Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Mida mehest arvata?
 
Kohuke 04. märts 2024, kl 17.17
Tean, et antud teema ei puuduta pulmasid, aga paremat valikut võtta polnud.

Igatahes, mida arvata mehest, kes üks päev tuleb selle peale, et sa peaksid oma stiili palju muutma - ei musta värvi vm tumedatele riietele (sh sokid ja aluspesu), aluspüksteks võivad vaid stringid olla ning rinnahoidjat parem kui ei oleks. Värvidest sobivad nt vaid valge ja roosa. Riided peavad olema kehasse, pluus nt siidimaterjalist. (Ütlesin, et peaksin sel juhul enamiku oma riidekapi sisust välja vahetama ja selgitasin, mispärast mul sokid ja püksid tumedad on; trma vastas vastavalt jah ja ei huvita). Samuti keelab ta mul kanda mütsi ja külma ilmaga panna jope alla kaks kihti riideid, ükskõik kui külm väljas on. Sest kõik eelnev, mis vajab tema arust muutust, mõjuvat nii aseksuaalselt tema jaoks. Ütles veel, et sa naisena peaksid ju ometi teadma, mis ilus ja stiilne on.
Kusjuures, mina enda arvates riietun väga hästi ja naiselikult ja korralikult, eriti võrreldes sellega, milline lodev stiil tänapäeval lokkab (vabandust, kui kedagi solvasin).

Kui pärast talle kirjutasin, et kas talle on tõesti olulisem see, et oleksin 100% täpselt tema stiili järgi aka ei kannaks mütsi ja kahte kihti pakasega, kui see, et ma haigeks ei jääks ja saaksin talle olla rõõmus ja tegus kaaslane, mitte pidevalt nina luristav või pead valutav; siis tema lihtsalt naeris õelalt selle peale ja pole mulle nüüd 1,5p mida kirjutanud ega saatnud ega helistanud (mis on tema puhul ebatavaline).

Oleme korralikumalt koos olnud kõigest 2 kuud. Me ei ela koos, ta ei ole mulle midagi ostnud/kinkinud vms ja isegi mitte mind välja viinud (v.a need kõige esimesed kaks kohtumist, sest ma ei nõustunud teisel korral nö võõra mehe juurde koju minema). Samas ta teeb palju tööd ja selle kõige pakkumiseks paistab tal kõvasti kapitali olevat, eriti, kuna ostis endale hiljuti hirmkalli auto.

Tean, et tal on pigem kõrged nõudmised naise osas, aga arvestades kõike, on see asi minu jaoks lausa jabur.

Või mis teie arvate?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!