Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Sõrmused?
 
käts 01. september 2007, kl 13.33
Olen kuulnud mitmeid variante, aga kuidas siis ikkagi on: kas kõigepealt on abielusõrmus ja siis kihlasõrmus või vastupidi???
 
h. 01. september 2007, kl 14.10
Käes hiljem sa mõtled?
Jah, kõige pealt paned abielusõrmuse, siis kihlasõrmuse. ;)
 
uuuhhh 02. september 2007, kl 00.02
Kannan loogika järgi- esmalt kihlus ja siis abielu- ehk enne kihlasõrmus ja siis abielusõrmus....
 
äratuuus!! 03. september 2007, kl 07.30
Minul kah sama loogika, abielusõrmus kinnitas kihlasõrmuse sõrme. Istuvad nüüd üksteise otsas. Ma ei tea midagi kindlatest reeglitest - mõlema kandmise komme meil nii uus alles.
 
ei usu... 03. september 2007, kl 11.56
natuke totud olete?? kõigepealt ikka kihlus, siis hakkab pulmade planeerimine, ja pulmas saad abielusõrmuse. tobud!!!
 
käts 03. september 2007, kl 13.09
Vähemalt see on hea, et tarku siia ilma sünnib, mis meist muidu saaks!!!!!
 
Margit 04. september 2007, kl 11.20
Ma kannaks ainult abielusõrmust. Eriti maitselage mu meelest kanda ühes sõrmes üksteise otsas kahte sõrmust. A no see on minu arvamus.
 
liis 04. september 2007, kl 14.40
ei usu ...pani ikka hea pirni siia irwww
 
heh 04. september 2007, kl 22.13
Margit siia ka jõudnud...
Mõned kihla ja abielusõrmused ongi juba komplektina tehtud - abielusõrmus käib kihlasõrmusega ühes sõrmes, sulanduvad kenasti kokku, aga tegemist ikka kahe sõrmusega. Maitselagedusest on asi kaugel. Keegi ei räägi kahest suurest erinevat stiili, kivide ja ma ei tea millega sõrmusest üksteise otsas ju nagu neid mõnikord näiteks keldripoodide müüjannade kätes näha võib!!
Mina kannan abielusõrmust kihlasõrmuse peal, aga tegelikuks põhjuseks on minu puhul see, et kihlasõrmus veidi suureks jäänud, abielusõrmus on aga paras ja nii ei pane teine plehku.;)
 
jeerum 05. september 2007, kl 13.54
oh kui kogenematud ja eluvõõrad te olete.... loomulikult käib abielusõrmus kihlasõrmuse peale samasse sõrme. need peaksid olema ilusasti ühte stiili. mina tahan endale hõbedast ja briljantidega.
 
häh 05. september 2007, kl 19.51
Aga kedagi huvitas, millist sõrmust sa tahad!!!!????
 
emm 05. september 2007, kl 21.17
Hõbedast????????
Äkki ikka valgest kullast või plaatinast peaks olema see sõrmus mida sa terve elu kannad, et vastu ka ikka peaks.
 
jeerum 07. september 2007, kl 14.08
olen elanud maailma edukaimas riigis ja seal on kõigil hõbedast teemantitega sõrmused. mega ilus lihtsalt.!!!!!

kuulge, mul on ideaalne mees ja ideaalne suhe. lähema kahe aasta jooksul pulmad plaanis. oh ma olen niii õnnelik!!
 
liisu 11. september 2007, kl 10.33
Tegelikult õige järjekord on, et abielusõrmus all ja kihlasõrmus peal (st sõrme otsa pool). Nii on see selle pärast, et abielu sõlmimise ajaks pannakse kihlasõrmus teise kätte ja pärast tseremooniat siis abielusõrmuse peale.
 
K. 14. september 2007, kl 00.11
Vasakus käes kihlasõrmus ja paremas abielusõrmus. See paremas käes abielusõrmus, on Eesti traditsioon. Muidugi kes välismaa moodi tahavad, topivad abielusõrmuse vasakusse kätte jah ja siis käivad ringi eesti mõistes leskedena. Eestis kannab lesk abielusõrmust vasakus käes...
 
Irw 14. september 2007, kl 00.12
Aga kõige naljakam oli ikka jeerumi kommentaar...:D stiilis, et ohh, kus mul ikka on...:D naerma ajab. Kui inimene oma õnne nii süüdimatult labaselt kuulutab, siis peab ikka midagi valesti olema... aga no samas, kui ise teaks nii umbmääraselt ette, et alles kahe aasta pärast ära võetakse...äkki ka läheks hulluks:D
 
Hehe 14. september 2007, kl 00.21
"Jeerum" on elanud ja vaadanud, aga aru pole saanud, et need sõrmused pole mitte hõbedast, vaid valgest kullast, no naera herneks. Hõbedast - no nii odavalt läbi ajamist polegi kuulnud.
Ja niisama on tõesti kahte sõrmust üksteise otsas kanda maitsetu. Siis peavad olema jah komplektina tellitud, aga noh, ise ei tahaks kahte sõrmust ühte sõrme. Ebamugav ju. Sõrme tahaks nagu liigutada ka...:D
 
rrr 18. september 2007, kl 12.42
Mis sinu jaoks maitsetu, teise jaoks maitsekas.
Mis sinu jaoks maitsekas, teise jaoks maitsetu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!