Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Ravim DUPHASTON- mille jaoks, kes tarvitab?
 
kairi 16. aprill 2010, kl 14.13
Minul on ka küsimus just kasutamise kohta. Mul on väga ebaregulaarne tsükkel ja ega ma polegi sellele tähelepanu pööranud kuni nüüd kui arst mul D. välja kirjutas. Pean võtma hakkama tsükli 11. päevast. Ma ei ole künagi oma tsüklit lugenud, mida tähendab tsükli 11. päev???? Kas see on 11. päev peale päevade algust, lõppu või mis?
 
eve 25. juuni 2010, kl 15.11
Tsükli 11 päev on alates päevade 1-sest päevast. Vereerituse 1-ne päev on tsükli 1-ne päev.
Huvitav, mul on olnud 1 katkemine. 1-se määrimise peale ei läinud arsti juurde, 2-sega läksin erakorralisse vastuvõttu ja seal Keskhaigla DR.REIMAN ütles, et see on NORMAALNE(!!!!!). Satud vale arsti juurde, kes ei hooli ja ongi läbi...
Ei kirjutanud ta mulle mingit duphastoni, kuigi lapsel süda lõi ja oleks olnud küll, mida päästa.
Nädal peale tema juures käiku rasedus katkes. Oleks ma 20, poleks nii hull, aga olen 39 ja seda last oli juba aasta aega armastusega tehtud ja ta oli väga palavalt oodatud. :-(
Nii et- kasutage kõiki võimalusi! Siis ei pea te samasugust hingevalu üle elama nagu mina ja mõni teine õnnetu naine siin. Edu!
 
eve 25. juuni 2010, kl 15.12
Tsükli 11 päev on alates päevade 1-sest päevast. Vereerituse 1-ne päev on tsükli 1-ne päev.
Huvitav, mul on olnud 1 katkemine. 1-se määrimise peale ei läinud arsti juurde, 2-sega läksin erakorralisse vastuvõttu ja seal Keskhaigla DR.REIMAN ütles, et see on NORMAALNE(!!!!!). Satud vale arsti juurde, kes ei hooli ja ongi läbi...
Ei kirjutanud ta mulle mingit duphastoni, kuigi lapsel süda lõi ja oleks olnud küll, mida päästa.
Nädal peale tema juures käiku rasedus katkes. Oleks ma 20, poleks nii hull, aga olen 39 ja seda last oli juba aasta aega armastusega tehtud ja ta oli väga palavalt oodatud. :-(
Nii et- kasutage kõiki võimalusi! Siis ei pea te samasugust hingevalu üle elama nagu mina ja mõni teine õnnetu naine siin. Edu!
 
Kiisuke 07. august 2010, kl 15.31
KAs seda duphastoni võib ka siis võtta kui on tekkinud väike verinemäärimine? Ja kõhuvalu??
 
miina 14. september 2010, kl 14.27
mulle ka kirjutati d kuna 2 rasedust katkenud ja tsükkel pole regul.olen võtnud paar kuud ja tsükkel norm.ei tea kas peaksin jätkama d-ga ja lisama foolhappe.arste erinevaid ja arvamusi ilmselt ka.
 
Ka 18. september 2010, kl 18.38
Minule määrati, kuna viljakuse probleemid. Tsykkel ja koik analyysid ok. Et enne kui lapraskoopia teha, sel teel proovida.
 
miia 24. september 2010, kl 09.15
Mulle ka kirjutati välja ja arst seletas, et ainuke hormoonpreparaat mis kaalu tõstab on mingi neerude ravim. See kaalutõus ikka tingitud sellest, kui toitumine läheb paigast, et siis mõeldakse, et näed võtan hormoone ja unustatakse ära see, et õhtul mitu pakki kommi ära söödi. mugav vabandus lihtsalt.
 
mismõttes 24. september 2010, kl 11.38
Mina söön juba paar kuud seda, säilitamise pärast. Kaal pole grammigi juurde tulnud, pigem 1-1,5 kg maha läinud. Istun kodus ja söön normaalselt.
Mulle ka ei meeldi tabletid, isegi mitte peavalu omad, aga kui see aitab mul organismi tugevdada, siis mis loeb kilod, rasedusega tuleva ka kilod.
Ma korra olen vaadanud ja oodanud, mis saab sellest määrimisest ja hiljem avastati et laps on kõhus surnud.
Teised rasedused olen võtnud tabletti ja kenasti lõpuni kandnud ja tublid terved lapsed.
To Kiisuke: Kui oled rase (eriti algstaadiumis), siis loomulikult peaks arst sulle selle määrama. Oki kui üks päev aind, siis vast mitte, aga mina sinuasemel ei riskiks ja ei ootaks.
 
k 07. oktoober 2010, kl 12.11
Mina söön Duphi 6. kuud, progesteroon tsükli 22. päeval 32 ja õnneks pole kaalu tulnud juurde, pigem hakkasin kevadel toituma tervislikult ja olen 6 kilo kaotanud. Aga beebi laseb end oodata siiski.
 
kristiina 30. oktoober 2010, kl 11.27
ma ei saa aru, miks arst kirjutas mulle need välja. Oskate aidata? ma ei ole rase, ega ei taha rasedaks jääda.
 
Kaisa 10. september 2012, kl 22.43
Mulle kirjutas arst ka need välja kuna kasutasin par aastat plaastreid siis jätsin plaastrid juunis ära(ma ei tahtnud rasedaks jääda) kolm kuud mul päevi polnud ja nüüd kirjutas D . Ma pole enne rase olnud rääkimata katkemisest, milleks mulle need tabletid kui ma ei soovi rasedaks jääda...
 
N. 24. november 2012, kl 10.54
Kaisa, mul on sama lugu- võtsin pikalt pille ja peale lõpetamist 2 kuud ootasin ja ootasin päevi. Kirjutati samuti D välja selleks, et tsüklit normaliseerida. D peaks kutsuma päevad nö välja. Paraku on nad lihtsalt rasestumist soodustavad ja sellega peab leppima:)
closere3533 18. november 2020, kl 09.10
Duphaston ilma retseptita - https://ibright.lv/duphastonee.htm Soovitan.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati closere3533 25.01.2023 20.47.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!