Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
foto või film?
 
Ainar 17. august 2007, kl 07.31
Mida arvate? Kas pulmapeost teha pildid või video? Ja millised ka hinnad võiks olla?
 
Prukk Lõugan 17. august 2007, kl 09.00
Mõlemad, muidugi mõlemad!
 
kribi 17. august 2007, kl 09.55
Kindlasti mõlemad:)
 
pulmast 17. august 2007, kl 10.37
mõlemad!
 
huh 17. august 2007, kl 11.00
hinnad on kõrged, väga kõrged (vähemalt minu jaoks). kumbagi peale arvesta vähemalt 5000.- (harvad pole ka 10 000.- ja 15 000.- hinnad!). Seepärast paneme külalised väikese videokaameraga filmima ja tuttav fotohuviline pildistab. teised võivad küll laita, et nii ei ole ilus ja kvaliteetne, aga mis siis teha, kui me oleme noored ja ei ole neid kümneid tuhandeid siia ja sinna loopida. teised asjadki neelavad palju raha. mõni iroonitseja võib nüüd küsida, et mis te siis abiellute, kui raha ei ole.. aga sellepärast, et suur armastus on ja tahame!
 
Rita 17. august 2007, kl 11.19
Pole see päris nii ka midagi! Meie pulmad olid mais ja filmimine maksis 2200.- (meile siis 4 filmi) ja kõik kes tahtsid said ka tellida omale filmi, hinnaga 175.-EEKi. Ja filmiti algusest kella kaheni. Tööga igati rahul!
 
to Rita 17. august 2007, kl 11.55
ikka parem kui mitte midagi. aga kvaliteet 2200.- eest? kui lihtsalt filmida otsast lõpuni videokaamera kõikudes (kvantiteet), ilma sellest pärast korralikku teost vormimata. siis küll. aga tore kui rahul oled. meie maksime pulmafilmi eest 4000.- . polnud ka ju kallis?
fotograafi on lihtsam oma tuttavate hulgast leida, oli ka meil.
 
Rita 17. august 2007, kl 12.34
Ma ju mainisin, et tööga igati rahul. Ja tegelikult kus maalt algab kallis?!!!
 
to Rita 17. august 2007, kl 12.51
ja mina mainisin, et hästi, kui rahul :). no offence! see on ju individuaalne kustmaalt algab kellegi jaoks kallis, nagu inimeste soovid ja ootusedki on erinevad. loodetavasti abiellume kõik vaid üks kord :) ja esmärk ongi, et igaüks saaks video või fotod, millega TEMA rahul on.
 
arvaja 17. august 2007, kl 13.32
Minu arvates oleks siis mõistlikum tellida fotograaf ja mõnel tuttaval lasta filmida. Uskuge, et pildid tulevad profiga palju ilusamad ja see oleks üks korralik mälestus ning video võib siis olla kehvemapoolsem.
 
profid 17. august 2007, kl 13.56
Ok, aga miks siis videotegija peaks amatöör olema. Pigem mõlemad profid, kui võimalik.
 
12:51 17. august 2007, kl 14.01
to arvaja
meil oligi fotograaf ka perekonnaseisuametist tellitud, aga tema lihtsalt juhtus tuttav olema :).
 
Naine 17. august 2007, kl 14.11
Koduvideosid saate ju kogu ülejäänud elu teha, samuti pilte klõpsida. Pulmad on midagi väga erilist, ilusat ja kordumatut.
Kui pole raha, siis on arusaadav ja pole midagi teha.:(
 
arvaja 17. august 2007, kl 16.04
Ma ei pidanudki kedagi konkreetset siinkõnelejatest silmas, vaid andsin omapoolse seisukoha teemaalgatajale:D
Miks üks amatöör ja teine proff? Kuna juttu oli, et raha vähe, aga muidu loomulikult mõlemad profid. Lihtsalt mulle tunduvad pildid südamelähedasemad. Neid tellib tõenäoliselt ka suurem hulk sugulasi ja sõpru ning paber peab kauem vastu kui mingi DVD vms.
 
njah 20. august 2007, kl 16.31
Ise telliksin tõenäoliselt vaid fotograafi. Olles mõnes pulmas just seda tähele pannud, et kuidas kaameramees igas kaadris "ette jääb". Isiklikult eelistaksin ilusaid professionaalseid pilte, mis on ajatud. Videot on tõen. endal või vanematel ja lastel tore vaadata, kuid muu seltskond...?? See on küll vaid üks arvamus.
 
njah 20. august 2007, kl 16.31
Ise telliksin tõenäoliselt vaid fotograafi. Olles mõnes pulmas just seda tähele pannud, et kuidas kaameramees igas kaadris "ette jääb". Isiklikult eelistaksin ilusaid professionaalseid pilte, mis on ajatud. Videot on tõen. endal või vanematel ja lastel tore vaadata, kuid muu seltskond...?? See on küll vaid üks arvamus.
 
ametnikutädi 21. august 2007, kl 09.27
Papagoile :)
Endale ja kõige lähematele video ju ongi. Ma ei jagakski seda muudele külalistele. Nii tore on lastele suurtena näidata emme ja issi pulma :)
Njah, sa oled vist ise fotograaf, aga kui te videotegijaga teineteisele ette jääte, siis on eeltöö tegemata: meie laseme oma perekonnaseisuametis alati neil kahel inimesel eelnevalt teatud reeglites kokku leppida. Tavaliselt on meil ühed ja samad kaks professionaali ja neil ei teki probleeme. Aga kui on üks on võõras, siis peaks vähemalt kogenum pool mingid elementaaarsedki reeglid paika panema.
 
njah 22. august 2007, kl 23.19
ametnikutädile: sul on õigus et fotograaf (küll mitte ise, vaid tema naine) ja võib-olla on sul tõesti õigus, et reeglid paika panemata. Siit ka hea soovitus peatselt abiellujatele, et viige piltnik ja operaator Kõps enne altari ette minekut kokku, eriti kui palute tuttaval enda elu tähtsaim sündmus jäädvustada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!