtamistel. isegi tugevam ja õnnelikum.
 
ifikas 12. september 2008, kl 10.51
Tänud, mul jäi jah piisavalt embrüosid järgi. See positiivne. Siis hästi,et ei pea sama uuesti üle elama.Loodan,et teisel korral õnnestub.Lootust ei tohi kaotada;)
 
kersti 12. september 2008, kl 11.33
mul igavene jama. katse ebaõnnestus ja need 12 embrüot, mis külma jäid, lagunesid kõik ära ja neid ei saandki kasutada. nüüd kogu kupatus otsast pihta :(
 
lootus 12. september 2008, kl 15.00
Lootust ei tohi jah kaotada, meil on niigi raske ja kui veel lootus kaob, siis ongi kõik.
Minul oli kah samamoodi, külmutuses oli mitu embrüod, kuid need arenesid vaid paar päeva ja siis ei olnudki enam midagi siirata. Kuid loodan ikka paremat:) ja soovin ka teistele sama:)
 
suur lapse soov 12. september 2008, kl 19.36
aprillis toimus esimene katse mis kahjuks ebaõnnestus. probleem on minu poolne,munajuhad puuduvad,aga kõik muu läks väga hästi.
mees on super terve ja toetab ka väga. oleme juba 16 aastat koos ja armastusest. nüüd on eskimoring,sulasid kenasti ülesse,ja arenesid ka mega hästi jääb loota vaid parimat. kuigi kõhuvalud ikka suured. vahel käib kõhus selline raksakas läbi.
 
ICSI-kas 14. september 2008, kl 14.16
Meil probleem mehes.
teinud 4 katset - kõik ebaõnnestunult. Nüüd novembris 5-ndale katsele.
 
lootus võidab 15. september 2008, kl 11.42
Jah, lootust ei tohi kaotada. Minul õnnestus just 5. katse. Ja kui kõik läheb nii nagu praegu paistab, saame kohe kaks last:)
 
lootus 16. september 2008, kl 14.52
Palju õnne teile! hoian pöialt, et hästi läheks:) kas sulle siirati 2 embrüod või rohkem?
 
marge 18. september 2008, kl 15.24
mul on ebaõnnestunud kaks katset, peas mõlguvad igasugused mõtted. kas olete vahetanud arsti kui on olnud ebaõnnestumisi?
 
ma ka 19. september 2008, kl 22.54
marge mul sama teema,eile just ebaõnnestus teine katse. peas ka mõlguvad mõtted kas vahetada arsti.oh selline masendus on peal. mis kõige hullem on teadmatus.mees on terve kui purikas,mul emakas normaalne,muud näitajad samuti. tekib ka palju embrüosid mis lähevad isegi 8 rakuliseks ja mida ei teki on rasedust.
 
Inga 21. september 2008, kl 14.11
Annaks veidi nou teistele sel teemal. Endal on 6 katsest 3 rasedust, kahjuks 2-st rasedusest jain enda syyl ilma, loodan et see viimane kord, mis on praegu varajases staadiumis, kulgeb hasti. Nii, et ei pea kohe uut arsti otsima minema.

Peale 2 ebaonnestunut katset, muutsin kardiaalselt ravimi manustamist, naiteke hommiku ja ohtu asemel, votsin 2 progunova tabletti korraga louna ajal. Soovitan votta koheselt peale embryo siirdamist paarinadalane paus toolt. Ja koige olulisem, proovi sattida nii, et kui siirdamine tehtud, siis ara mine jala, vaid prrovi, et keegi autoga koju tooks, ja siis paar tundi lamamist. Ka jargmise 2 paeva jooksul puua voimaikult vahem liikuda ja loe midagi, et motted korvale viia. Veel on oluline tevise eest hoolt kanda, ja seda enne siirdamist, puua valtida juba enne nadal kohvi ja teed, juustu, sinki ja muid tooteid, mis kannavad baktereid. Turguta mahlaga, joo vett voimalikult palju, eriti oluline on peale siirdamist palju vett juua, iga paari tunni tagant! Veel voiks juba enne embruo siirdamist teha peedisalatit vere parandamiseks,ning tatraputru suua. Puua lodvestuda siirdamise ajal,ka see voib mojuda siirdamise tulemuslikkust. Edu uutel katsetel!
 
Marika 23. september 2008, kl 01.13
Tere Inga, tahaksin Teiega kokku saada ja rääkida. Elan Tallinnas telef. nr on 58 121 502.
 
Inga 23. september 2008, kl 10.18
Tere Marika! Khjuks ei viibi ma praegu Eestis, kui jataksid mulle maili aadressi, siis votaksin sinuga uhendust.
 
Kati 06. märts 2016, kl 00.22
Pean Inga juttu taiesti ebaadekvaatseks kuna mitte uksi tema poolt pakutud nouannetest ei too edu. Kui see koik nii lihtne oleks, siis oleks ju koik 100% rasedad. Minu arust on taiesti kahjulik sellist infi jagada kuna paljud viimase piirini viidud naised hakkavadki neid jalgima.
Ma aga vaidan just vastupidist- endal oli mul 4 ebaonnestunud katset ja pohimotteliselt jalgisin Inga soovitusi. Minu viimane katse aga oli hoopis teist moodi, peale siidamist soitsin 2,5 h bussiga koju, olin ulitosiselt haige, tostsin raskeid pakke ning jatsin koik rohud peale 2 nad ara kuna olin test oli neg. Nuud see neg test magab magusat und.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!