Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Väliregistreerimine ja kohad, dekoreerimine jms
 
pulmad augustis 19. veebruar 2015, kl 17.21
Jagage oma häid kogemusi, kes on teinud väliregistreerimise kusagil avalikus looduskaunis kohas (pargis, veekogu ääres vm) väljapool Tallinna:
-kus tegite?
-kas pidite kooskõlastama kellegagi?
- kuidas ja kust saite altari, lillekaunistused, valged toolid jne?
Palju väliregistreerimise korraldamine maksma läks?
 
möhh 23. veebruar 2015, kl 23.50
altari?!?
 
taevaskojas 24. veebruar 2015, kl 15.50
Ühel sugulasel olid aastaid tagasi Taevaskojas suure kalju juures. Väga ilus oli. Palju maksis ja kes selle korraldas ei tea. Aga taevaskoja turismikeskuses vast osatakse täpsemat infot anda. Kuigi ise ei julgeks ainult väliürituse peale minna, kindlasti peab varuvarjandina ka mingi katusealune koht olema. Eestimaa suved on väga muutlike ilmadega. Kindlasti on mõni mereäärne koht ka väga kaunis. Soovin teile kaunist ja päikesepaistelist pulmapäeva !
 
meil ju heitlik ilm 27. veebruar 2015, kl 15.28
Käisin pulmas, kus oli registreerimine Botaanikaaias, oli väga ilus, hästi ligipääsetav jne. Õnneks oli ilm ilus, aga kui oleks vihma sadanud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!