Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulma stress!
 
liisu 13. september 2007, kl 10.10
Olen omadega täitsa läbi...pulmade planeerimine on ikka raske.Nädala aja pärast on pulmad ja mul on mõtted nii koos.raha otsas,mehe riided ostmata,peo kohta pole..kas keegi oskaks aidata kuidas võtta asja rahulikumalt ja mitte mõelda sellele pingelisele paevale?Jagage palun minuga oma kogemusi...
 
liisu 13. september 2007, kl 10.21
pulmas.ee peal on palju etem ja asjalikum foorum, koli sinna, saad ehk adekvaatseid vastuseidki.
 
liisu 13. september 2007, kl 10.39
ma olen seal juba kainud...ei leidnud midagi huvitavat seal..
 
Mandrin 13. september 2007, kl 10.55
Jaaa......kui nädala pärast pulmad ja pole peokohta ka veel.....siis saan sinust täitsa aru.Aga kui raha on otsas,siis mis moodi sa loodad peokohta saada?
Kui muud võimalust pole,võta väikelaen.
Otsi netist üles majutus,toitlustuskohad ja hakka läbi helistama.Meie pulmad olid augustis,ja enne kui peokoha leidsin ütles meile vähemalt 10 kohta ära(reserveeritud),närv oli ka parajalt läbi ja pisar tuli silma.Alla ei tohi anda,proovi maha rahuneda ja alusta otsinguid.
Kus kandis ise asud?
 
liisu 13. september 2007, kl 11.36
asun raplas....mehel peaks varsti palgapaev olema...motlesin siin et kulalisi pole palju et jarsku saaks nad kodus vastu votta...ja klaas shampust juua......
 
Mandrin 13. september 2007, kl 11.56
No siis pole ju suurt probleemi.Kui külalisi vähe,siis annab ilusti kodus väikese vastuvõtu teha.Rootsi laud,sampus(vein,viin) oleneb sellest mida külalised joovad,puuviljad.
Kui elad eramajas võiksid mõne viljapuu aeda istutada(ploom,pirn,kirss või murel)ilus rituaal ja pärast saad puu vilju ka maitsta.
 
tüdruk 13. september 2007, kl 12.34
Kui Raplast siis soovitan Krantsi Kõrtsi pidasin ise seal pulmi
seal oli inimese kohta 150.kr söökidest olid salatid mitut sorti ,igasugu sekserid soe söök jne jne, isegi pulmatordi tegid kohapeal valmis meie jäime väga rahule.
 
Mandrin 13. september 2007, kl 12.40
Kodu kaunistamiseks võiksid kasutada õhupalle(punased,valged)hea,kui leiad südamekujulised,küünlaid(väikesed punased küünlad kaussidesse ujuma).Pulmatordi ikka tellid?
Ja kasuta fantaasiat,saad korraldada ilusa ja meeldejääva vastuvõtu kodus.
Kui milleski kahtled,või on mingi mõte liikumas,küsi julgelt nõu.Ei ole just suur spetsialist,aga üritan aidata.
 
liisu 13. september 2007, kl 13.15
seal on miinimum 50 inimest...mul tuleb alla 20
 
liisu 13. september 2007, kl 13.17
aga see ju taitsa hea mote....nuputan natuke siin,et kuidas kaunistada ja siis poodi ohupalle ostma....
 
Mandrin 13. september 2007, kl 13.34
Ma usun,et sa saad kõigega hakkama.Jõudu ja jaksu sulle...ja ei mingit stressi enam!!!!!
 
aga 14. september 2007, kl 10.41
palu sõbrannasid, ema, õde vms appi korraldama ja nõu andma
 
minni 14. september 2007, kl 10.46
mina küll kaunistusteks õhupalle ei kasutaks - kuidagi lapsik ja ameerikalikult imal. Praegu ju väljas ja aias veel igasugu lilli saada, pihlakamarjadega oksi, varsti ka värvilisi lehti, kõrvitsaid...
 
tuutu 14. september 2007, kl 12.56
to:minni
kõrvitsad on ka kusjuures Ameerika variant:)
Lilledega on nii,et neid kingitakse pruudile niigi...ja lehepuru küll tuppa ei tahaks.
 
jõudu 14. september 2007, kl 14.11
Kui vähe inimesi siis vabalt võiks kodus teha. Oma hea kodune koht. Ei ole närvitsemist, et kas kõik on sinu maitse järgi ikka. Saab ise valmis seada.
Mina pidasin ka oma pulmad oma maamajas. Keegi välja ei aja, pidu võib kesta kui kaua tahes.
Ühes pulmas olid valged õhupallid, need jätsid küll hea mulje.
 
Pulmalits 17. september 2007, kl 13.35
Lähen taarat viima, siis saan õhupalli osta
 
:-D 18. september 2007, kl 21.22
Ära pane õhupalle, eriti veel valgeid ja punaseid!! Nagu tivolis oleks siis ju! Fuf! Osta lilli parem või midagi
 
liisu 19. september 2007, kl 08.55
aitahhh abi eest aga olen juba oma plaanid teinud...
 
purks. 20. september 2007, kl 02.01
Võta sms-laen.Kui juba praegu on raha otsas oma suurejoonelise elu elamiseks,mis siis nagu hiljem toimuma hakkab.On siis vaja kutsuda terve küla nagu enda kulul nalja tegema?Elu on ikka Kino!
 
tuutu 20. september 2007, kl 09.22
to:purks
sinu kommentaar on kohatu:(
 
liisu 20. september 2007, kl 21.47
purks sa oled nome....sel hetkel oli raha otsas....nuud koik korras ...sinu kahjuks...ja saan korraldada suureparased pulmad....ja teinek ord hoia oma kommentaar omale,kellelegi ei lahe neid vaja...usu mind ...sa oled lihtsalt hale........
 
Mandrin 20. september 2007, kl 22.36
tubli liisu;)
Tundud optimismi täis olevat,rõõm kuulda.ÕNNE,ÕNNE,ÕNNE!!!!
 
miisu 25. september 2007, kl 12.41
kas...nüüd...ongi...moes...kirjutada....iga...sõna...järele...punktirida....vä?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!