Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Tüdrukute õhtu
 
Tüdruk 11. mai 2009, kl 18.50
Tere!
Palun siinkohal ideid tüdrukuteõhtu korraldamise osas,
kuna taoline üritus esmakordne, ja tõesti ei oska mõelda, mida vaffat teha, või kas selle kohta on ka mingeid traditsioone? Äkki kellegil toredaid kogemusi? või vastupidiseid? Igaks juhuks, et olen ise korraldaja pool, pruut ei tea ise veel midagi :)
Ette tänades,
tüdruk
 
sipsik 11. mai 2009, kl 20.14
meie tegime nii:
mõtlesime väla kostüümid- meie olime kuraditüdrukud ja pruudi tahtsime teha ingliks aga kuna ettevalmistusaega nappis tõmbasime pruudile printsessi kleidi selga ja käis kah. muretsesime omale suure rulli tualettpaberit ja saatsime pruudi vanalinna vahele seda müüma- raha teenima, uskumatu kui palju sellega teenis:) siis suundusime vanalinna keskväljakule- seal oli lava, meil oli pruudile ette valmistatud abieluvanne ala stiilis mina vannun,et olen oma mehele truu ka siis kui narko uimas ja taskud tühjad koju jõuab- saatsime pruudi lavale ja pidi rahva kokku kutsuma, et vanne eesti rahvale ette lugeda. siis tolknesime ringi ja otsisime gey baari, kuna me ei ole pealinnast pärit siis loomulikult ei leidnud kuid sattusime karaoke baari ning saatsime pruudi laulma Anne Veski laulu "Jätke võtmed väljapoole..." kole raske laul on ja nalja sai palju! lõpetasime Parlamendis- hästi lahe oli. Hiljem pulmadeks kinkisime selle abieluvande raamituna talle kus taga oli pilt siis meie seltskonnast ning tellisime Anne Veski laulu taasesitluse- uskuge või mitte aga seekord kõlas see paremini.
Hiljem selgus, et peigmehel oli täitsa jura poissmeeste õhta ja kahetsesid, et oleks võinud meiega liituda.
 
andra 18. mai 2009, kl 20.34
Kus teil pidu toimub? kas sul emaili ka on? oleks üks mõte muidu, kui kuskil tallinna ligi asi toimuks :)
 
L 17. juuni 2009, kl 01.08
Tere:) Otsin samuti ideid tüdrukuteõhtu korraldamiseks.
Andra, äkki saadad mulle ka meilile oma mõtte. Pidu kavas Tallinnas korraldada.
 
mina 17. juuni 2009, kl 13.50
Mõtle enne hästi läbi, milline on inimene, kellele pidu korraldad, mis talle meeldida võiks jne. Nt. sipsiku kirjeldatud õhtu, mis oli neile tore ja meeleolukas, oleks minule täiesti vastuvõetamatu ja suur pettumus kui mulle midagi sellist tehtaks.
 
Q 17. juuni 2009, kl 14.50
Tápselt sama móte, et sipsiku kirjeldatud súndmus oleks ka minule vastuvóetamatu ja ma ei leiaks selles kúll midagi lóbusat. Pigem tobe, lapsik ja piinlik oleks kostúúmides móóda linna keksida ja WC paberit múúa...

Kindalsti peaks korraldaja pruuti ikka hásti tundma ja teadma, mis tall emeeldiks, mitte unustada, et see on tema óhtu/páev/pidu.
 
Q 17. juuni 2009, kl 14.54
Ideede poole pealt minu nágemus - túdrukutega 2-páevane váljasóit suvel: meri, rand, kokteilid, óóbimine hotellis v puhkemajas, óhtusóók, saun, veel kokteile...
 
tulevane pruut 22. juuni 2009, kl 15.02
Mina olen ka kohe abiellumas ja kui mu sõbrannad korraldavad mulle seesuguse tüdrukute õhtu nagu sipsik seletas siis ma jalutaksin küll sõnagiütlemata minema.

aga Q kirjeltatud väljasõit oleks küll vahva.
 
mina 23. juuni 2009, kl 09.28
Mulle ka meeldiks Q väljapakutu. Oleks lihtsalt 1 päev sõbrannadega...lobisedes, ennast hästi tundes. Vanalinna tsirkust tegema ei lähe iialgi.
 
mömm 27. juuni 2009, kl 21.19
to sipsik:
n.õ.m.e!!!
 
ell 02. juuli 2009, kl 11.46
nii palju, kui on mõtteid, nii palju on ka erinevaid arvamusi, inimesi - niiet pole mõttet maha teha sipsiku õhtut. Mulle just meeldiks veidi pöörane tüdrukute õhtu, mis jääks ka meelde, sest väljasõitu, niisama lobisemist, joomist saab sõbrannadega iga kell teha - see on minu arvamus.
 
tultsik 06. juuli 2009, kl 22.38
arvan sama: nii palju kui inimesi, on ka erisoove, mis ei peagi kõigile sobima:)

mulle 22- aastasena meeldiks pigem miskit pöörasemat, sest sõpradega merel sõitmas ja SPA-s lõõgastumas käime niikuinii ja see ei oleks tüdrukuteõhtuna üldse nii eriline.
 
Pirks 07. juuli 2009, kl 01.17
mul oli väga lahe õhtu- meelitati sõbranna juurde, kus oli meikar, kes tegi väikese koolituse ning siis ka meigi mulle ja veel paarile sõbrannale. seejärel sõitsime tellitud limusiiniga läbi meie lemmk istumiskohad. oli ka strippar :) ja siis järgmisel hommikul läksime spasse kus mulle oli mitu kehahoolitsust bookitud...mõnus oli!!!
 
kõigile 13. juuli 2009, kl 23.40
kas langevarju hüpe või sukeldumine, oleks liiga ekstreemne tüdrukuteõhtu jaoks?
 
maa 14. juuli 2009, kl 18.27
mina ise näiteks valiksin ka mingeid ekstreemsusi, aga pead jah arvestama sellega, et enamikule naistele need ei meeldi eriti :)
 
! 14. juuli 2009, kl 21.07
www.pulmad.ee ja sealt otsingusse tüdrukuteõhtu ja leiad sadu ideesid
 
fotograaf 29. august 2009, kl 19.31
väga populaarsed on tüdrukute õhtul fotostuudio külastused.

neid on ka äärest äärde vastavalt seltskondadele olnud

alates hubasest jutulaadast sõbrannade vahel kus üks siis pildistab (on rentinud stuudio)

lõpetades väga gläm üritusega kus sõbrannad üks kõrgemal kontsal kui teine - peategelane meigitakse proffi poolt , pilte teeb proff fotograaf nii riides kui alasti jne jne



vatavalt inimestele
 
Tüdrukute õhtu 30. märts 2015, kl 19.53
Hei!

Väga toredad ideed siin! On pakkuda selline võimalus: limussin viib teid sadamasse, siis saate purjetada jahiga Tallina lahel 2-3 tundi ja siis viib limusiin teid valitud kohta (näiteks sööma või klubisse)

https://www.facebook.com/TydrukuteOhtu
 
nette 01. aprill 2015, kl 18.44
Üks populaarsemaid kohti Tallinnas tüdrukuteõhtu pidamiseks on Ulakas Kaunitar, kus antakse pruudile ja tema sõbrannadele põhjalik ülevaade, kuidas suhtes särtsu hoida ja mida üks naine enne abiellumist kindlasti teadma peaks. Kindlasti väga meeldejääv, hariv ja lõbus üritus. http://www.ulakas-kaunitar.ee/tudrukuteohtu/
 
Mari1234 21. aprill 2015, kl 19.48
http://www.pidupaev.ee/idee/tydrukuteohtu-jahi-pardal

kah üks lahe võimalus!
 
leenu 29. aprill 2015, kl 17.05
Eks see sõltub väga palju su sõbranna-pruudi eelistustest-mis talle meeldib, mis stiiliga on inimene. Kas "paduroheline" metsaneiu või pigem glamuurita? Kas tagasihoidlik inimene või bravuuritar?
Vahvad ideed on:
pediküür % naistel massaazhisalongi ühiskülastus, fotosessioon,
limusiinisõit,
merel jahisõit,
veini-või šhampusedegustatsioon vms.

Endale meeldinud tüdrukuteõhtud, kus puudub labasus, millegi müümise kohustus tänaval ja meesstrippar ajaks oksele.
 
idee 09. juuni 2015, kl 22.02
Nagu varem siin mainiti, jahigasõit on äge: https://uuskogemus.wordpress.com/2015/06/09/jahiga-merele-idee-sunnipaevaks-tudrukuteohtuks-voi-poissmeeste-peoks/
 
miina 19. juuni 2015, kl 20.28
meil algas tüdrukuteõhtu sellega et küpsetasime ja kaunistasime koos muffineid
tegime ka kiluvõileibu
olime ostnud kenad korvikesed nii et igal pidulisel oli üks korvike.
siis läksime linnapeale ja pruut pidi müüma muffineid, kiluvõileibu, ka paar pudelit koduveini oli kaasas kuid neil olid kirevad sildid peale tehtud ja müügis olid nn plikapõlve pisarate nime all
siis veel kondoomid
siis pidi pruut pesema autosid. esiklaase
bensukas, parklas, teenis väga hästi,

priit müüs ka maha oma vanad kingad, kuna peig lubavat teda süles kanda terve elu, tegelikult olid lihtsalt olid need aga kellegil ostes väikesed olnud kingad

kokku oli müügist saadud tulu 430 eur.

ja vel pidi pruut üle lugema trepiastmed üles toomemäele Tartus
 
eelmisele 24. juuni 2015, kl 17.44
Kle valevorst, kas need olid paavsti käimad, et keegi nende eest 430€ välja ladus??
 
AffinityStarr 06. juuli 2015, kl 00.29
Kui keegi otsib sensuaalsemat ja tantsulisemalt ettevõtmist tüdrukuteõhtuks, siis burlesque estonia neiud korraldavad tüdrukuteõhtutel burlesque workshoppe. Huvikorral saab kirjutada info@burlesque.ee
Facebookist leiab Burlesque Estonia alt :)
Samuti on nad Pulmad.ee lehel
http://www.pulmad.ee/kataloog/poissmeeste-ohtu-tantsuopetus-tudrukute-ohtu/burlesque-estonia
 
Pulmapreili 30. juuli 2015, kl 18.38
Soovitan soojalt kõigile vägevat ideed tüdrukuteõhtuks - Kunst & Elamus maaliõhtu vägevas lounges! Ma polnud kunagi kunstilises tegevuses eriti tugev olnud, aga eks nüüd oligi viimane aeg seda parandada – ees ootab ühise kodu sisustamine! Juhendajad olid valinud meile imelise, karakteriga Kees van Dongeni „Poppy“ maali. Näidispilti nähes ma ei uskunud, et õhtu lõpuks sarnast maali käes hoian, aga üllatus oli suur! Samm-sammult juhendaja näpunäidete järgi tegutsedes saime kõik imeliselt hakkama! Ma polnud kunagi varem lõuendile maalinud, veel vähem kuulsaid teoseid. Saime kõik vägeva eduelamuse! Maalimine on nii teraapiline ja lõõgastav tegevus. Vahepeal unus isegi maalimise kõrvale pakutud vahuvein. Jäime peale üritust veel lounge õhtusöögile - muljeid ja elamusi, mida jagada, oli veel küllaga!

Ürituse läbiviijad pakkusid välja laheda idee – müüa valminud teoseid pulmaoksjonil! Nii ka tegime – paljud külalised said laheda, personaalse kingituse ja mälestuse meie erilisest päevast!

Soovitan soojalt elamust kõigile, vaadake lisaks: www.facebook.com/kunstielamus
 
Marleen 31. juuli 2015, kl 09.34
Soola sisse oma rämps!
 
õhtu sool 05. september 2015, kl 11.24
Jube ameeriklik komme siia levinud see tüdrukute ja poiste õhtu. Aga annab veel hullemaks mina. Ameerika komme, mis veel pole nii levinud - baby sohwer. Enne tite sündi üks kõva pralle, kus isa roomab mähkmetes ja tehakse kõiksugu totakaid mänge.
 
Tiptop 11. september 2015, kl 10.03
Tüdrukute ja poiste õhtu tuleb koos teha, et tõsta iivet ja eestlus ei kaoks.
 
Annika24 04. oktoober 2015, kl 15.08
Mulle korraldati kunagi samuti see pidu ja pidin suudlusi müüma. Ma polnud sellega nõus, aga kõik said pahaseks, et ma rikun kõik ära ja nii ma siis müüsin. Raha tuli kõvasti. Mu tulevane sai sellest muidugi samal õhtul oma sõbra käest teada ja saatis sms-i, et abielu jääb ära. Kuna ma hoidsin end oma mehe jaoks ja polnud temaga veel suudelnudki siis võib ta nördimust mõista.
Praeguseks koosneb mu elu üheöösuhetest ja ei suuda enam ühtegi püsisuhet luua. Suur tänu sõbrannad, et mu elu p***e panite!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!