Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
tüdrukuteõhtu
 
liis 17. august 2007, kl 14.10
Tere,

Kes oskab häid ja huvitavaid ideid anda tüdrukuteõhtu korraldamiseks. Mu sõbranna abiellub varsti ning tahaksin talle midagi lahedat korraldada, samas mingit erilist stripiläbu küll ei taha. Kel kogemusi, palun andke nõu!
 
hih 17. august 2007, kl 14.12
eks pärast seda nädalavahetust oskab paremini öelda, mis mulle korraldati..
 
hh 17. august 2007, kl 14.46
laenutage pruudile näiteks nunnakostüüm ja laske tal igast erinevaid asju müüa.
 
tt 17. august 2007, kl 15.24
töpselt üüri kohalikust linnavalitsusest või vallast kus abi vaja ja saatke tööle kasulik ja rõõm korraga
 
soe soovitus 17. august 2007, kl 16.11
Kõigepealt alusta sellest, et uuri sõbranna käest, kuidas ta asjasse suhtub! Pole hullemat kui panna hea sõbranna nõmedasse olukorda mingist totras riietuses ning hunniku võõraste ees kui samas meeldiks temale hoopis mingi rahulik õhtu koos parimate sõbrannadega (kasvõi väike reis mõnda spa-sse vms).
Kui minu sõbrannad oleks mulle suure üllatusena sellise nõmetsemisürituse korraldanud, siis mina oleks kannalt ringi pööranud ja koju läinud, sest ma poleks isegi mitte nendele vastu tulemise nimel sellist värki kaasa teinud.
Kõik oleneb inimesest ja sellest alustagi! Ei pea see tüdrukute õhtu mingi suur üllatus olema. Oluline on ju see, et sõbrannal endal hea ja tore oleks.
 
mees 18. august 2007, kl 08.22
mis tüdrukute õhtu?
vanad lehmad, läbi nussitud ja veel tüdrukuteõhtu????
 
vat nii 20. august 2007, kl 21.51
Sõpru ei alandata, need pole sõbrad, kes olukorda ära kasutades alandavad oma sõpra kõhutäie naeru nimel. Ma ütleks sellistest sõpradest küll lahti ning kahju ka ei oleks.

Asi peab hea maitse piiril olema, mitte nii, et nii, sina oled nüüd abiellumas, pane end roosa notsu kostüümi ja jookse Raekoja platsil alasti 3 tiiru ning iga tiiru lõpus karju täiest kõrist kikerikii. Ma saadaks sellised "sõbrad" ise ringe tegema õeldes, et kui tahavad sõprust säilitada siis tehku see nõmedus ära, et ise naerda saaksin ja kui ei tee, siis aidaa, uks on seal.
 
n30 20. august 2007, kl 22.57
Mul on kohutavalt kahju ühest ammusest sõbrannast, kellele üks üliaktiivne tegelane korraldas no totaalselt nõmeda "tüdrukuteõhtu". Vaesele pruudile seoti pähe mingi kole müts, ette mingi kole põll ja saadeti ta tallinna vanalinna kapsaid ja piima müüma. Lihtsalt häbi ja piinlik oli. Et vaest pruuti, kel kõhtki ees, veidigi häbist säästa, ostsid ülejäänud sõbrannad, kes selle komejandi kaasa pidid tegema, ise need kapsad ära. Õnnelik ja rahul oli vist ainult selle palagani korraldaja.

Pärast seda tean ma ühte kindlalt - kui ma ka abielluma peaksin, ei mingit tüdrukuteõhtut. NEVER.
 
hih 21. august 2007, kl 12.10
no see oli küll mu elu parim pidu! :D

ma ei saa aru, mida te halate, et alandav ja vastikud sõbrannad jne. normaalne on, kui kõik pidulised on kostümeeritud, mitte ainult pruut. kui teised ainult eemalt vahtides naeru kihistavad, siis tõesti ei pruugi meeldiv olla. minu sõbrannad ajasid ka endile solidaarselt kostüümid selga ja liikusime ringi ühtse seltskonnana, mitte nii, et keegi saab kellegi teise arvel nalja. meil oli äärmiselt lõbus õhtu, müüdavat kaupa osteti üllatavalt hästi ja kõik võtsid müügiprotsessist aktiivselt osa. pärast jõime saadud raha maha ja väga lahe oli. mingeid strippareid vms ei olnud.
 
arvamus 21. august 2007, kl 14.40
ma ei saa aru, kust selline móte, et kostúmeeritult linnas midagi múúa? ja tundub, et see on vágagi levinud.. sry, minu jaoks natuke nóme ja ise pruudina sellist pidu ei tahaks.
pigem tahaks sellist rahulikku túdrukute pidu, kas siis kodus (kui suveaeg, siis ka nt aias), vói kuskil úúritud kohas - olenevalt ka rahalistest vóimalustest.
vóiks olla jooke, sóóke, mida vóib peo alguses nt koos valmistada, naistekaid filme, vanu fotosid mida koos vaadata, nt sóbrannade úhistest tegemistest jne.. ja loomulikult see táhendaks, et ei peole tulevad vaid parimad sóbrannad, mitte kóik naistuttavad. ja hiljem kui tahtmist on vóiks peo ka kuskil klubis lópetada...
 
hih 22. august 2007, kl 11.11
no kellele nõme, kellele lõbus.. eks me alustasime ka armsast kodusest suupistetega istumisest kõigi "tüdrukutejuttudega". ja hiljem läksime välja. osa võtsidki ainult minu parimad sõbrannad, keda on üsna vähe, mitte sugugi kõik naistuttavad. eks see, kas müüa on naljakas või nõme, oleneb ka kostüümist ja müüdavast kaubast. mingis lehma või talunaise kostüümis piima müüa küll poleks tahtnud :D mul oli hoopis minevam kaup..
 
Hmm 22. august 2007, kl 15.03
Tehke pruudile erootiline massaaž välja, Hurmus on vist selles osas levinud paik. Istuge kusagil, sööge-jooge-meenutage. Minge ööklubisse tantsima.
 
Aga 24. august 2007, kl 23.30
Hurmus? Tuleb veebist otsides küll välja tavaline ilusalong.. massaažist ei sõnagi. Äkki ajad midagi sassi?
 
tegin ka 25. august 2007, kl 22.51
meie alustasime šampusega veel olles (väike nö jahisõit). Seejärel aardejaht linnas - vihjed ja asjad siis mis pruut pidi tegema leitud kohtades(seotud peigmehe, abielunaise kohustuste, loobumistega jne).
Ja lõpuks lõputu tants klubis.
Usun,e t pruut jäi rahule:)
 
O 27. august 2007, kl 15.30
minu tuttavale tehti väga armas tüdrukuteõhtu. ise ta 20 ja korraldajateks olid siis kaks 19 aastast. üks 20 aastane ja tema 15 astane õde ja siis üks 16 aastane kes tema ja tema õe hea sõbranna. kõigil olid sellised rohelised peavõrud peas mille külje solid kas rohelised punutud patsid või mingid muud asjad traadi küljes ja siis oli mingi selline suurte täppidega naljakas seelik seljas. kedagi ei alandatud vaid kogu seltskond oli lõbusalt riides ja pruut on ka selline naljahammas et talle meeldis. siis mingi linna ja jagati paaridele lilli mille küljes olid erinevad õnne soovid või laused armastuse kohta. hiljem tehti sellist asja et pruudilt küsiti küsimusi millele tulevane oli juba vastanud ja siis vaadati et kas tunnevad üksteist ja kas on samad arvamused jne. pmst lihtsalt mõnus päev tüdrukutega kus söödi siis kooki ja jäätist ja räägiti palju. kui inimene on selline et on nõus mingis napakas kostyymis kuskil olema siis ok. aga vastasel juhul ei.
olen viibinud tüdrukuteõhtutel kus pruudid on lahkunud. kord ühele mu tuttavale toodi mingi strippar sel ajal kui ta riideid vahetas ja see mees siis täiesti alasti hõõrus end tema vastu ja käperdas teda. tegu oli tüdrukuga kes abiellus süütult ja oli kristlane. üks tuttav mõtles teha sellise laheda kingi ja pruut oli ikka üli solvunud et sedasi tema kodus tehti ja et veel fotosi tehti ka.
ja mõned aastad tagasi tehti tallinnas mu sõbrannale tõsiselt rõve üllatus. üks naine oli teinud temast pilti siis kui nad rannas olid ja pilt oli selline et ta seisis bikiinides ja oli just veest tulnud ning oli lahti tõmbamas bikiini neid paelu mis kaela taga käivad. pilt tehti just sisi kui oli näha et paelad on lahti ja tundus nagu hakkaks ta end alasti võtma. tegelikult tegi ta paelad lahti et need tugevamalt kinni panna. igatahes jagati sellest fotosi rannas meestele ja siis öeldi sõbrannale et ta peab kuidagi välja ostma need fotod meestelt. ja öeldi et enamus tahavad et ta tantsiks jne. pruut oli jube solvunud ja läks ülejäänud peolistega ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!