Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Abiellumine välismaal välismaalasega!
 
fff 28. august 2014, kl 08.23
Kus sa oma marokolasega abiellud? Kui Marokos, siis pead ikka sealt uurima, mida nad tahavad. Eestis abiellumiseks vajad abielu takistamatuse tõendit Soomest.
 
soovitus 29. detsember 2014, kl 18.52
Kui vähegi võimalik, siis abielluge pigem Eestis ja registreerige laste sünnid siin. Oma seljatagust tasub kindlustada. Kodumaal on alati kergem pabereid ajada. Kõik abielud ei jää püsima, sellele tasub kainelt mõelda. Näinud neid naisi, kes hädas nagu mustlane mädas oma välismaal sõlmitud abielu lahutamisega ja laste hooldusõigusega. Saan aru, et tundub nii udupeen kuskil mujal abilluda, aga ise mängite selle sammuga kaardid enda kahjuks.
 
Viktoria 26. märts 2015, kl 10.08
Vot sama küsimus mul ka. Elan Soomes ja abiellume Moroccos. 8 aasta jooksul dokumentide nimekiri võis küll muutuda... :) sealt uurime praegu, kuid kui sasks siin soovitusi siis oleks tore
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!