Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Kes parim naistearst Pelgulinnas.
 
liisu 05. august 2009, kl 10.22
Kuna enda arst jäi pensionile, siis vaja uust arst leida Pelgulinnast, aga ei tea seal kedagi.Äkki saate nõu anda.
 
... 05. august 2009, kl 13.05
tead, raske on soovitada, sest on palju häid arste ning iga patsient võib oma arstiga rahul olla..

Mul on dr. Heli Noot ning olen temaga väga rahul. Hästi tore arst...
 
saladus 09. september 2009, kl 21.33
ise käisin ka eelmine nädal Heli Noodi juures, väga tore arst oli
 
teine Liisu 10. september 2009, kl 12.33
Mina sooviks ka väga teada, kes pelgust on hea arst, kuna sain 25 ja enam pelgu noorteruumi ei võeta :(. Sooviks just sellist sõbralikku ja toredat, kes asju seletaks ja kui vaja teeks heameelega analüüse või uuringuid (mitte nagu mõned, et pead täiega peale käima, et sind üldse kuskile saadetakse või analüüse viitsiks võtta)

Aitähh :)
 
... 11. september 2009, kl 11.13
Aga mida arvate arstist nimega Mozorova.
 
n 12. september 2009, kl 19.13
minul on dr.Arulaane,suht normaalne on.enne oli Sokk aga ta osakonna juh.ja sis tal väga vähe vastuvõtu aegu ja ta selline,kes yldiselt väga midagi ei seleta..
 
Olga 24. november 2009, kl 15.50
Tere. natalja Mozarova kohta võin öelda vaid halbu sõnu, kahjuks. Kui tulin tema vastuvõtule, siis ta saatis mind teisse ruumi, et analüüse teha, ise aga rääkis vähemalt 10 minutit mobiiltelefoniga(kui ma olin juba günekoloogilisel toolil). Siis ütles, et mul on põiepõletik ja kirjutas välja Nitrofurantoini tbl. 2tbl 4 korda ! päevas, mis on megaannus, mid ama kindlasti ei vajanud. Pöördusin perearsti poole, et täpsustada kuidas tarvitada Nitrofurantoini ja too ütles, et kindlasti 1tbl 3 korda päevas, mitte selles üledoosis, mida Mozarova soovitas. Ebameeldiv arst
 
ka 03. detsember 2009, kl 10.37
Aga dr. Pajumets?
 
mina 07. detsember 2009, kl 22.39
minul oli Dr. Pajumets. Kuna ma olin n.ö probleemne rase, siis mulle ei meeldinud tema suhtlemine ja asjade selgitamine. Mina tema juurde rohkem ei lähe ja tahaks üldse Keskhaiglasse järgmine kord.
 
malle 07. detsember 2009, kl 22.55
mina käisin Dr Veeruse juures ja väga tore ja söbralik arst on
 
243 02. jaanuar 2010, kl 20.16
No parim on Idla, aga aega temale pea võimatu saada!
 
mulle väga 04. jaanuar 2010, kl 17.28
meeldib dr Roht,super arst minujaoks.
 
Idla 07. jaanuar 2010, kl 13.58
ka mulle meeldib Dr Idla.
 
yks 07. jaanuar 2010, kl 14.04
Mu meelest Ljubimova ka suht asjalik.
 
El 10. jaanuar 2010, kl 09.03
Mulle meeldib dr. Arulaane - väga asjalik, kuid samas sõbralik ja rahulik.
 
kriss 19. jaanuar 2010, kl 11.27
kas dr. Sokk kohta oskab ka keegi rääkida?
 
eewa 19. jaanuar 2010, kl 11.36
Olen käinud dr. Sokk juures Paldiski mnt.68, sest olen palju head temats kuulnud. Minul aga oli täielik pettumus selles arstis, sest esiteks ta oli praktiliselt sõnatu, kuigi ma olin esimest korda tema juures (ei küsinud isegi kuna oli viimane mens). Midagi ei rääkinud ka pärast läbivaatust,e t mis analüüsid võtab...ühesõnaga täieline pettumus! Mina eelistan arste, kes seletavad asju ja suhtlevad patsiendiga. Parim on dr. Maike Parve!
 
chi-hua-hua 19. jaanuar 2010, kl 18.17
alati on nii , et ühele meeldib, teisele ei. kõik me oleme erinevad, ja arstid on ka inimesed.
ütlen nii palju, et tunnen prakt. kõiki pelg. arste.
Pajumets äärmiselt armas inimene, Mozharova on väga tark arst (kuid jah, võib olla ta suhtumine /suhtlemine mõnele ei meeldi)
aga Arulaane ei oska öelda. (liiga noor veel, tal kogemusi vähe) samas kui sul pole probleeme oled terve patsient või ka tema su arst olla
 
LiisK 12. detsember 2016, kl 18.19
Tere!

Tõstan teema uuesti päevakorda.

Registreerisin end naistearstile ning sain aja alles jaanuarikuu lõppu. Arstiks Pelgulinna Naistenõuandla günekoloog dr. Ekaterina Mironova.

Kuna ei leidnud internetist antud arsti kohta informatsiooni, siis proovin siit. Kas kellegi on antud arstiga kogemusi - negatiivseid, positiivseid?
 
kerly 20. aprill 2021, kl 21.18
ma võin öelda,et dr.Heli Noot on tõesti hea naistearst ja samas dr.Mare Pajumets ka kes on üldse mul
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!