Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Kink ümbikusse
 
Kai 02. oktoober 2018, kl 13.23
Olen siinseid arvamusi lugenud aga nüüd aeg edasi läinud. Kui palju oleks viisakas üksi minnes panna? Kui lähisugulane, siis vist 100€ on vähe. Kes oskab nõu anda? Pulmad kallid, tahaks natuke toetada aga 500€ läheb rahakotile liiaks.
 
Võilill 02. oktoober 2018, kl 23.51
Minu arvamus - võib-olla ei klapi üldisega, aga mis sa teed.. Ikkagi arvan :)
Mina plaanin korraldada sellised pulmad, mille kinni maksmisega saan ise hakkama. Ei oota, et külalised tagasi toovad sama raha. Seega on ka 25 euroga ümbrik oodatud. Ei mingit probleemi. Ikka vastavalt kinkija võimalustele :) Ei taha kedagi raskesse olukorda panna kinke nõudes.
 
Kai 03. oktoober 2018, kl 08.14
Võilill! Kui ise maksmisega saad hakkama, siis võiks kingid olla midagi muud, mitte raha. Või siis teha nii, et sissepääs pulma:"25€" ja mingit muud kinki peale lillede polekski vaja. Või siis teha mingi loterii jm. värki.
Enne oli ikka 1000 Krooni suur raha aga praegu 65€ polegi midagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!