Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Küsimus abiellujatele
 
lulu 30. oktoober 2007, kl 22.52
Kui paljudel abiellujatel on juba laps(ed)? Mees tahab kohutavalt last, aga tahaks ikka kunagi pulmad ka teha.Siiani pole küll ettepanekut tulnud,aga lapsesoov suur mõlemil. Mida arvate?
 
muidunaine 31. oktoober 2007, kl 00.22
mina olen abielus olnud nüüd 8 kuud. meil on kaks last. enne abiellumist elasime koos u 5,5a.
 
leila000 31. oktoober 2007, kl 08.18
meie abiellusime siis kui üks laps oli 2a9k ja teine 10kuune ja kooselu oli selle ajani ligi 6a ja tänasel päeval jookseb 11a :))
 
enamus 31. oktoober 2007, kl 14.41
Valdaval enamusel on lapsed või abiellutaksegi raseduse tõttu. Õnneks viimastel aastatel on ka tulnud neid, kes eelkõige abielluvad enne ja siis teevad lapsed.
 
xxx 31. oktoober 2007, kl 16.01
Koos olnud 9aastat laps saab dets.6aastaseks ,suvel abiellusime;)
 
lulu 31. oktoober 2007, kl 22.28
Tore! Aitasite otsust langetada :) Jõuab ka pärast last ;)
 
n 02. november 2007, kl 21.48
Meie oleme olnud koos 1 a, abiellume novembris ja last ei plaani niipea:)
 
tii 04. november 2007, kl 15.10
ma olen muidu suht liberaalne, aga vot last ei hakka mehega küll niisama tegema. enne võtku ära, siis tehku lapsi!
 
nii 06. november 2007, kl 13.52
mina abielus veidi üle nädala :)
lapsi ei ole ja peagi ei tule. koos oleme elanud üle 4 aasta.
ikka enne võtku ära ja siis laps.
 
Karvane kass 07. november 2007, kl 17.45
Ise tegin samamoodi, enne lasin ära võtta ja nüüd hakkame lastele mõtlema.

Võibolla su mees on nö vanaeestlane, tahab teada, kas kaup on korralik - mäs sa sihukest naist kosid, kes lapsi ei saa.

Tänapäeva maailmas oleksin sellise suhtumisega aga ettevaatlik.
 
t 08. november 2007, kl 17.37
meil laps olemas, mina tahtsin ise väga last ja eks mees ka. nüüd tulevad pulmad ja kui õnnestub, siis teine laps suht järgi
 
My 09. november 2007, kl 10.59
Mul oli nii, et plaan oli enne abielluda suvel ja siis sügisel titat meisterdama hakata, aga tema üllatas meid ja hakkas idanema, kui pulmakutsed olid laiali saadetud. Pulmapeo ajal olin umbes kuu aega juba beebiootel olnud.
 
k 14. november 2007, kl 18.34
Mäletan kui jahmunud mina teismelisena olin, kui teada sain, et minu vanemad abiellusid alles 10 päeva pärast pulmi. Enne olid koos elanud ikka aastaid. Olen ka ise konservatiivne selles osas. Pere on ikka pere. Vanasti abielluti selleks, et pere luua. Tänapäeval on nii imelik tunne, kunagi ei tea, kelle nimel paari lapsed on ja küsida on ka tobe, enne kui see ise kuidagi välja tuleb. Ikka tehke ennem vägevad pulmad või/ja unelmate pulmareis, mis ikka meelde jääb, ja siis tited kohe karjakaupa!!! Õnne!
 
?? 18. november 2007, kl 20.26
10 p peale pulmi?
 
mia 26. november 2007, kl 08.14
minu meelest on abiellumine tugevalt ületähtsustatud protseduur. kui tahad lapsi, siis soeta nad. meeste peale niikuinii loota ei saa, on nad sinuga abielus või mitte :))

*õigemini - on neid, kelle peale saab loota iga ilmaga (st ka siis, kui pole abiellutud) ja on teised, kelle peale ei või ka pärast abiellumist loota. ehk et - abielu ise ei muuda mitte midagi.
 
hmmm 09. detsember 2007, kl 09.47
olgu kuitahes suur armastus ja lapsesoov, mina enne abiellumist küll last ei teeks. te võite ju öelda, et mehe peale kas saab loota või ei saa, aga minu arvates pole peale lahkuminekut mingit kellegi peale lootmist nagunii. loevad vaid juriidilised garantiid, mida pelgalt elukaaslasel paraku pole.
 
maarja 27. jaanuar 2008, kl 16.58
meil laps 10 kuune ja paari kuu pärast on pulmad;)
 
Kaisa 18. veebruar 2008, kl 09.34
Mina ka ootan abielu ja siis hakkan alles lapsi tegema, kuigi tahaks juba kohe beebit...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!