Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Kes on läbi teinud kunstliku viljastamise?
 
Kevade kuulutaja 09. mai 2009, kl 20.43
Ma võtan ka selle tee veel jalge alla. No ei tule, ega tule ja kaua siin ikka oodata aega on? Aastad lähevad. Teen iga kuu ov-testi, tean täpselt, millal on ov, aga ikka ei midagi? Ainult üks suur PETTUMUS HINGES, tõesti, nagu keegi situks iga kuu hinge kui punased jälle platsis meeletute valudega! Te Naised, olete nii TUBLID JA TUGEVAD ja hakkamist täis. Kindlasti tuleb Teile veel palju lapsi, püüdke aga edasi usinasti. Ise olen haigekassas kindlustamata, aga lapse soov suur. Vaatame, mis saama hakkab.
 
MiisuLiis 09. mai 2009, kl 20.46
Kui kaua see AJALISELT AEGA VÕTAB, KUI SOOVIKS KIIRESTI KIIRESTI IVF-i teha? Kas menstruatsiooni tükkel omab ka siin mingit tähtsust? Kahjuks ei ela Eestis ja selleks ajalimiit piiratud.

Suur aitäh, kui keegi võtab vaevaks vastata!
 
maivi 10. mai 2009, kl 09.57

MiisuLiis - minul käis üle ootuste kiiresti aprillis sain juunisse aja, kuid läks kiiremini, juba sellel kuul toimub siirdamine. Kas mensese tsükkel omab tähtsust- veidike vist küll, mul on 28 päeva, nii ,et kuidas võtta.
Sinule Kevade Kuulutaja mine tohtri juurde- mina ka ei saanud lapsi, mens oli ka kohutavalt valus ja vere rohke. Lõpuks avastati endo. Nüüd on päevad lühemad ja valu pole ka enam, kuid tulemus ikka null. Eks saab näha, kas mul on õnne kuntslikus viljastusest.
 
oi 11. mai 2009, kl 00.27
maivile. Kus nii kiiresti siirdamisaega jagatakse?
 
tegelane 11. mai 2009, kl 22.41
Ise teen välismaal ja ei saa absoluutselt aru, miks eestis järjekorrad nii pikad on??????? Täiestimüstika ikka, kui kaua peab ootama, et löögile saada.
Siin saab küll kohe siis, kui ainult tahad. Ei kujutaks küll ette, et aasta alguses panen ennast juba nt. septembris toimuvaks katseks järjekorda....
 
Liblik 12. mai 2009, kl 20.33
Valismaalased- kas olete moelnud Eestisse tagakolimisle (kasvoi ajutiselt) saamaks tasuta IVF-i. Ise olen, kuid ei ole kindel, et see ennast ara tasub..
 
emme 13. mai 2009, kl 16.40
mina tegin ivfi peale kaheksat aastat tulutut proovimist. viga oli minus. ei... mul pole olnud suguhaigusi ega aborte, aga oli külmetus ja sellest tekkis munasarja põletik. käisin arstil ja tema kirjutas mulle mingid tabletid mida pidi 10 päeva võtma ja järel kontrolli ei olevat mingil juhul vaja. no ja mööduski, siis 6 kuud, kui läksin valudega uuesti arstile ja selgus, et süütust munasarja põletikust,mis järel kontrolli ei vajanud peale ravi, oli tekkinud äge emakakaela põletik. seda kuuldes vahetasin pelgu naistenõuandla kohe keskhaigla vastu. sealsed uuringud,mis kestsid ka ligi poolteist aastat,tõid mulle vastuseks viljatuse. liiteid täis munasarjad ja siis veel miski häda(ei mäleta enam täpselt mis). saigi ette võetud IVF. esimene katse läks maksma pea 22000, millest sain tagasi 6000. see ebaõnnestus.ükski külmutatud embro ei jäänud elama peale sulatamist. teisel katsel oli ravi pikem(süste oli rohkem). maksma läks miski 30000. tagasi sain 16000. Ja täna tegi üks mu kallitest 10 kuustest tirtsudest oma esimesed sammud :D

hoian kõigile pöialt, sest kõik see vaev ja raha ei kaalu eales üle näha oma last(lapsi) kasvamas. see kõik on seda väärt ja enamgi veel ;)
 
välismaalane 13. mai 2009, kl 17.38
to Liblik
Tasuta küll ei saaks Eestis, kuna juba mitu aastat välismaal elanud siis ei ole ju enam ammu Eesti haigekassa kindlustust ja seega tuleks samapalju maksta kui välismaalgi, ilma haigekassata siis.
 
Heili 13. mai 2009, kl 20.39
Mina elan ja töötan ka välismaal, aga siin küll tegemise mõtet ei näe. Eestis saab ikka soodsamalt. Kuigi pole ka uurinud siinseid võimalusi. Kujutan ette, et aega ja vaeva läheb rohkem, aga muidugi saaks kiiremini
 
Liblik 13. mai 2009, kl 21.27
Jah, sellest olen ma teadlik. Tookohaga poleks probleemi- ikkagi ei ole kindel, et mul see ara tasuks.
 
Sinule oi 20. mai 2009, kl 11.31

Tartu ÜK- nagu naksti istutatud ja puha esimene katse seljataga. Nüüd on mul vaid oodata pos. tulemust:)))
 
olge tublid 20. mai 2009, kl 12.04
olge tublid, küll ükskord õnnestub!!! Mu elu kõige piinlikum hetk oli kui pidin aborti tegama, kuna juhtus väike aps vahendite kasutamisel. Aga mul oli mitte ammu sündinud kolmas imearmas lapsuke ja neljandaks ei oleks tervis vastu pidanud. Aga vaadata seal neid, kel katkenud ja kes jälle puhastama tulid, ja ei väsi uuesti üritamast, et jääda rasedaks, vajunuksin häbi pärast maa alla.
Olge tublid! Lapsed on rõõm :))
 
P kahe lapse emme 16 ja 12 21. mai 2009, kl 21.38
Käisin ära siis arstil. Ja kui lugeda siin eelmisi tekste hakkan mõtlema et huvitav miks arst mulle seda laporaskoopiat ei pakkunud kes garanteerib et mulle see mõjub kui teen IVF. arvas et pole mõtet teha.
 
Kunstpull 16. aprill 2020, kl 22.47
1,4 miljardit no johhaidii kas india mehed äkki ei teagi, et iga kord riista välja võttes ei pea uut nälgivat suud hakkama panema täiesti ok vahepeal lihtsalt pissida India mehed pissivad päris korralikult. Oled ehk märganud vedelikutaset India jõgedes Nojaa aga selle kunstilise seksiga on jälle see et ei saa alimente nõuda. Aga kui sihuke seadus vastu võetakse et saab siis ma arvan et kõik spermadoonorid hakkavad lillepotti laskma
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!