Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Milleks pulmi vaja on?
 
Mees 27. märts 2014, kl 15.24
Siis ei saa pärast võõraid naisi vaadata.
Kui just mitte salaja.
 
naine2 27. märts 2014, kl 15.39
Siis ei vaata su naine enam võõraid mehi. Kui just mitte salaja.
 
jah 29. märts 2014, kl 23.05
kui ma kallimaga abiellun, siis ma ei näe põhjustki, miks peaksin kedagi teist vaatama, kui temaga saan teha seksuaalplaanis omavahel kõike, mida tema või mina soovin
 
asjatu kulutus 20. aprill 2014, kl 18.02
No tõesti milleks abielluda?

Maksa hunnik tuhandeid pidutsemiseks, sest naine käib pulmasooviga pinda. See ei anna mingeid garantiisid, seaduse järgi võib naine minna järgmisel päeval teise mehega last eostama ja polegi midagi teha, kõik on seaduslik.
 
hj 25. aprill 2014, kl 19.13
Kuskil pole öeldud, et sa abiellumieks peo pead korraldama. Ei saa aru, mida see seadus sul lubab. Et naine kellegi teisega lapse eostab, kuidas seda seadusega ära hoida saab????? Seadusega tuleks abielunaine kuhugi luku taha määrata või? Kui sa pole isa, siis on sul võimalik dna test teha ja oled isadusest prii nagu näuhti.
 
Eh 25. aprill 2014, kl 19.41
Aga milleks Sulle on vaja naist, kellega mitte abielus olla, kui tahad võõraid naisi vaadata? Ära loo üldse püsisuhet ja abiellumise teema ei kerkigi päevakorda. Elu nagu lill ju!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!