Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulmaisa Virgo Jaani
 
anneliis 21. veebruar 2013, kl 13.39
Tere kõigile! Kes on näinud pulmas õhtujuhina Virgo Jaanit? Kuidas meeldis? Ega ei ropendanud ega teinud ebaviisakaid nalju? Ega ei tekkinud kohatuid hetki? Tänades!
 
pulmadeks... 21. veebruar 2013, kl 15.17
Miks pruutkleit on yldjuhul valge?

Vaadake poes ringi, enamus kodumasinaid on valget värvi...
 
mitte ühtegi 21. veebruar 2013, kl 15.28
Valge kleit on süütutele. Kui palju on süütuid abiellujaid?
 
Mullike 21. veebruar 2013, kl 18.53
Olen olnud ja näinud. Osa nalju on imelikud ja kummalisi "näidendeid" teeb. Osalejad ei tunne end just rollis olevat, piinlik ju rahva ees mingit pulli teha. On üsna tähtsa olekuga, aga muidu.
 
:) 22. veebruar 2013, kl 14.32
Teatud tüüpi inimestega sobib kenasti. St kui pulmakülalised on ise ka parajad esinejad ja nii. Väga hästi ta ise seda vahet vist ei taju, nii et võib küll juhtuda, et kellelgi on ebamugav, sest ei oska tola teha.

Otseselt allapoole vööd nalju ei tee, aga väljapeetud ka ei ole. Tundub, et on natuke oma mustris kinni, teeb seda, mis "alati toimib", ehkki inimesed on ju iga kord erinevad.
 
arvamus 11. märts 2013, kl 14.40
mina Virgo Jaaniga ei ole kokku puutunud, küll aga ei meeldi mulle tema pulmad.ee portaalis häbipostis reegel, et ebameeldiva teenuse pakkuja on häbipostis vaid lühikest aega siis see kustutatakse. Kui pulmaisa/ema, pillimees vms. on teinud pulmas "praaki" siis on ebaõiglane , et paari nädala pärast ei ole sellest teatest jälgegi. Abiellutakse ju üks kord ja pruutpaar tahab sel päeval maksimumi. Ja kui mõni teenusepakkuja tahab ainult raha teenida siis peaks see teave olema kättesaadav tulevastele pruutpaaridele alatiseks, mitte paariks nädalaks. Ise langesime sellise jama ohvriks, nüüd soovitan soojalt valige pulmavanem hoolikalt, mitte ainult pulma portaalile tuginedes.
 
kuu aega abielus 13. juuli 2013, kl 13.02
Soovitan Margo Hussarit- noor mees, sooja sõnaga ja asjalik. Virgo Jaani on täiesti teistmoodi pulmaisa, kellele meeldib väga, minu jaoks tundus kõrk ja omamoodi naljadega, kuid viisakas seejuures.
 
karvane mees 17. juuli 2013, kl 21.06
Virgo Jaani on küll laia silmaringiga, aga liiga õhku täis läinud, ennast üle hinnanud ja/või reklaaminud mees. Ta on suhteliselt karuse olemusega, "mängib tola" ja teeb maalähedasi, aga mitte viisakaid, ega väljapeetud nalju. Sobib ideaalselt näiteks kuhugi külapulma, kus kõvasti viina võetakse ja naljad igasse auku külalisi joodud alkoholi koguse tõttu enam ei šokeeri. Virgo ei suuda näha pulma loominguna, vaid suurt raha sisse toova projektina, mistõttu ta pakub ja soovitabki üksnes teenuseid, mille eest naeruväärset hinge hinda küsitakse ja ka enda õhtujuhi töö eest küsib häbematult ja välja teenimatult palju. Uusi tulijaid ja odavamaid tegijaid teeb julmalt ja asjatundmatult maha, süüvimata üleüldse tegijate tausta või pakutavasse teenusesse (nagu näiteks arvamus, et 2-mehe bänd on ilmtingimata täielik out ja läbi kukkumine Eesti maastikul jne).
 
n30 19. juuli 2013, kl 15.39
Nõustun siinkohal karvase mehega.
 
Ru 25. november 2013, kl 13.04
Virgo ei suuda näha pulma loominguna, vaid suurt raha sisse toova projektina, mistõttu ta pakub ja soovitabki üksnes teenuseid, mille eest naeruväärset hinge hinda küsitakse ja ka enda õhtujuhi töö eest küsib häbematult ja välja teenimatult palju.

Tabavalt kirjeldatud.
Kumb läbi jah temast raha tegemine.
Tekkis olukord,kus alusetult üritas mult raha kättesaada, uurides nö sedusi ja enda õigusi ilmnes,et ta ajab jama. Andes talle teada ja avastades tema "äri" oskas ta vastata:" tema teeb äri ja eesmärk on raha saada, ja jah isegi siis,kui kõik ei ole päris seaduspärane/korrektne."
Ütles mu arust kõik ära ta kohta.
Ehk tema idee on sind lollitada ja võimalikult palju raha saada.
 
jaana 25. november 2013, kl 16.16
Olen näinud kahte tema veetud pulma, ühe puhul olin pruudi paremaks käeks ja mulle ta ei meeldinud. Aga osadele meeldis - seega eks nii olegi paljude inimestega, et et ega kõikidele meeldida ei saa. Mina soovitan temaga kõigepealt kohtuda ja siis otsustada, kas tekkis klapp. Kui ei tekkinud, siis pole edasi mõtet pingutada. Pulmaisa peab tajuma pruutpaari soove ja suutma nendega ühele lainele minna, mitte peale suruma ainult oma soove ja harjumuspäraseid asju. Mind häiriski kõige rohkem see, et ta ei võtnud kuulda ühtegi pruutpaari soovi ja suutis noored inimesed igas asjas ümber rääkida. Hiljem noored kahetsesid, et ei surunud mõnda oma soovi lõpuni läbi - sellepärast kannatas veidi nende pulma üldine temaatika ja lõpplahendus. Aga samas ei ole mul öelda ka otseselt midagi halba tema kohta - lihtsalt inimene oma visiooni ja oma käekirjaga. Kellele meeldib ja kellele mitte. Kuna ma nägin kahte pulma umbes aastase vahega ja need olid nagu ühe ja sama filmi eri näitlejatega versioonid, siis saingi aru, et ta surub väga palju oma soove peale.
 
Leena 18. jaanuar 2020, kl 12.19
Ta pidas minu pulmi 2017 aastal ja ma üldse ei soovita. Ta ei ei teinud pulmade jaoks ettevalmistust ja ei aidanud meid mitte millegagi. Ei olnud südamega asja juures. Ainult tahtis raha ja ei midagi muud. Pettumus.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!