Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulmafotograafia alane küsimustik
 
mhmh 20. mai 2016, kl 23.11
Tere Armas ja Ilus inimene! Kui oled juba õnnelikult abielus või planeerid hetkel abielu ja puutud/puutusid pulmade korraldamisel kokku pulmafotograafiga, siis on Sinu vastused väga oodatud minu uurimistöö valmimisel.

Suur kummardus Sulle, kui raatsid selle lühikese küsimustiku vastamisele kulutada kuni viis minutit oma väärtuslikust ajast :) See aitab mind väga palju!

Küsimustiku lingid:

* Abielu planeerivad paarid - http://goo.gl/forms/sTTIQEORv8tFRsBw1
* Abielus olevad paarid - http://goo.gl/forms/uGFUrgs5Ubs9WL5p1

Päikest ja suur tänu ette!
 
paar 21. mai 2016, kl 00.02
Tänud viiruse eest
 
Aju_Keenius 21. mai 2016, kl 05.46
rahumäele weebi konstaablile tunnistama et miks müüte ja rääkide narkootikumidest, see aitaks ainuke variant, appi ma ausalt ei saa aru kuidas ma kuulsaks sain, appi filmi tehakse peale surma olen kuulnud, keegi kepib ajusi see pole ka selge kui kaine.
päris vale tõendidega ei lepi aga tahan teada miks mina ?
 
jube, mida tehakse 24. mai 2016, kl 21.02
Tänapäeva arusaamised ilusast pulmafotost on väga väärastunud. Eile oli Karmel Eikneri, kes väga ammu elab koos, näide ilusast pulmafotost. See oli lihtsalt jube, paar seisis, mingi poolmädanenud palgivirn taustaks, peigmehel käedki taskus ja pidi ilus pulmafoto olema
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!