Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
väga hea pulmavana!!
 
tups 29. jaanuar 2008, kl 11.21
soovitage ja kui keegi oskab ka teatud vanade kohta hinda öelda.
 
soovitaja 29. jaanuar 2008, kl 14.20
Asi on maitses, aga meil oli ja meie arvates parim (ka külaliste arvatest) Tõnis Milling. Hinda ma siia ülesse ei hakka riputama, kuna see on kokkulepe, mis tuleb pulmaisal teiega teha. Hind oli aga täiesti normaalne ja turu keskmine, kindlasti mitte tipp.
 
tups 29. jaanuar 2008, kl 17.00
aitähhh!!!
 
lenne 29. jaanuar 2008, kl 19.13
laup oli just kogemus Aivo Toomistu super mees, laulab teeb kõike, vist on kraad ainukesena eestis selles valdkonnas ja väga nõutud, soovi korral ka band kes laulab igas keeles ja väga hästi.
Kui kontakte vaja kirjuta meilile.
 
Kata 29. jaanuar 2008, kl 22.40
Soovitan Virgo Jaanit...meil suvel pulmad ja tema valitud pulmaisaks. Paljud on soovitanud ja rääkinud temast ainult ülivõrdes...ta on ka pulmad.ee nö omanik või haldaja vms. Eks tänu oma oskustele ja kvaliteedile ongi tal kõik suve reeded-laupäevad kinni juba. Aga küsida ju võid. Hinda samuti siin ei ütleks...kokkuleppe asi, et seda avalikult üles riputada!
 
Kairi 30. jaanuar 2008, kl 11.34
Kiidetud Virgo hinnklass on siiski 9000-10 000 ühe peo pealt, Vahur Jüris tahab 10 000-13 000. See on HÄMMASTAV!!! Neid Aivo Toomistut ja Tõnis Millingut ei tea, loodetavasti on vähe odavamad. Ma isegi ei oska midagi öelda, kas pulmaisa määrab peo ning kui ma võtan 10 000 kroonise pulmaisa asemel 4000 kroonise pulmaisa kas nüüd on minu pidu hukule määratud?
Tõesti, Virgo ja Vahur ON head pulmaisad aga mida peaksid tegema need, kellel ei ole sellist raha letti laduda?
 
soovitaja 30. jaanuar 2008, kl 17.37
Võin öelda, et eelmine suvi oli Milling igatahes odavam kui 10 000 eeku. Pulmaisa määrab ikka pulma väga suures osas. Mina soovitaksin mujalt kokku hoida. Vahur Jürsi kohta olen ka ainult kiidusõnu kuulnud.
 
käbi 30. jaanuar 2008, kl 23.48
Meie pulmad olid eelmisel suvel ja pulmaisaks oli Virgo Jaani, jäime 100% rahule ja julgen teda tõesti soovitada, võib öelda, et ta tegi isegi rohkem kui oleks temalt oodanud.
 
n20 31. jaanuar 2008, kl 14.53
Olen näinud mitmeid pulmi ja tõesti soovitaks Virgot esimesena ja siis Vahurit. Pulmaisa on see,kes nö. tõmbab rahva käima,kes vaatab,et kõik oleks koos jne.Kui on olemas korralik pulmaisa,siis saab ise ikka pidu ka nautida.Virgo suhtleb teenindava personaliga väga palju ja tänu sellele saab kindel olla,et kõik sujub ilusti (ilutulestik,soe toit,nõude koristamine...need on pisikesed asjad,kuid annavad palju juurde)
 
v 01. veebruar 2008, kl 22.02
Meil oli ka mõned aastad tagasi pulmavanemaks Tõnis Milling. Kõik jäid väga rahule ja siiamaani meenutatakse ja korratakse tema sõnaosavusi seltskonnas. Milling alkoholi juttude järgi ei tarbi üldse, nii et ei ole hirmu, et ta kusagil äkkitse laua alla vajub :-)) Allapoole vööd nalju ja mänge ei teinud, aga sellegi poolest olid mängud väga lõbusad ja pidu väga meeldejääv :-)

Paari aasta tagust hinda pole siin vist mõtet välja öelda. Kuid ausalt öeldes - suu vajus küll ehmatusest ammuli kui praegu välja pakutud pulmavanemate hinnaklassi numbrit lugesin.

Toomistut ma küll ei soovitaks. Ise kaalusime ja rääkisime temaga ka, aga ta jutu sees mainis kuidagi kahtlaselt, et ilma "korraliku" viinata ei ole tule head pidu. Ei tea, kas reageerisime üle, aga meil oli küll väga vahva pidu ka vähese koguse viinaga. Ilmas leidub ju muudki viisakat alkoholi, mida pulmas mõõdukalt tarbida.
 
tups 02. veebruar 2008, kl 12.39
to pulmakoll:sa oled ikka täis tropp.kui sul midagi teemakohast öelda pole, siis ära kommenteeri.
 
iuuuuuuuu 02. veebruar 2008, kl 15.48
virgo jaani? appii.. asi on muidugi maitses aga no olen olnud ühel peol, kus tema oli õhtujuht ja no midagi nii nõmedat pole enne kohanudki! ja uskuge, käin õhtujuhiga pidudel väga tihti. mõttetu mees.
 
lenne 02. veebruar 2008, kl 15.59
to v

Toomistu võib jutu sees paljugi öelda ja kogemus olemas et varutud viinast joodi vaid 1/5 ja ülejäänu oli puutumata ja shampus. Kui arvestada et kohal oli 70 inimest.
pulmaisa ei võtnudki vist , vbl paar pitsi ja mänge oli palju ja põnevaid, nalja oli ka, kõik on abiellujate omateha mida nad soovivad. peale registreerimist oli tore neiu nime mineku üritus ja kõik sinna kulluv, väga kaunis sõnad ja jutt oli abiellujate kohta kokku seatud ja kõik olid rahul , alates 3a-80a. kellegi polnud igav. ja kui aus olla siis pool napsutajatest kes ikka muidu võtavad korralikult, olid suht kained, keegi polnud pilditu/koomas ka siis kui pulmaisa lahkus. Pidu oli hommikuni.
 
mitte ise 02. veebruar 2008, kl 19.13
Käisin pulmas kus pulmaisaks oli Tauri Tallermaa ja minule ta meeldis. Kui ise peaks pulmi pidama hakkama, siis kaaluks teda kindlasti esimeste hulgas.
Ei mingeid labaseid nalju või mänge, samas oskas kogu rahva ülesse sulatada suurepäraselt ja võttis kohe peale registreerimist ohjad väga sujuvalt enda kätte ilma, et oleks tekkinud suunatava lambakarja tunnet külalistel.
Mulle meeldis ka see, et pulm ei olnud "üleorganiseeritud" - oli aega tantsida, oli aega niisama suhelda inimestega, pruutpaaril jäi aega inimestega rääkida (see tavaliselt kõige suurem probleem - pole aega külalistega suheldagi), samas olid toredad mängud ja tegemised.
Alkoholi ei võtnud suu sisse ka nagu pärast pruudilt kuulsin.
 
Liisa 03. veebruar 2008, kl 00.41
Meil oli hoopiski pulmaema- Pille Amur- jäime oma pulmaga rahule ja külalised räägivad siiani meie peost, sest see oli selline nagu soovisime. Pille pole ka pealetükkiv ja oskab arvestada erisoovidega ka, samuti oskab ta soovitada pillimehi.
 
Milling 05. veebruar 2008, kl 19.49
Tänavu sügisel Tõnis Milling norm . hind ja väga liikuv heatahtlik, publikut valdav mees.Meeldis veel, et ei olnud kahemõttelisi nalju, ämmade arvel õelutsemist ega pandud noorpaari tobedaid tempe tegema.Kogu aeg oli nalja ja tegemist palju(pulmas oli väga palju rahvast!) Hinnast tuleb ise temaga kokku leppida.. Hinnas konkreetne ja ei tingi.Ise tuleb ja läheb, eelnevat kokkulepped peavad vett!
 
tt 05. veebruar 2008, kl 19.50
virgo jaani on tore mees, aga talle meeldib pulma juhtida nii väga, et teinekord jääb pruutpaar tagaplaanile ...
 
n29 06. veebruar 2008, kl 14.16
Meil oli 2006. aasta suvel Tõnis Milling ja kõik olid vaimustuses. Tema kohta on eelnevalt juba kõik öeldud (ei joo, pole labane, aga teeb väga orignaalseid ja toredaid mänge).
 
MEL 07. veebruar 2008, kl 16.47
Meie tütre pulmas pidas peotuju üleval TAURI TALLERMAA. Kui soovid soliidset pulmaõhtut, siis soovitan temaga ühendust võtta.
Kirjutaja - mitte ise - olen sama meelt.
 
hmm 09. veebruar 2008, kl 18.47
mina oma mehega vaid registreerisime oma abielu, läks mingi sada krooni...

oluline on sisu ja see pulmitamine on sulaselge lollus, kui endal sentigi hinge taga pole, kui ikka raha on, siis on ka maksta pulmavanale
 
Hmm 11. veebruar 2008, kl 13.30
Meie tahtsime soliidsemat pulma, mitte käpuli maas jalgade vahelt läbipugemist jne. Valisime Meelis Muhu ja jäime 100% rahule. Kohtusime ka Virgo Jaaniga, aga kuna ta ei tahtnud lasta meil väga palju pulmakava üle otsustada vaid ütles, et teeb ja vaatab jooksvalt rahva pealt ise, siis me teda ei soovinud. Võib-olla me liiga kontrollivad, aga tahtsime kogu pulmakava siiski läbi rääkida, et kõik oleks nii nagu meile meeldib. Meie pidu ju ikkagi.
 
õnnelikus abielus 12. veebruar 2008, kl 10.30
Mina jälle teen täielikult Aivo Toomistut maha. Oli minu pulmas pulmavanem. Lõpptulemus oli see et külalised olid küll üli rahul, kuid mis toimus kulisside taga? Pidev piparadamine ja külle ei sobi üks ega teine. Ma ei võinud isegi vetsu minna (pruut siis) korraks. Fotograaf pidi meie pildistamise varem lõpetama, kuna nii tahtis Aivo.Pooled mängud jättis ära ja tahtis, et me ostaks kõik mängudeks vajaliku no andke andeks mis ma teen kalamehe saabaste ja poksikinnastega. Ja kuna ta mite vähe ei võtnud raha siis peaks ta ikka väikse väljamineku tegema ja asjad ise ostma. Lisaks tahtis et me talle öömaja paneks kinni oma kuludega, ja pidev lause oli see, et olge õnnelikud, et tulin, ma olen Eestis ainuke diplomiga pulmaisa. Raha sai ta ka ette, seda pidi mu ema salaja niurga taga andma, sest asi käib mustalt, ega ta selle pealt siis mingeid makse ei maksnud. Vihjas veel, et parem, kui keegi ei näeks seda raha üleandmist.Õnneks meie 70 külalist jäid rahule ja vaid vanemad ning meie saime seda suppi lürpida. Kahjuks jääb meie ilusatest pulmadest ka see korralduspool meelde:((( Ei soovita ühesõnaga!
 
Katz 14. veebruar 2008, kl 11.37
Meie läksime Virgo Jaaniga alt just sellega, et "ta ei tahtnud lasta meil väga palju pulmakava üle otsustada vaid ütles, et teeb ja vaatab jooksvalt rahva pealt ise".
Ja tegelikkuses kukkus asi välja nii, et kuna me täpset kava ei teadnud siis suht palju oli "mitte midagi", lõbusaid mänge-laule polnud üldse oli ainult see tobe rinnasiltide jagamine pulmatoladele ja pruutpärja maha ümisemine.
Kui külalised alustasid ühislaulu siis selle oskas mahalaita.
Pluss poole pealt peab paika, et kulissidetagused apsakad oskab ta kõik ära hoida ja see on muidugi kiitmist väärt.
Aga jah liiga ühe malliga nagu konveieril on tal see kava tüüptegevustega.
 
aga 15. veebruar 2008, kl 15.51
minu pulma tegi täiuslikuks SASS NIXON. olen talle selle eest väga tänulik. olime meie rahul ja olid külalised rahul. ja paar unustatud asja ehk apsakat tegi ta jooksvalt korda nii et mina ei sain alles hiljem teada et oli mingi probleem olnud. ma kujutan ette kuidas ma siis oleks paanitsenud. tagantjärgi ainult ajas naerma. ühesõnaga mina soovitan soojalt
 
njh 18. veebruar 2008, kl 14.00
mina virgo jaanit ei soovita. vaadates kasvõi seda, kui ülbelt ta vastab pulmad.ee foorumis. lisaks on ta hinnaklass 11000 hetkel. tean täpselt, kuna küsisin talt pakkumist. aivo toomistu on tõesti super-hüper. bändiga koos 16000 - mitte just odav. samas ta teab, mida teeb ja igavleda ja juba ei lase kellegil.
 
to hmm 20. veebruar 2008, kl 16.21
no pulm ilma peota polegi pulm.
 
mann 23. veebruar 2008, kl 23.38
meie firmapeol oli õhtujuhiks too Milling. midagi nõmedamat ei ole ma näinud
 
soovitaja 08. märts 2008, kl 18.04
Loen ja mõtlen, et kiidetakse, et pulmaisa ei tarvitanud alkoholi pulmas. Aga minu meelest on see elementaarne - ta on ju tööl!!! Ta ei tohigi tööl viina võtta. Mis ta vabal ajal joob, on tema enda valik.
Rääkides pulmaisa hinnast, ütleks, et kindlasti on neil omavaheline tsunft ja alla teatud hinnataset nad pulma ei tule tegema. NIng õige ka. Pulmad on enamikel inimestest siiski kord või paar ja kui soovitakse meeldejäävat õhtut, siis pulmaisa ei ole õige koht kokkuhoiuks.
Ise soovitan pulmaisasid, kes oskavad soliidselt ja muhedalt õhtut juhtida, ning kelle jutu pärast piinlikkust tundma ei pea. Hannes Hermaküla on väga hea õhtujuht ja samuti Tauri Tallermaa, kuigi Hermaküla on minu meelest vahetum ja soojem.
 
mann 13. märts 2008, kl 14.10
soovitan Kuldar Kochi, väga asjalik ja soliidne. Hind ca 15 000 (koos bändiga)
 
Reelika 09. juuni 2009, kl 13.07
Meie pulmas oli pulmaema Merike Lemming-Kors, jäime temaga väga rahule ja rahvale meeldis ta väga,teeb oma tööd hästi ja südamega, ühesõnaga soovitan kõigile kes plaanivad pulmi pidada, elab tartus ja tema hind on taskukohane. jäime 100% rahule:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!