Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Saku M6is v6i Saue m6is?
 
Henna 08. märts 2014, kl 23.15
Tere,

Kas keegi on aastal 2013-2014 korraldanud pulmapidu Saku v6i Saue moisas. Palun jagage oma kogemusi sealse teeniduse osas, samuti suviste pidude korral.. kas on olnud probleeme? Netist loen igasuguseid komentaare ja väga keeruline otsust langetada..

Tänud ette ;)
 
maga kaineks 09. märts 2014, kl 00.02
see siin ei ole internet, et siit saadud "komentaarid" kuidagi usaldusväärsemad ja abistavamad peaksid olema?
 
sauekas 09. märts 2014, kl 00.34
Elan selle tee ääres, kus pulmarongid läbi sõidavad, ja võin kinnitada, et kevadest sügiseni on küll vähemalt üle nädala pulmarong maja tagant mööda sõitnud, nii et järelikult huvilisi leidub, kes tahavad Saue mõisas pulmi pidada.
Väga peen koht on muidugi Padise mõis, mis pole ka väga kaugel Tallinnast.
 
fuuh 09. märts 2014, kl 02.46
just oli siin üks pettunud pruut, kes oli ära maksnud ettemaksu saku mõisa ja siis tuli uus inimene tööle, kelle jaoks enam endised kokkulepped äkki ei kehtinudki. täitsa õudne, raha ka keelduti tagasi maksmast. loodan, et ta pöördus tarbijakaitsesse. sellistele ettevõtjatele tuleks boikott kuulutada. ise mitte mingil juhul ei kaaluks saku mõisa, pealegi pole koht ka mu meelest just piduliku sündmuse vääriline. ja kui ikka netist loed halbu komme, siis no kus suitsu, seal tuld. ei riskiks oma pulmapäevaga igatahes.
 
ilmselt 03. aprill 2014, kl 15.35
ei tulnud uus inimene tööle vaid mõisal tekkis uus omanik
 
nn 04. aprill 2014, kl 15.03
Mulle tohutult meeldib Saku mõis, tahtsin nii väga seal pulmad pidada aga seal pole piisavalt ööbimse kohti (65. inimesele).
 
käinud saue mõisas 21. mai 2014, kl 11.30
normaalne koht ja hea teenindus. Oli noormees, kes broneeringu tegi ja igati väga meeldiv kogemus. soovitan Sauet!
 
... 30. mai 2014, kl 10.33
Me käisime vaatamas nii Sakut ja Sauet. Võitis Saku just sellepärast, et ööbima mahtus rohkem inimesi kui Sauele. Minu meelest oli seal ainult paar kolm tuba kuhu inimesi majutada. Ei sobinud Saue puhul ka see, et lauad oleks pandud läbi mitme saali. Kuna meil on 100 inimese pulm, siis ei mahtunud nad ühte saali ära, aga läbi mitme saali ei meeldinud meile üldse. Sakus mahub kõik ära ühte saali. Läheb kitsaks, aga elame üle :)

Sakus on küll uued inimesed tööl, aga meie saime vanade hindadega sest kauplesime ja uus inimene on väga püüdlik ja korralik. Siiani on kõik ok olnud. Eks pärast pidupäeva oskan rohkem kommenteerida.

Edu! :)
 
nn 30. mai 2014, kl 22.31
Kuidas see hindadega kauplemine käib, õpetage mind ka?

Saime ka Sakult hinnapakkumise ja ikka väga kallis aga võrreldes siin mõne teise turismitalu või mõisaga, siis natis odavam.
Aga ballisaali rent on ainult 6h hinna sees. Lisaks lisatasud (ettekandjad, koristus jne) juurde maksta.
Menüü hind on miinimum 30 euri nägu (ülemõistuse kallis), lisada veel alkohol.
Meil tulemas 90 inimest, enamusele tuleb buss järgi kutsuda, sest seal vähe ööbimiskohti.
Aga koht ilus.
 
Saku mõis 31. mai 2014, kl 23.26
Kui raha napib, siis paluks mitte trügida mõisa pulma pidama.
 
.... 04. juuni 2014, kl 15.44
Saku on TLN-le piisavalt lähedal ka, et rahvas saab ju pärast kamba peale taksod võtta või leiavad kaine rooli või mida iganes. See ei peaks minu arvates küll noorpaari mure olema :)

Niipalju kui me vaatasime, siis Saku tundus hinna osas kõige mõistlikum. Vihulas nt ei tohtinud oma alkoholi viia vaid tuli sealt võtta ja pool liitrit Saaremaad oli 20 euri. Vot see on kallis.

Menüü miinimum 30 euri nägu ei ole kallis, sest arvestada et pidu kestab üldiselt pooole ööni ja süüa ju ikka tahetakse.
Aga eks see kõik ole suhteline, kellele taskukohasem kellele mitte.

Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!