Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Miks ei jää RASEDAKS???
 
Vision 10. oktoober 2008, kl 10.32
Asi pole selles, kes on arst ja kes on arstiks saamas.Tähtis on siin see, et on toodud näide eestimaa kahelapse emast, kellel lastega väga hea resultaat. Ja ta võib teile enda kogemustest rääkida.Siin foorumis on vägagi palju lapsevanemaid, kellel suureks mureks laste allergilised haigused.Mina siin valgustan seda võimalust.Igaüks otsustab ise, kas tahab enda lapse tervenemist või ei.Kahju muidugi lastest, kes võiksid terveks saada, aga vanemate otsusest peavad edasi kannatama. Samuti võib igaüks ise otsustada enda lastetuse probleemi. Kas minna kergemaid teid pidi, või lasta teha kalleid uuringuid.Need on ometi tooted, mis on juba 12 aastat end sadu tuhandeid kordi õigustanud.Nad on kõrge tunnustuse omanud. Nad on kosmoses käinud. Nad on kõrvuti ravimitega suures kataloogis VIDAL.Neid tooteid kasutavad Venemaa Olümpiakomitee liikmed, kuulsad artistid jne jne. Kui ise kursis ei ole, siis ei maksa siin mustama hakata.
KORDAN VEELKORD: IGA INIMENE ISE OTSUSTAB, KAS UURIB TOOTEID LÄHEMALT JA KASUTAB VÕI EI.KELLELE EI MEELDI, NEED LUGEGU NEID POSTITUSI, MIS TUNDUVAD ENDALE SOBILIKUMAD.
Minule kirjutavad asjalikud inimesed meilile.
 
küsimus 10. oktoober 2008, kl 14.08
Vision, mul on ära opereeritud mõlemad munajuhad, kas sinu imerohud kasvatavad need tagasi?

PS. kas inimese, kes pole arst, arstina esitlemine pole mitte illegaale ja kas sellel inimesel ei või tulla edaspidi nt probleeme ülikooli lõpetamisel?
 
kah küsimus 10. oktoober 2008, kl 14.21
mul sündis tütar,kes on pime. kas sinu imerohud teevad ta nägijaks? siiani pole seda veel ükski ravim suutnud.
 
veel üks hädaline 10. oktoober 2008, kl 17.03
Aga mul on vasak jalg sünnist saati kõver. Kas sinu imerohtu võtte läheb jalg sirgeks? Õudselt ebamugav on kõvera jalaga elada ja tantsida ka eriti ei saa:(
 
Vision 10. oktoober 2008, kl 22.09
Seda ma tean, et pime on nägijaks saanud.Kas igaüks saab, seda ei saa garanteerida. Oleneb kindlasti, millest on tingitud jne.Pean otsima vanu resultaate ja teiste käest küsima ja uurima seda teemat.Aga kui ta neid tarvitaks, siis mingit kasu oleks kindlasti.Immuunsüsteemi tugevdamise näol muutub kõik paremuse poole.

Äraopereeritud elundeid loomulikult mingi imega tagasi ei saa.

See, et MINA siin kedagi arstiks nimetasin, ei peaks kellegile korda minema.

Kõvera jala kohta ei oska midagi õelda.
Aga sellegipoolest, resultaate on paljude laialt levinud haigustega nagu astma, allergia, enurees, psoriaas jne jne.
 
veel üks hädine 11. oktoober 2008, kl 06.30
Kusepidamatust kahjuks pole:( Ainult jalg on kõver. Kahju, et sa Vision ei oska mul seda sirgeks ravida.
 
to vision 11. oktoober 2008, kl 16.41
oleme juba palju raha raiskand ja midagi pole meie lapse pimedusele mõjunud. oleme mõtetult magama pannud pea pool mjn. ei ole aitanud ükski ime rohi ega arst ja eesti riik ei luba teise riiki operatsioonile ka minna. kui karanteerid mulle, et see sinu ravim võib meid aidata ja kui ei aita, maksad raha tagasi, siis võin osta.
 
irw 11. oktoober 2008, kl 19.09
Teemaalgataja küsis, et miks rasedaks ei jää, siin aga ravitakse kusepidamatust ja pimedust. normaalne:)
 
Vision 11. oktoober 2008, kl 22.58
No jah, selline see foorum kord on. Jutt pöörab ühelt teemalt teisele. Mina vastan selle kohta, mida küsitakse.
Pimeda lapse emale: Need fütopreparaadid, mida mina Teile soovitan, ei ole ravimid. Need on vitamiinid- mineraalid igapäevaseks vajaduseks, mida me enamasti toidust EI OMASTA. Need vitamiinid, mineraalid on vajalikud meile kõigile. Mina ise ei ole pime, ega pole mul ka midagi muud häda (enne oli)aga sellegipoolest tarvitan ma neid tooteid profülaktiliselt igapäevaselt.Kaks korda päevas võtan koos söögiga 8-10 kapslit. See on selleks, et organism oleks vajalike ainetega toidetud ja immuunsüsteem läheks iga päevaga tugevamaks.Kordan veel:toidust me ei omasta vajalikus koguses aineid.
Laste jaoks on Visionil terve seeria tooteid. Need on samuti eeskätt mõeldud kõikidele tervetele lastele igapäevaseks profülaktiliseks kasutamiseks.Need lapsed, kes neid vitamiine söövad, ei haigestu enam viirushaigustesse, sest nende immuunsüsteem on tugev ja võitleb sissetungivate patsillidega.Need lapsed on rahulikud. Nende õppeedukus tõuseb. Nende nahk on jumekas, küüned ja juuksed tugevad. Ja nagu sajad tuhanded resultaadid on näidanud, taanduvad igasugu haigused.Lihtsalt organism muutub nii tugevaks, et surub haigused välja. Seega kui Teie enda lapsele neid kuldaväärt vitamiine annaksite, siis kasu on igati. Seda ei saa nimetada raha tuulde loopimiseks.
Kui selle kõige juures laps veel nägijaks saab, siis see on ime.
Mina imesid ei garanteeri! Imesid on juhtunud. Tean ühte juhtu, kus nende toodetega inimene nägijaks sai.
Tallinnas elab praegu 61 aastane naine, kes kogeles (kokutas) terve elu. Viis aastat tagsi, kui hakkas neid tooteid tarbima, vabanes kogelemisest.
Tean naist, kellel toote tarbimisega kadus käevrrelt liigliha (kõva armkude)mis oli tekkinud peale koerahammustust ja oli käevarrel olnud juba kolm aastat. Nagu plastiline kirurgia ilma skalpellita.
Kellel on isiklikke probleeme, siis parem kirjutage mulle meilile opohla@gmail.com
 
siil 18. oktoober 2008, kl 11.59
 
Maili 26. november 2012, kl 20.51
Tere. Olin sama murega, et lapsi ei saanud..
Läksin arsti juurde ja arst soovitas mulle Elevit prontal tablette.. need on vitamiinid mida vajab naine, kes ootab last..
Minule määras need tabletid arst, sest läksin murega et ei jää rasedaks..
Neid vitamiine võttes jäin kohe rasedaks :) seal ained, mida inimese keha vajab !
Need vitamiinid käsimüügis ka müüa :) ! Soovitan neid :)
 
soolapuhujale 26. november 2012, kl 21.40
olen kahe allergilise lapse ema ja sellise jama eest, mida sa siin jagad -tuleks sind risti lüüa, ausalt. Nende inimeste/emade eest, kes sind uskudes äkki hakkavadki allergikule sellist jura sisse söötma. Usun ma jee, et ülitugev allergik hakkab 2 kuud hiljem sööma maasikaid ja apelsine - mine puu otsa oma jutuga
Raivo Orgusaar 20. jaanuar 2013, kl 01.26
Igapäevaselt tavapoodides tarbitav GM0 toit, mida ei märgistatagi, põhjustab rottidel viljatust ja geneetilisi mutatasioone. Mida aga Teie sööte? Kas kõike seda, mis odavamalt lettidel väljas on?
Mobiiltelefonid kiirgavad, kuid mehed kannavad neid püksitaskutes, vastu munandeid ja siis imestatakse, miks seemneraud ära on küpsetataud. Ka see toit, mida Te mirkoahjudes endale soojendate, kõlbabki vaid enda venlasele andmiseks ja tema seemnerakkude hävitamiseks või siis prügikasti panekus.
Rääkidese veel plastist, siis eraldavad ka kõik plastiktooted ohtlikke kemikaale, mis hormonaalset terviklikkust ründavad. Aga juuaksegi ju kõike peaaegu plastpudelitest.
ja millal te Inimesed vere- ja lümfi ning soolepuhastust üldse teinud olete? unagi? Puhastate ja kreemitate end pealtpoolt, kuid sisemuses olete nagu üle ääre ajav prügikast. Tihti vabanevad just pärast kogukehapuhastust naiste munajuhad ja kõik muud nendest ummistunud olnud kohad,ka lümfisüsteem parasiitidest ning äkki hakkavad a naised, kes olid viljatud, rasestuma, ilma sõritsata ja mõne tunande eurotagi...

Ise Te kujundate enda elu. Kes millega ja millise kujundab, see sellise täpselt ka saab! Jälgige, kuidas elate, siis ei teki ei viljatust ega ka muid tõvesid, vajadust keemiliste tablettide, arstidest tabletidiilerite, millegi juurdeõmblemise või ka mahalõikamise järele...
 
Nipi 20. jaanuar 2013, kl 18.11
Väga paljud rasestuvad hoobilt peale paastukuuri.See ka ju puhastav ja hea organismile.
 
ma 22. jaanuar 2013, kl 10.27
ma jälle ei tahaks ja ei kurvastaks.
 
Inge 06. märts 2015, kl 19.53
 
Inge 06. märts 2015, kl 19.58
Tere Maili tahtsin küsida et palju need Elevit Prontal tabletid maksavad ja kuidas neid tarbida?
 
maryx 01. august 2017, kl 10.23
Tere sama probleem ei rasestu. Need rohud millest siin kirjutate kas need on käsimüügist saada?
 
lõpetada kelmused 08. august 2017, kl 15.59
Vision tuleks politseisse anda.
 
Anna 18. juuli 2019, kl 18.42
Tere mina juba pea kolm aasta ei jää rasdak päevad pole legulaarsed milles asi aboti tegin panin ambulli sisse kaks aasta eest võtsin välja ja nüüd ei jää rasedsks
 
Anna 18. juuli 2019, kl 18.45
Tere mina juba pea kolm aasta ei jää rasdak päevad pole legulaarsed milles asi aboti tegin panin ambulli sisse kaks aasta eest võtsin välja ja nüüd ei jää rasedsks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!