Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulmad Las Vegases
 
Kalake 13. august 2012, kl 13.39
Oleme oma mehega mõlemad teisel ringil ja juba 5a koos elanud, on ka 3a ühine laps. Mees siiani tõrkus abiellumast, aga paar päeva tagasi tegi ta USA's elav sõber ettepaneku, et lendaksime kahekesi sinna ja ta teeb meile Las Vegases pulmad välja. Tundub, et mu mehele see mõte isegi meeldib...... On sellest isegi oma õele rääkinud, kes juba paneb järgmiseks suveks peoplaane paika..... Nüüd ongi palju küsimusi, sest ei tea sellest ju midagi. Mida selleks vaja on, dokumentatsioon jne. Kas seal registreeritud abielu tuleb Eestis uuesti regitreerida.
 
Angerjas 18. august 2012, kl 11.09
Liiga palju filme vaadanud!
Rumalad olete!
 
puu 19. august 2012, kl 08.13
No esiteks tuleb USA-st uurida, milliseid dokumente te seal peate esitama ja kas selline abielu seal kohapealgi kehtiv on. Enamasti on vaja esitada sünnidokumendid ja need tuleb enne Eestis apostillega kinnitada ja tõlkida. Osades riikides lisaks sellele tõend, et teil pole abielu takistavaid asjaolusid. Kuna olete teisel ringil, siis eelmise abielu lõppemise kohta tõend, mis jällegi apostillega kinnitatud ja tõlgitud. Peale abiellumist tuleb teil ameerikas see ameerika dokument kohapeal legaliseerida tõendamaks, et selles riigis kehtiv dokument. Seejärel esitada see dokument Eestis registrisse kandmiseks. Ühesõnaga jooksete ja maksate end lolliks. Kas seda jama on ikka vaja? Võite ju abielluda niisama pulliks ja leppida sellega, et mänguabielu ja Eestis tuleb ikkagi registeerida.
 
hmm 19. august 2012, kl 12.44
Minu arvates on see nagu McDonaldsis söömine. Kiiresti, odavalt ja maitsetult. Inimesele, kellel halb maitse, nõrk tahtejõud ja väike fantaasia.
 
minu arust 20. august 2012, kl 10.49
on see hea plaan. inimene just kirjutas et on mehega mõlema juba teisel ringil ehk miks siis peaks inimene tegema tavalise süldika.
 
K. 29. august 2012, kl 02.45
Ega kõik Las Vegases abiellumist pakkuvad firmad/kohad pole labased ja juustused nagu filmides. Googelda ja saad paremini pildi - osad pakuvad koos täiesti viisaka teenusega ka nt hotellitoa soodustust ja paarile korraldatakse väga maitsekas ja stiilne päev/nädalavahetus!
 
to K 31. august 2012, kl 16.53
No kuule, inimesed ju tahavadki seal abielluda, sest neile meeldib see juustune värk, mida nad seal lollivuudi filmis näinud. Vastasel juhul valiks nad misiganes muu koha kui koha, mitte linna, mis eelkõige siiski kuulus võltsi tilulilu ja maitselageduse poolest. Sama papi eest, mis sul reisile kulub, saad Eestis orgunnida kümme korda stiilsema paari mineku. Muideks peale tseremooniat pole sa USA-s veel abielus, vaid pead teatud aja jooksul ametiasutusest läbi käima, kust lõpliku paberi saad.
 
LV 14. september 2012, kl 02.25
No kyll on siin teadjaid ja targutajaid :D las inimesed abielluvad seal kus tahavad ja pole siin muideks keerulist midagi, lahed town down registry office taidad vormi ara ja meilt kysiti ainult passe kuigi mehe lahutus paberid olid ka igaks juhuks kaasa voetud aga seda ei kontrollitud ja siis mine abiellu millal voi kus soovid, hiljem saab interneti teel abielutoendi tellida mille hinda ma kahjuks ei maleta vist oli $60 ringis. Edu ja armastust teile :)
 
las vegas 14. september 2012, kl 22.17
nevadas vaja lahutatud inimesel kaasa võtta tõlgitud notaris kinnitatud dokument, et sa oled lahutatud, kui oled varem abielus olnud.
pead koha peal kohalikust omavalitsusest võtma litsentsi, et võid abielluda ja maksma riigilõivu.
veretesti nevadas ei olnud.
tagasi tulles peab ebielutunnistuse eestis notaris apostillima, muidu see ei kehti.

Vegases ei pea abielluma nendes juustustes kohtades. Seal on ka selliseid vägevaid kohti, mida naljalt eestist ei leia, kus luksust voolab üle ning tavainimesele mõnuga üle jõu käib. Samuti pakutakse tseremooniad looduskaunites kohtades vegasest väljas.

Oleme ise ka Nevada/California peale mõelnud, mitte küll vegase.
Anna tagasisidet, kui tagasi :)
 
tsiiis 06. oktoober 2012, kl 08.20
Apostillimna peab ta selle ikka ämeerikas, mitte Eestis. Eesti notar ei saa kinnitada, et see on õige. Eesti notar saab kinnitada ainult Eestis välja antud dokumenti. Nii et ära abiellu karupees, kui ei tea, kuidas asju peab ajama ja kas su paberike pärast ka kehtiv on.
 
Margit 01. november 2012, kl 13.05
Tere,

Palun vaata minu kodulehte pulmaleht.onepagefree.com
Kirjutasin sinna abiellumisest Las Vegases...Meie abielu sõlmiti seal 13.09.2012.

Tervitades ja jõudu soovides,

Margit
 
Margit 01. november 2012, kl 13.06
Sry, mitte 2012, vaid 2011 abiellusime :)
 
vivian 19. märts 2013, kl 22.50
Mina ja Leo elame küll hetkel Soomes, kuid abielu sai sõlmitud Ameerikas. Tohutult keeruliene oli nende passidega, sest Leo oncSoomest ja mina Eestist ja et ss veel abiekluda New Yorgis. aga see sai tehtud. Goodluck! Hyvää onnega!
 
viva las vegas 24. märts 2013, kl 09.43
Ei pea te kohapeal seal mingeid tõendeid millegi kohta esitama rohkem, kui täidate blanketi ja kinnitate oma allkirjaga. Loetakse ainult sõnad peale, et tegemist on Nevada seaduste järgi sõlmitud abieluga ja valeandmete jms esitamisel teised osariigid ja riigid ei pea seda tunnistama jne.
 
eerum 28. märts 2013, kl 20.40
Magedamat koht ei suutnud välja mõelda?
 
to eerum 29. märts 2013, kl 19.16
Ime sitta ja lämbu selle kätte!
 
:) 12. august 2013, kl 00.07
Mina arvan, et see on väga hea idee. Just näkkunaermiseks tilulilule. Elamus pealekauba.
 
to 19:16 15. august 2013, kl 19.21
Uhh kui ropp kaagvere naine.
 
eelmisele 20. august 2013, kl 09.57
Sa mine ka õige perse!
 
ojee 20. august 2013, kl 23.10
kle sa lõuksi ei taha saada v ?
 
to ojee 21. august 2013, kl 19.22
laku rasvast võmpa!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!