Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
väga hea pulmavana!!
 
kiisu 31. detsember 2010, kl 11.52
Pulmaisa Marnet on väga timm. Teg yhel tuttaval ka pulma.. ja väga hästi..noor mees, hästi seab sõnu ja nalja saab ka t2iega... koduleht on tal ka http://www.marnet.edicypages.com
 
E&M 02. jaanuar 2011, kl 19.02
Meil oli ka pulmaema - Aime Mäeorg, koos abikaasaga tegid ka muusikat ning videomees oli ka nende poolt ja kokku maksime 12 000 krooni. Kõik külalised olid korraldusega rahul - oli mänge, nalja, liigutavid hetki ning jätkus aega ka nii sama jutustamiseks. Väga südamlik naisterahvas ning arvestas igati meie soovidega, tegi ise ettepanekuid ja andis head nõu, kuidas midagi teha. Meie jäime väga rahule!
 
terje 06. jaanuar 2012, kl 11.07
Mina ei võtaks iialgi Virgo Jaanit mitmel põhjusel esiteks ta võtab kogu au endale, tahab koguaeg rääkida, ei huvitu pruutpaari soovidest ja räägib imelikul toonil, mis on lisaks sellele väga vali, et inimesed võpatavad.
 
detsembripruut 06. jaanuar 2012, kl 18.48
meie pulmad olid detsembri alguses ja pulmaisa leidsime siitsamast foorumist Kuldar Pajula, tema kontaktid leiate http://www.arrogant.ee/ohtu/?Pulmavana

ja saab talle sealt k akohe kirjutada ja oma soovi teatada.

Me jäime väga rahule ja olid toredad pulmad. Möll ja trall kestis kella 04-ni hommikul tema juhtimisel.

aga lugege ise tema infost ja suhelge.

Temast tean vaid seda, et pärit ta kusagilt kesk-eestist ja võrreldes teiste pilmakorraldajatega oli tema meie jaoks kõige soodsam.
Ps ta koos ansambliga
 
pte 07. jaanuar 2012, kl 13.41
Meie valisime pulmavanaks Heino Sinisalu ja jäime väga rahule, oli palju mänge ja sai palju nalja. Heino arvestas alati minu soovidega ja küsis üle kas ma olen kõigega nõus, ka pruudikimbule organiseeris vaasi et lilled ara ei nartsiks :)
Siin teisi kommentaare lugedes pani mind imestama et sellist asja nagu pulmavana alkoholi mitte tarbimist tuuakse valja kui positiivset omadust. Pulmavana on ju ikkagi inimene kes on palgatud pruutpaari poolt õhtut juhtima ja seega enda tööd tegema. Mis siis saaks kui meie kõik töö juures viinapitsi hakkaks kummutama? Ei kujutaks ettegi et minu pulmas keegi purjus pulmavana ringi oleks laaberdanud... kuna minu puhul oli tegemist ka paraja bridezillaga siis poleks õhtu vist kuigi hasti lõppenud... aga kaldun nüüd teemast kõrvale. Ühesonaga soovitan Heino Sinisalut :)
 
Helluke 20. jaanuar 2012, kl 20.25
Keegi kiitis sellist pulmavana/ema nagu Maive Loorits. No ei soovita. Odav küll, aga isegi selle odava raha eest ei suuda ta oma ülesannet täita. Olen käinud kahes pulmas, kus oli tema pulmavanaks valitud, ka just selle pärast, et rahaliselt polnud võimalik kallimat pulmavana tellida. Mõlemas pulmas ühed ja samad mängud ja üsna mõtetud. Ei olnud külalised rahul ja tagant järgi räägivad seda ka pruutpaarid:)
 
Liis LM 23. juuli 2013, kl 15.19
Minu pulmas oli Maive Loorits väga tasemel. Tegi selle odava tasu eest rohkem kui mõni kes kallist hinda küsib. ja kui pruudipärg oli maha mängitud ja pulmavana kohustused läbi ei läinud ta kohe minema vaid aitas pulma siiski lõpuni viia.
 
eedi 18. september 2014, kl 14.54
 
Pipi 19. september 2014, kl 22.33
On raske ikka soovitada, et kes hea ja kes mitte. Olen päris palju pulmades käinud, aga sama tegija pulmad võivad ikka täitsa erinevad olla. Mõni seltskond on häbelik, mõni aga lööb kõiges kaasa. Aga tegijad on ikka enamasti olnud isuga asja juures ja tublid.
 
N29 24. september 2014, kl 04.31
Vaadake Margo Hussar ja te ei pea kahetsema! Parim! Ja ei mingit Virgo või Millingu ninnu-nännut!
 
Kaia 06. august 2018, kl 11.36
Käisin pulmas, kus Ott Kiivikas oli pulmaisa. Sellise pulmaisa valikuga õnnestus külalisi vägagi positiivselt üllatada. Naeru ja nalja jagus igale poole. Lisaks olid tema korraldatud mängud väga huvitavad, ei mingit äraleierdatud jama. Esimese hooga arvasin, et nüüd hakkab spordivõistlusi korraldama aga sellest oli asi kaugel, pigem hästi soliidne ja romantiline oli kogu pulma meeleolu. Soovitan vägagi!
 
Pulmakülaline 22. oktoober 2019, kl 02.51
Toon teile nüüd ühe väljavõtte Olav Karulin postitusest FB Pulmad Nõuandla grupist. Eile kell 17.30 sain kõne Valgeranna puhkemaja perenaiselt, et neil on pulmad täna majas, pruutpaar varsti jõuab, pulmaisa juba jõudis, aga viimane on nii joobes, et ei seisa püstigi. Sel hetkel oli mul häbi olla pulmaisa, kas tõesti on meie seas ka selliseid. Kahjuks ei saanud mina asendama minna, olin just ise üritusele minemas. Lubasin siiski vajadusel ca 23.00 paiku appi minna kui nad kedagi enne ei leia. 22.30 helistasin, õnneks olid asenduse saanud, algne pulmaisa aga endiselt magas metsas puude all peatäit välja.
Ei ole minu asi selle pulmaisa nime välja öelda, kui seda postitust loeb mõni eilne pettunud pulmaline, siis pane aga nimi julgesti kommentaari kirja. Tegemist ei ole amatööriga, enda sõnutsi tal lausa 2500 pulma selja taga. Mina ütlen vaid HÄBI, HÄBI JA VEEL KORD HÄBI.

Ja sealsamas kommentaarides üks pulmas olnud mees kirjutab - Tere kõigile! Mina olin selle pulma üks külalistest, teemaalgataja Suur Suur Aitähh Sulle selle postitus eest! Kõik oli täpselt nii nagu teemaalgataja kirjutas, mina kui üks osalejatest võin julgelt Tema nime avaldada
 
Pulmakülaline 22. oktoober 2019, kl 02.58
Heino Sinisalu kohta seal eel nii kirjas - Väga kurb kuulda, et see tüüp veel pulmamaastikul tegutseb ja noorpaaride kõige tähtsamat päeva rikub.
Käisin 2015. a pulmas, kus ta oli pulmaisa ja naine fotograaf...Lõppes see jant temaga nii, et ta vägisi aeti pulmast minema. Kahjuks ka see fotograafi teenus on 1998.a tasemel. Õnneks oli pruutpaaril ka kaasaegsem fotograaf seda päeva jäädvustama võetud.
Seega temast soovitan eemale hoida.
 
Pulmakülaline 22. oktoober 2019, kl 03.20
Tere kõigile! Mina olin selle pulma üks külalistest, teemaalgataja Suur Suur Aitähh Sulle selle postitus eest! Kõik oli täpselt nii nagu teemaalgataja kirjutas, mina kui üks osalejatest võin julgelt Tema nime avaldada
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!