Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Mullijoogid pulmas
 
mulli.ee 04. august 2016, kl 16.27
Head noorpaarid!

Traditsiooniliselt on pakukud pulmapeol külalistele tervitusjoogina šampust – nüüdsest on teil võimalus oma kõige tähtsamal päeval tervitada kõiki pulmakülalisi millegi veelgi erilisemaga – mullitavate ning tossavate tervituskokteilidega MULLI poolt!

Vaata tutvustusvideot meie kodulehelt – http://mulli.ee

Pulmapäev on teie elu kõige olulisem päev ning selleks, et just see päev ka kõikidele külalistele väga erilisena meelde jääks, on palju erinevaid lahendusi.

Mulli pakub ainsana Baltikumis võimalust serveerida tossavaid Mullijooke kõikjal – toimugu teie pidu kasvõi helikopteri või paadi pardal. Pakume teenust nii suurtele rahvamassidele kui ka väiksematele seltskondadele!

Kui traditsiooniliste tervitusšampuste asendamine millegi erilisemaga kõlab väga kulukalt ning kallilt, siis tegelikkus on hoopis positiivsem – võta meiega ühendust ning me leiame kindlasti ühiselt teile sobiva hinna!

Lisaks Mullikokteilidele pakume ka Mullishotte!

Kui eelpool räägitu tekitas Sinus huvi, siis võta julgus kokku ning kirjuta meile – tere@mulli.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!