Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
hea notar abielu tseremooniaks Tallinnas
 
palun abi 07. märts 2016, kl 14.10
Tere!

Palun soovitage head notarit Tallinnas, kes tuleks väljaspoole bürood abielu registreerima. Äkki on teil mõni kogemus nendega.

Tänud.
 
?? 07. märts 2016, kl 15.19
miks just notar peab sul abielu registreerima? Miks tavapärane registreerija ei kõlba? Büroost välja on nad kõik nõus tulema, raha eest mõistagi. Aga ega notargi ilma tasuta ei tule.
 
palun abi 07. märts 2016, kl 16.13
Ma pole väitnudki, et ei sobi. Lihtsalt notar on veidi odavam. Lisaks uurin ka veidi ette juhuks, kui õnnepalees ei ole selleks kuupäevaks enam vabu aegu või kui ajad ei sobi vms. Kuna notarid on seda teenust juba pikemat aega pakkunud, siis on nende teenuse tase ilmselt ka paremaks muutunud ja miks siis mitte uurida seda varianti. :)
 
hämme 29. mai 2016, kl 13.58
Notarid ei pea kõnesid, vaid annab sulle paberi ette, et palun allkirjad ja ongi kogulugu. Miks seda kuskil mere ääres teha?


Perekonnaseisuametnik vähemalt peab ikka kõne ka maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!