Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Uuring fotograafi teenuse kasutamise kohta Tallinnas
 
EliiseF 09. jaanuar 2016, kl 13.55
Olen 25-aastane neiu, kes on läbimas ettevõtluskursust ning soovib saada paremat ettekujutlust inimeste ootustest ning suhtumisest fotograafi teenustesse. Olen teinud 10 küsimusest koosneva küsimustiku ning sellele vastates aitaksite mind mu teekonnal väga.

http://goo.gl/forms/sTiHcVqn8d

Kommentaarid ja tagasiside on oodatud!
 
kas 09. jaanuar 2016, kl 14.41
n.k.ud ka?
 
zzz 12. jaanuar 2016, kl 15.51
Kui tahad fotoäri teha, võid turule tulla nt odava pildistamisssessiooniga. Nt kui tavahind on kõikidel 100eur, siis sinul on see vaid 20 eur.
Raha kasseerid hoopis piltide eest. Kui tavaliselt saab 100 eurose paketi eest ütleme 10 pilti, siis sina pakud pilte üksikult müüa. Ja mitte ainult CD peal pildid, vaid fotode väljatrükk, lõuendile, klaasile, piltide raamimine, valmisalbumid jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!