Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulmad talvel
 
Pille 03. detsember 2012, kl 12.47
Meil on mehega kuidagi nii sattunud, et kõik meie jaoks olulised kuupäevad on talvel. Ilus oleks (meile nii meeldiks) pulmad teha mõnel meile olulisel kuupäeval, aga samas oleks jälle pulmi talvel palju halvem pidada. Nii enda kui külaliste seisukohalt võttes.
Need, kellel on pulmad olnud talvel - kas olete kohe meelega sättinud need külmale ajale või on lihtsalt nii juhtunud? Mis räägib pulmade kasuks talvel? Meil oleks vaja ära otsustada pulmade orienteeruv aeg, aga ei suuda otsustada, kas riskida külma ajaga või teha siiski suvel...
 
... 03. detsember 2012, kl 12.55
Minu arust on talvel just šeff pulmi pidada. Kõik teevad suvel, väga vähesed talvel, see juba eristab. Ega suvel (kui satub kuumalaine või vihmane ilm olema) ei ole pulmitamine sugugi suur lõbu. Oleneb stiilist, aga mõnel juhul võib talvel mõnusamgi pulmi pidada olla.
Mina abiellusin südatalvel. Seda seepärast, et meie esmakohtumine mehega oli südatalvel ja pulmad pidasime teadlikult samal päeval (mõned aastad hiljem). Mulle meeldis valges karusnahas olla ja pärast soojas saalis läbi suurte akende öist talveromantikat nautida.
 
bara 03. detsember 2012, kl 12.58
See on teie vaba valik. Palun ärge elage oma elu nii keeruliseks.
Julge elada ja teha oma elu tähtsaid otsuseid ISE.
Imelisel talvel saab soodsamalt kui suvel üürida puhkemaja koos ööbimisega ja pidada maha tore pulm.
 
Edu 03. detsember 2012, kl 13.09
Meil oli pulm samuti talvel. Talvel on tõesti ilm ainult plussiks: olgu lumesadu või ilus päike - see ei rikku pidu, aga vot suvine vihm rikub küll kogu tuju ära. Valge kasukas sobib ideaalselt pulmakleidile. Ja kui peaks juhtuma et pean veel ühed pulmad siis nüüd juba kindlalt talvel.
 
Pille 03. detsember 2012, kl 16.11
Head põhjused- ma ei tulnudki selle peale, et suvine vihm on tõesti hullem, kui talvel lumesadu või kõvad miinuskraadid. Ma just mõtlesin selle peale, et talvel on vaja lisaks kleidile ka ilusat sobivat ülerõivast ja kasukas jääb mulle kalliks... Pealegi ei kannaks ma hiljem enam kasukat. Aga ma arvan, et riietuse probleemi saab lahendada ka teisiti... Aitäh igatahes innustajatele!
 
kn 21. jaanuar 2013, kl 18.52
Minu pulmad olid ka veebruari alguses,oli 28 kraadi külma,puud olid mõnusalt härmas ja pruut oli punase kleidis.see oli ilus vaade lumiste väljade ja puude vahel.
 
Tuuli 12. märts 2014, kl 05.58
Aga asukoht? On kellelgi ettepanekuid? Kus oleks hea näha seda talveromantikat mönusast soojast toast. Hetkel olen leidnud kuketalu.. Aga ehk on kellelgi veel mõtteid. Nii 50 inimest oleme planeerinud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!