Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
väga hea pulmavana!!
 
mina 09. juuni 2009, kl 19.52
tean, et teeb ka Peep Puis, aga eks kõik ole kinni maitses, arvamusi erinevaid - valdavalt positiivsed!tal ka agentuur olemas, eks andmed saab sealt!Hind ikka vist alati kokkuleppel.
 
icicicic 09. juuni 2009, kl 20.24
puisi küll ei soovita, aga maitse asi muidugi
 
neiu 10. juuni 2009, kl 18.50
Soovitan soojalt Peep Raun'i.
 
malle maalt 11. juuni 2009, kl 17.07
Mina käisin pulmas, kus pulmavanaks oli Aivo Toomistu. Täitsa tore mees, tantsis koos rahvaga lõpuks, laulis ja korraldas mänge. Vahel tema naljad kukkusid haledalt välja...või asi on inimeses (ehk minus) kes ei saanud aru..
 
Peep 11. juuni 2009, kl 21.58
Vaata firmapidu.ee või feeling24.ee
 
raili 14. juuni 2009, kl 21.46
Soovitan Valdi Reinast, päevakava saab kokkuleppida ja arvestab paari soove mängude osas. Hinnaklass väga hea.
 
Kupi 23. juuni 2009, kl 00.14
Olles alles hiljuti pulmas meeldis väga - pulmaisaks Enn Tobre.
 
Pulmakülaline 26. juuni 2009, kl 00.22
Soovitan pulmavanemat Merike Kors , väga soliidne ja viisakas naine, olin ise pulmakülaline, kus tema oli pulmavanemaks, noorpaar ei pea piinlikust tundma ja rahva paneb täiega käima.
 
abielunaine 11. juuli 2009, kl 17.34
Meil oli Aivo Toomistu ja 100% rahul. Viina jäi üle vist 15-st 10 liitrit (algul ostsime palju, kartsime, et jääb puudu), samuti veine..... Rahvast oli 75.
Teeb jah igasuguseid nalju, aga rahvas naeris nii, et kõhud kõveras.
Samas oskab rääkida ka nii südamlikult, et küünla süütamise ajal hakkasin nutma.
Pidime ka ise mängudele auhindu ostma. Ja siis???? Mis sellest keerulist on? Ostsime igast naljakaid vidinaid, need külalised keda peale pulma näinud olen (2a möödas), kõigil need asjad alles ja meenutame pulma alati nendega:)
Pulmaisa kargas ja hüppas koos rahvaga, lõpuks esitas veel ise laulu ka.
 
T. 13. juuli 2009, kl 17.01
Toomistu on vaieldamatult parim pulmaisa üldse.Käisin hiljuti pulmas,olen näinud erinevaid pulmaisasid ja ürituste korraldajaid üldse,aga Toomistu on neist vaieldamatult parim.Ja üldiselt olen ma Abielunaisega nõus ;)
 
tihane 09. august 2009, kl 13.30
käisin mõned aastad tagasi pulmas kus toomistu oli pulmaisa. esiteks oli ta poole pulma pealt napsune ja lõi külge a la 15 aastasele neiule. teiseks olid mängud ja tegemised kõik sellised allapoole vööd kanti. samas eks need olenevad ka pruutpaarist ma usun. korraldusliku poole pealt oli jama, et pikalt tehti igasuguseid tseremooniaid mitu tundi ja siis laua taga käskis 5 pitsi viina järjest ära võtta. eks ta oli nii endal kergem kui rahvas purjakil oli. aga vahepeal juba nälg tahtis silmnägemist ära võtta. paaripanek ja pidu olid 100 km kaugusel ja enamus tuli üldse tallinnast kohale. peaks ikka arvestama selliste asjadega ka.

hiljuti käisin peep rauna tehtud pulmas ja tase oli hoopis parem. oli kenasti läbi mõeldud paljud asjad ja sujus kenasti. sai nalja ja olid mõned mängud aga mitte mingid tolatsemised. muusikat tegi ka koos enda naisega ja ka see oli ok.
 
soovitan ka 10. august 2009, kl 20.59
Mina soovitan ka Valdi Reinast. Just hiljuti käisin pulmas, kus tema oli pulmavana. Mitte ühtegi negatiivset asja ei osanud leida. Intelligentne, vaimukas. Taltsutas 70 noort inimest väga hästi ära. Hinnaklass on kordi odavam kui eelpool mainitud tegelastel. Miks küll raisata nii palju raha pulmavana nime peale?!
 
ekukeku 11. august 2009, kl 16.22
mina isiklikult tellisin oma sõbrannale pulmavanaks Leana Kruuse..no mis vana ta on,ilus kena noor naine,a särtsu ja tegemist täis. palju mänge ja nalja oli nabani..kogu pulmarahvas oli temast nii sisse võetud,et osad tahtsid ta endale koju kaasa võtta,oleks järgnevatel päevadel ka nalja ja lusti:) hinna poolest üks odavamaid peale selle...kokkuleppe küsimus ja asi ants:D
tema plussiks räägib veel imeilus lauluhääl,keegi ei saa tema kõrval valesti laulda,õige viis tuleb iseenesest:)
kohale tuleb üle eesti,kuhu ainult vaja on? ei pirtsuta:)
kel huvi tekkis,võtke temaga ühendust!!!
 
jee 14. august 2009, kl 15.15
ekukeku kiidab ennast ise, eks ;D

aga virgo jaaniga olen koostööd pidanud tegema ja näinud tema õhtujuhtimist ja selleks ettevalmistust - no anna kannatust, et sellise otsa ise kunagi ei satuks: pannikahood ja lubadustest mittekinnipidamine pole kohe üldse meediv kogemus. mõttetu mees kui aus olla.
 
ekukeu 17. august 2009, kl 13.43
to jeee
kuidas saab Leana Kruusest tulla ekukeku? Kui sa mitte sittagi ei jaga,siis hoia parem oma mokk maas.Ma võin anda sulle 40 inimese tel.numbrid,kes seqal pulmas olid ja nemad räägivad sama juttu.Kui oled nii osav siin mingit jura suust välja ajama,tee parem väike googeldus ja vaata,kes on Leana Kruuse. Ja kui oled tema ära näinud,ma annan sulle oma nr..tule vaata mind ka üle. Äkki siis saab su väike olematu tige süda rahu:)
 
to ekukeu 18. august 2009, kl 14.31
Milleks ärrituda? Kahtlane ju on, et sa nii energiliselt promod siin seda pulnatädi. Kui ta nii hea on, siis ta ehk su reklaami ei vajagi. Info levib inimeselt inimesele. Selline sinu pealetükkiv reklaam muutub pigem antireklaamiks.
 
mnjaa 18. august 2009, kl 14.39
ma ei võtaks elu sees oma pulma pulmaema... Minu meelest kõik need naised on mingid hullud aktivistid, kes minutikski hingamisruumi ei anna...
 
ekukeku 24. august 2009, kl 12.02
väga huvitav ikkagi...hmm...kui mina kedagi kiidan,siis on see promomine ,a kui teised kiidavad,siis on kõik ok?
kuna te pole Leana korraldatud pulmas keegi käinud,siis selle asemel,et teda maha teha,võiksite tema kohta pigem uurida ja näete ise,et ta ongi selline särtsakas:) ja see,et on eelarvamused juba alguses "kõigi" pulmaemade kohta,see ju ka täitsa vale...pole nad miski kõik hullud aktivistid,aga mänge mängida on minu arust palju mõttekam,kui niisama laua ääres lasta külalistel ennast täis tõmmata.
olen öelnud,mis tahtsin,sest siin paluti ju ikkagi hea pulmavana kohta teavet:)
 
ka laidan 24. august 2009, kl 16.42
häid on kindlasti palju ja see on maitseküsimus, aga Leino Einer on päris nõme pulmamees.
Lollid naljad ja veel tobedamad mängud. Lisaks tema enda tohutu promomine.
Ei jätnud head muljet, ja olin pulmas külaline. Võrdlusi tollest suvest erinevate pulmaisade kohta on mimeid. juhtus selline pulmarohke suvi olema:)
 
Laidanile 02. november 2009, kl 14.40
Olen pillimees, seepärast oleme temaga väga palju koos pidusid teinud,ka sellel suvel ja kõik on läinud küll väga hästi kõigile korda.Soovitan Leinot soojalt kui head pidu tahate!
 
Kessu 12. veebruar 2010, kl 12.37
Käisin sõbranna pulmas ja seal oli pulmaisaks Veiko Veiert. Mulle isiklikult meeldis väga, labast nalja ei teinud ja kõik oli väga soliidne ja romantiline.
 
pruut 06. mai 2010, kl 11.51
hmm Virgo Jaani - meil oli temaga huvitav kogemus.
>Esmalt siis peaksin mainima, et meil oli valikuga kiire kuna minu peig elab välismaal, seega tegime natuke uurimistööd netis ning korraldasime kokkusaamise Virgoga. Jättis esmalt hea mulje ja kinnitas, et mingit muret, ega apsakaid me oma pulmas temaga ei kohta. Samuti kostas ta meile algse pulmaplaani ning ütles, et ega selle ja kohtumise eest ta raha ei küsi... Siis nädalake hiljem palus ta meil otsuse langetada ja kuna meil ei olnud võimalust enam teisi pulmaisasid kohata kahekesi koos, otsustasime Virgo kasuks. Meil oli Virgoga tihe kirjavahetud kuni raha sai makstud . seejärel jäi kõik kuidagi vaikseks ja kui palusime tal kava muuta või uuendada võttis see mitu nädalat aega. Me olime pettunud ja samuti hirmul oma pulma pärast. Langetasime majanduslikel põhjustel otsuse planeeritud suured pulmad tühistada ning abielluda välismaal, Palusime Virgolt rahatagastust rääkides, et iga kroon on meile oluline, kuid tema saatis upsakalt mulle tagasi vaid 50% öeldes, et see on kokkusaamise ja pulmakava eest...
Ei tea kuda ta oleks pulma juhtinud kuid kindlustunnet tema suhtumine meis ei tekitanud...
 
Liiz17 25. mai 2010, kl 10.00
Meil oli pulmas Tõnis Milling ja ta on supper pulmaisa, lahendas jooksvalt probleeme ja pulm oli hästi lõbus ja meeldejääv !
 
belka 25. juuni 2010, kl 13.22
Julgen soovitada Peep Rauni - sobis meie viisakasse pulma ideaalselt. Ei mingeid labaseid nalju vms.
 
Anni 28. juuni 2010, kl 22.04
Meil oli Martin Liivet ja jäime väga rahule. Enne pulmi ma küll veidi kartsin, et äkki ta on liiga vanamoeline ja imal (kuna kohtumisel rõhus väga palju traditsioonidele), aga pulmas oli äärmiselt lõbus ja tegi kõik lubatud asjad põnevalt ära.
Külalised ka kiitsid, et nii palju vahvaid mänge oli. Midagi labast ei olnud ning samuti ei joonud ta alkoholi (tuli ja läks oma autoga).
Samuti aitas organiseerida bändi.
Hind oli ka väga mõistlik, niiet soovitan kindlasti :)
 
nn 29. juuni 2010, kl 13.58
Kuna meil oli väike eelarve siis vaatasime odavamate pulmavanemate poole ja valisime sellise nagu Maive Loorits. Meie ja külalised jäid küll kõik väga rahule.
 
siki 02. juuli 2010, kl 13.05
Seda on nii mõttetu küsida - inimesed on ju nii erinevad. Ühe pulmavanaga peol rahvas naerab, kõhud kõveras, ja kiidavad pärast pulmavana taevani, teises seltskonnas sama asja peale enamikul kõrvad tulitavad piinlikkusest ja pärast räägitakse veel aastaid, kui labased naljad ja kui alandavad mängud. see on ikka seesama, miks üks seltskond läheb Meie Mehe kontserdile ja teine valib kammerorkestri. Pulmavana tuleb valida ikka iseendast ja oma külalistest lähtudes, muidu soovitatakse ülihead ja pärast ei jõua ära kiruda.
 
elina 30. juuli 2010, kl 11.10
uHH, mul on üx jube kogemus pulmavanaga. Õnneks ei olnud tegemist minu pulmaga.Ta suutis peol viibimise nii ebameeldivaks teha, et kell 12 hakkasid enamus inimesi lahkuma. Põhi "nali" oli tal, et hakkame ümbrikuid lahti tegema, sest joote ja sööte siin nii isukalt, kuid kas raha ikka piisavalt panite! Ja lisaks mingid nõmedad kommentaarid mehele, et kuidas too nüüd naise talla all siplema peab hakkama. Ühesõnaga labasuse tipp. Muidugi olid ka pulmas mõned inimesed, kelle arvates olid need naljad viimasepeal head.
 
5 01. august 2010, kl 22.14
Mis nimeline see pulmavana oli?
 
elina 02. august 2010, kl 12.23
Ma nime ei avalda, kuna tegemist olevat sellise inimesega, kes viib üritusi läbi ainult sõpradel-tuttavatel(üldse ei imesta)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!