Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
laptop parandusse, kuhu?
 
kopp ees 27. juuni 2013, kl 22.37
Kuhu soovitate Tallinnas laptop parandusse viia?
 
olavsu1 27. juuni 2013, kl 23.00
kirjelda probleeme.
 
Normaalse hinnaga 27. juuni 2013, kl 23.01
Juhkentali,11 - ArvutiKoda.
 
ja 27. juuni 2013, kl 23.13
Arvutiait.
 
noja 27. juuni 2013, kl 23.42
Normaalse hinnaga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juhkentali,11 - ArvutiKoda.


See oleks kyll viimane koht kuhu viia.Kunagi käisin seal maksin 1000eek ,kõvaketta kordategemise eest ,arvet kaasa ei antud garantii jaoks .Jättis sellise keldri urka mulje ka.
 
kopp ees - et mis siis viga on 27. juuni 2013, kl 23.49
Probleem on selline, et hangub ära, kui on kaua töös olnud nt 4 tundi järjest ja kui uuesti sisse lülitada, siis sageli jääb ekraan mustaks aga hiir liigub, või siis tuleb isegi desktopile pilt ette, hiir liigub aga midagi avada ei saa. Siis lülitan uuesti välja ja siis jälle sisse ja mõnikord peab ta vahepel kuskil pool tundi seisma, enne kui uuesti sisse lülitub.
Ja mõnikord, kui filmi vaatan, siis film jääb seisma ja kui ma uuesti tahan filmi faili käima panna, siis üldse ei juhtu midagi. Ja hangub ära ikka siis, kui mul on palju aknaid lahti, skype ja film ja võib olla veel mõni dokument ja internet ka veel. Ja ma võin sama moodi jätkata veel paar kilomeetrit aga aitab ehk ka:)
 
.... 27. juuni 2013, kl 23.59
lase windooza uuesti peale, enne muidugi võta vajalikud andmed ära, see kõige kiirem variant ja ei vaja eriteadmisi
 
Midagi 28. juuni 2013, kl 00.04
vedelikulaadset ei ole viimaste kuude jooksul peale ajanud?
 
külastaja 28. juuni 2013, kl 00.05
Mina alustaks viiruste otsimisega live-CD abil.

http://www.arvutikaitse.ee/tasuta-viirusetorjete-paasteplaadid/
 
Razer 28. juuni 2013, kl 00.48
Kuumeneb üle. Tolmutõrje.
 
olavsu1 28. juuni 2013, kl 01.24
kas mustal taustal on mõni logokene ja selle all tekst "Illegal copy"?

kas arvuti korpus läheb tõrkumise hetkel kuumaks?
 
vana kuld 28. juuni 2013, kl 08.32
tolmutõrje ja ccleaneriga puhastus
 
Ultrraz 28. juuni 2013, kl 11.44
Kui kuumeneb, siis tolmune ventikas. Kuumus panebki arvuti hanguma. Võib isegi ainult sellest abi olla kui ära puhastada, kuigi uuesti win peale ei teeks ka paha.
Minu firma kodukas: http://arvutiparandus.edicypages.com/et
võid vaadata pilte Kasulikku infot all, siis näed milline võib olla Su arvuti hetkel :)
Helista 520-6047 ja too oma sõber puhastusse.
 
kopp ees 28. juuni 2013, kl 11.48
Palju tänu kaasamõtlejatele:)

Pole vedelikke peale ajanud ja must taust on täielikult must. Arvuti korpus on tõrkumise hetkeks järejest kuumemaks läinud, mitte selline hetkeline kuumenemine.

Aga paistab, et siis tuleb tolmutõrjest alustada:)
eee? Ostan mingi sellise suruõhu balooni ja sellega "puhun" siis klaviatuuri üle? Või kruvin arvuti lahti ja vaatan, mis sees on?:)
Ccleanerit ja viiruseotsimiseprogramme olen juba kasutanud.
 
:) 28. juuni 2013, kl 13.39
Tahad kokku hoida ja koonerdada kah veel:) Klaviatuuri alt saad ja saiapuru kätte aga korraliku tolmupuhastuse laseks mina asjatundjal ära teha ,kes kruvib õiged osad lahti!
 
kopp ees 28. juuni 2013, kl 14.10
Ei taha tegelt koonerdada:), ma ei teadnudki enne, et tolmutõrje on teenus, mida saab ka osta ja nagu näha, pole see üldse vist kallis ka, 10 euri.
Vat kuidas saab ikka täiesti eluvõõraks muutuda, kui arvuti kogu aeg korralikult töötab;)
 
Ats 28. juuni 2013, kl 15.29
Siin liikus enne Tõnis, kes asju väga korralikult tegi ja kiita sai. Otsi tema parem üles.
Igatsugu sellistest meestest, kes isegi omale korralikku kodukat teha ei suuda, hoia parem eemale.
 
külastaja 28. juuni 2013, kl 16.59
Ats Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin liikus enne Tõnis, kes asju väga korralikult
> tegi ja kiita sai. Otsi tema parem üles.
> Igatsu
> gu sellistest meestest, kes isegi omale korralikku
> kodukat teha ei suuda, hoia parem eemale.


Atsi näol vist keegi konkurent kes ise tolmu tahaks korjata.
 
galita 28. juuni 2013, kl 20.18
to Ats, kas Tõnisel on oma kodukas??
Kirjutasid ju, et igasugustest sellistest mehikestest, kes isegi kodukat teha ei suuda, hoia eemale.
 
jukujuhan 28. juuni 2013, kl 21.37
mina hoiduksin samuti Ultrrazi teenustest sest näha on ettal tööd pole ja peab pidevalt ennast siin reklaamima. heal parandajal peaks tööd jätkuma niigi.
 
Ultrraz 28. juuni 2013, kl 22.53
Aga kui ei reklaami, kuidas sa siis mind üles leiaksid? võimalik, et Hinnavaatluse kaudu või juhuslikult tuttavatelt kuuled. Enne kui maha teha, loe hv-s tagasisidet ja siis räägime edasi.
Koduka kohapealt niipalju, et ei saa otsustada selle välimuse järgi, kes kuidas oma tööd teeb..või saab?
Coca-cola oma on ju ilus aga sisu on ikkagi ...
 
jukujuhan 28. juuni 2013, kl 22.57
parim reklaam on ikka rahulolev klient kes kiidab parandajat oma tuttavatele.
 
Ultrraz 28. juuni 2013, kl 23.04
Seda loomulikult..aga kui meil pole ühiseid tuttavaid,siis läheb tutvumiseks liiga kaua aega.
-TnT- 28. juuni 2013, kl 23.58
Ultrraz
Kuidas sulle see pilt meeldib ? :-)
http://www.upload.ee/image/3411784/P6080039...

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
-Fucs 29. juuni 2013, kl 11.26
Läks jälle tüüpiliseks Delfi ärapanemiseks olematu kasvupinna pealt.

Kui minu arvamus midagi loeb, siis kodanik Ultrraz on igati OK vend ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks tema poole abi saamiseks mitte pöörduda.

Mis puudutab veebilehte, siis täiesti normaalne leht.
Lihtne, kiiresti tarbitav ja informatiivne. Nagu asjalikele inimestele kombeks.
 
Razer 29. juuni 2013, kl 13.03
Ei leia ühtegi "ärapanemist" siin, ainult sisutühja ja teema-kauget möla.

PS! Ultrraz-i kodukas on täiesti OK.
 
targutab nüüd 29. juuni 2013, kl 14.28
Ultrrazi kodukas on ka minu arvates täiesti ok, mulle isegi meeldib selline lihtsus ning vähene bla-bla-bla, hinnad on väljas; ma ei usalda neid sahkerdajaid, kellel ka kõige lihtsama teenuse hind on "kokkuleppel".
Äris müüakse usaldust ja head nime. Aga asi, mida kodulehel ei ole on tegija NIMI, või siis nimed, kuna seal meie vormis räägitakse. Positiivne on muidugi see, et firmanimi on üleval ja paranoilised tüübid nagu mina, saavad krediidiinfost juhatuse liikme nime uurida.

Aga ärge olge ärimaailma reegite suhtes üleolevad, müüge ennast oma nimega, sellega näitate, et teil ei ole midagi karta ega varjata, kuna osutate head ja kvaliteetset teenust.
Kuidas ma toon arvuti paariks tunniks või paariks päevaks kellegi anonüümse tegelase kätte?
(Seda viimast lauset ei pea isiklikult võtma, lihtsalt selline mõte võib ju tekkida...)
 
jkl 29. juuni 2013, kl 16.05
targutab nüüd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ultrrazi kodukas on ka minu arvates täiesti ok, mu
> lle isegi meeldib selline lihtsus ning vähene bla-
> bla-bla, hinnad on väljas; ma ei usalda neid sahke
> rdajaid, kellel ka kõige lihtsama teenuse hind on
> "kokkuleppel".
> Äris müüakse usaldust ja head n
> ime. Aga asi, mida kodulehel ei ole on tegija NIMI
> , või siis nimed, kuna seal meie vormis räägitakse
> . Positiivne on muidugi see, et firmanimi on üleva
> l ja paranoilised tüübid nagu mina, saavad krediid
> iinfost juhatuse liikme nime uurida.
>
> Aga är
> ge olge ärimaailma reegite suhtes üleolevad, müüge
> ennast oma nimega, sellega näitate, et teil ei ol
> e midagi karta ega varjata, kuna osutate head ja k
> valiteetset teenust.
> Kuidas ma toon arvuti paar
> iks tunniks või paariks päevaks kellegi anonüümse
> tegelase kätte?
>

(Seda viimast lauset ei pea is
> iklikult võtma, lihtsalt selline mõte võib ju tekk
> ida...)

Kusjuures mulle ütles ka,et too paariks tunniks minu kätte teen korda,aga kuhu jne ei tea, suvalise kätte ikka ei annaks küll. Seda enam kui pole kontorit või asukohta väljatoodud.
 
galita 29. juuni 2013, kl 20.13
Mina olen siin vist ainuke, kes ei ole veel Ultrrazi kodulehte näinud:)
Kui töö teostajaks on firma, siis Ultrrazi nimi ei olegi oluline, sest garantii tööle annab firma. Ja nagu juba eespool mainiti, saab firma juhatuse, omanikud vajaduse korral kiirelt välja selgitada.
Igatahes on firmaga asju ajada palju turvalisem kui foorumist leitud tundmatu isikuga, kelle kohta ei ole midagi teada ja kelle tausta ei saa ka netist uurida.
 
Ultrraz 29. juuni 2013, kl 20.23
Äitäh kõigile nii heade kui ka mitte nii heade kommentaaride eest. Ka kriitika on igati teretulnud. Tark võtab need arvesse, rumal solvub.
Kodulehe mõte on minuarvates olnud lihtne info edastus, seega tegin võimalikult lihtsalt, kuid igal juhul täiendan. Kuna enamus klientuuri on välja kasvanud tutvusringkonna ja nende tuttavate kaudu, olen hakkama saanud kodukontoriga. Kõik, kes on mind mingit teed pidi leidnud, saavad nö personaalse teeninduse, see ei ole nagu ütleme Ordi, kuhu tood kohale, asi viiakse taharuumi ja keegi asjaga tegeleb. Minu jaoks on tähtis, et klient tunneks,et ta on rohkem saanud, kui on maksnud ning tekib usaldus, et järgmine kord tullakse vajadusel uuesti ning soovitatakse edasi. Minupoolt enamvähem kõik,äitäh et kuulasite ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!