Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Abielu registreerimine ilma peota - kahetsemine
 
Naine 32 24. jaanuar 2017, kl 10.28
Registreerisin abielu välismaal ilma peota, käisime mehe sugulastega söömas, Eesti sugulastele teen peo hiljem Eestis. Ise ei kahetse, nüüd olen aga igalt poolt kriitikat kuulnud, et rikkusin oma elu ilusama päeva ära, kuna ei teinud suurt pidu ja käisime mehega end kahekesi registreerimas. Kas keegi on veel nii teinud, hiljem ka kahetsenud, et pidu polnud?
 
Mees 24. jaanuar 2017, kl 10.33
Nii kaua, kui sa teiste arvamuse järgi elad, ei ole sa mitte kunagi vaba. Tee nii nagu ise soovid ja pärast sa ei kahetse midagi.
 
Kui lödapüks oled? 24. jaanuar 2017, kl 10.49
Oled ehk muinasjuttude USKUMISE east väljas?

Mida peaks tähendama "rikkusin oma elu ilusama päeva"?
Inimese ilusaim päev võib olla kevadisel hommikul ihuüksinda sõnnikut põllule laotamas, sest sisemine taju on selline: "Ma elan! Olen õnnelik!"

Pealegi see "ilusaim päev" on sageli tüütu, väsitav ja kohustuslik.
 
njahh 24. jaanuar 2017, kl 10.51
aga korralda siis mitteametlik laualatus kuskil kaunis kohas Eestimaal. Ma olen olnud mitmes sellises pulmas, kus pruutpaar juba ammu ametlikult paari pandud. Peol korraldati sõnaosava isiku eestvedamisel kaunis mitteametlik tseremoonia muusika ja muu sinna juurde kuuluva roosamannaga.
 
Teadja 24. jaanuar 2017, kl 10.53
Ma arvan, et peaksid rohkem teiste kriitikat kuulda võtma. Üldse peaksid elama rohkem nii nagu teised sulle ütlevad, siis on sinu õnn garanteeritud.
 
Kahetsemisest 24. jaanuar 2017, kl 11.11
Kas abielu on pulmapäevaks ainult?
Või on abielu eeldatavalt õnnelikuks kooseluks ja ühise pere loomiseks?

„Piduloomad“ võivad küll kurvad olla, et jäid lõbutsemisest ilma, kus endid demonstreerida oleks saanud ja flirtida. Lisaks unustavad peost ilmajäänud selle varsti ära.

Mina olen ise registreerunud 5-kesi ja pole seda grammivõrragi kahetsenud! Selle raiskamata raha eest käisime kahekesi kahepäevasel Peterburi reisil. Ja mõtle ka nendele, kes on just sellest möllust kõrvale hoidnud, Birgit ja Tanja-Mikuga tulevad esimestena meelde.
 
Kerlin 24. jaanuar 2017, kl 11.43
Küsimus teematekitajale.
Kas see on tõsi, et välismamehel on mitu korda suurem?
 
ikka-ikka 24. jaanuar 2017, kl 11.50
eriti just "välismamehel"
kui ta suurem juba on, siis pole vajagi pikemalt, välismaaaa kirjutada, eestlastel ongi sõna lõpus kahekordne täht seetõttu, et asi ise lühike. ;)
 
yoko 24. jaanuar 2017, kl 12.14
selline päev peaks olema suur ja võimas, pidu ja pillerkaar, mis eluks ajaks meelde jääb. seda muidugi juhul, kui kavatsed korra elus abielluda. kui oled sariabielluja, siis pole tagasihoidlikul olengul ja kahekesi registreerimisel midagi häda.
 
kogemus on vastupidi. 24. jaanuar 2017, kl 12.51
Naine 32 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Registreerisin abielu välismaal ilma peota, käisim
> e mehe sugulastega söömas, Eesti sugulastele teen
> peo hiljem Eestis. riitikat kuulnud,Ise ei kahetse, nüüd olen aga i
> galt poolt k et rikkusin oma elu
> ilusama päeva ära, kuna ei teinud suurt pidu ja kä
> isime mehega end kahekesi registreerimas. Kas keeg
> i on veel nii teinud, hiljem ka kahetsenud, et pid
> u polnud?
No nii juhtus Ensv --ajal meie Suure Pulma Peoga :: SÖÖKI --Jooki tervele külale ja sõpradele ja 26 -le Sugulasele :
Ka vanaisad ja vanaemad olid kohal!
AGA miks elasime koos ainult 2. aastat --Vot nüüd on pulmalistest ainult mälestused ja ka mõned pildid ::
 
kallis KERLIN 11:43 24. jaanuar 2017, kl 12.56
Kerlin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsimus teematekitajale.
> Kas see on tõsi, et vä
> lismamehel on mitu korda suurem?
SOOVITAKS LUGEDA MEESTEARSTI LEHTE :::
SEAL ON KERLIN KÕIK MEESTE KOHTA KIRJAS ! ----KÕIK UURINGUD EUROOPAS NÄITAVAD ----ET EESTI MEES ON SAAVUTANUD 3.KOHA EUROOPAS ( PRONKS MEDAL )) --- JA USKUGE NAISED-- VÄLISRIIGIST MEESTEL POLE SUGUGI SUUREM
VÕI KUI ON --- SIIS ON PIDEVALT VASTAVAID AINEID--SISSE SÖÖNUD:
 
Naine 24. jaanuar 2017, kl 13.01
Me mehega panime minu päranduseks saadud maja panti, et uhked pulmad pidada. Eluks ajaks jääb meelde see pidu. Et sellesmõttes on su sõpradel õigus. 30 aastat saame küll pulmalaenu tagasi maksta, aga asi on seda väärt.
 
ingrid 24. jaanuar 2017, kl 13.17
"..nüüd olen aga igalt poolt kriitikat kuulnud...". Ehhnohjah. Tead. Seda kriitikat tuleb Sinu ellu vasakult ja paremalt niigi, kas korraldad vastuvõtte või mitte. Eelmisel suvel käisime mehega töökaaslase pulmas ja oi kuidas viriseti ja piriseti pärast, et lõuad haiged. Küll polnud need suupisted need, mis oleks võinud ja küll oli bänd lollakas ja peojuht pedehäälne ja ilmgi näed, ei soosinud neid....sadas mis kole ja oh hullu, et lapsed lärmasid ega lasknud rahus olla. Mhh, kuhu need lapsed siis pidid jääma, ega see mõni matus pole, et peaks vait olema...
Mina pole küll midagi kahetsenud ja pole ka tagantjärgi midagi imelikku hinge torkima jäänud, et pulmapidu suisa olemata jäi. Imelik oli mu jaoks hoopis see, et kui pidu ei saa, siis õnne kah ei soovita. : ))) Päris hea ju, eksole! Ehk siis me justkui ostame omale läbi peo teiste heakskiidu ja soojad sõnad. Muidu ei sobi see mõni rida tähti mitte huulte vahelt välja lasta. Aga näete, ellu oleme jäänud!
Ja muuseas, pidu jäi olemata ikka kõige asisematel põhjustel. Ok, 20-le ehk oleks saanud korraliku asja, aga keda sa kutsumata jätad. Rahvas on ju omavahel nii seotud. Kui ei ole ikka seda raha parasjagu, siis ei ole. Pulmapidu võlgadega polnud meie jaoks. Ja see polnud ammugi meie jaoks, et oleksime kutsututelt hakanud pappi nuiama. Jõle matslik mu meelest. Jään siiani sellejuurde - inimesel olgu valik, mida ja kuipalju ta toob. kui üldse.
 
AA 24. jaanuar 2017, kl 14.40
Jah tean ka paare, kes enne ära laulatanud ennast ametlikult välismaal ja siis eestis ikka väikese pulmapeo ka teinud. Teete oma võimetele vastava ja oma lähedaste ja toredate sõprade seltsis. Tean ka seda, et ega keskmisele Eestlasele ei ole mõtet midagi korraldada, kuna keegi ei oska hinnata sinu pingutusi. Selle asemel, et pidu nautida, tunda headmeelt pruutpaari üle ja olla meeleolukas, istutakse kortsus kulmuga kuskil nurgas, pugitakse täie raha eest sülti ja salatit ja pärast kritiseeritakse kogu üritust vähemalt pool aastat..
 
ei mõisa 17. märts 2017, kl 22.32
No kas tõesti pidu ja need teised inimesed teevad sellest päevast elu parima päeva? Te ju abiellusite teineteisega.
 
Noo 27. märts 2017, kl 16.12
Arvestades, et pooled abieludest lahutatakse, pole suure ja uhke pulmapeo korraldamine mõistlik. Lisaks pidutseda saavad teised, mitte pruutpaar ise. Kui pulmavana valimisel eksitakse, võib see sootuks peo ära rikkuda. Olen näinud pulmasid, milles isegi pruutpaar nõmedatesse mängudesse kistakse ja peavad siis teistele tola tegema. Pidulik registreerimine omade keskel ja pulmareis oleks kindlalt parem.
 
:) 29. märts 2017, kl 18.59
Ise ei kahetse, nüüd olen aga igalt poolt kriitikat kuulnud, et rikkusin oma elu ilusama päeva ära
--------------
Kui te ise ei kahetse, mis see kriitika siis teile loeb?
Kahekesi registreerimine oli ilmselt teie mõlema soov ja see päev ikka väga kaunis teie mõlema jaoks. Kuidas te (kriitikute arvates) küll saite selle rikkuda:)
Enda jaoks elate ju.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!