Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
U. Loopi "mis värvi on armastus?" pulmavalsiks, aga mis tantsusammud sinna sobivad?
 
S.U.l 02. august 2014, kl 15.00
Tere! Oleme valinud "mis värvi on armastus?" estraadilaulu pulmavalsiks, aga kuna tegemist pole just valsiga, siis pole ma kindel millised tantsusammud sinna juurde käima peaksid. Kas keegi muusikalise kõrvaga inimene oskab siin suunata, et millist tantsustiili sinna juurde sobitada? Siis oskaks juba youtube'i kaudu sammude juhendi üles leida ja harjutada.
Aitäh ja päikest teile kõigile!
 
Aare 02. august 2014, kl 22.09
Seda lugu oleme paljudele noorpaaridele pulmades mänginud, kes ei soovi valssi keerutada. Ega seal nad polegi mingeid erilisi samme teinud, rohkem selline teineteise embuses aeglane kulgemine. Aga ilus on!
 
kkk 06. august 2014, kl 19.12
 
arvamus 06. august 2014, kl 20.21
Ega seal nad polegi mingeid erilisi samme teinud, rohkem selline teineteise embuses aeglane kulgemine. Aga ilus on!Minu arust ka natuke noorem põlvkond,vähem osa neist mingeid erilise samme küll ei tee,Valsi tanstsib ikka ära,aga proovi tangot tantsida,aga ma ei tea kas just pulmas on see vajalik,Klassikaline valss ikka.
 
hhho 03. veebruar 2015, kl 12.42
Mõelge ise sammud välja. Kuulake muusikat ja katsetage.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!