Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
krd-i outlook
 
pärlikee 21. august 2007, kl 17.09
outlookiga probleem, töötas korralikult ja nüüd loobib errorit ette- sisse kirjad tulevad, välja ei lase. Sissetulev server on solo.delfi.ee, väljaminev mail.neti.ee, ühendus on elioni oma. Olen kõike proovinud, aga ikka sama jama, ei lase välja ja kõik. Tekst siis selline:

The message could not be sent because an e-mail address was rejected by the server. Account: 'solo.delfi.ee', Server: 'mail.neti.ee', Protocol: SMTP, Server Response: '553 5.7.1 <88-196-131-96-dsl.rpl.estpak.ee[88.196.131.96]>: Client host rejected: Relaying denied - Your IP identified as spammer. Please contact HelpDesk 8009966', Port: 25, Secure(SSL): No, Server Error: 553, Error Number: 0x800CCC6E
 
1 pärl 21. august 2007, kl 17.32
ega sul muud teha polegi , helista sellele nr-le 8009966 ja räägi lugu ära, ise sa siin midagi ei tee.
 
dfgdf 21. august 2007, kl 18.12
see on elioni helpdeski number. küllap sul on arvutis mingi koll, kes sodi saadab.
 
... 21. august 2007, kl 18.46
Relaying denied - Your IP identified as spammer.
Su IP on spämmisaatjate nimekirjas, seetõttu probleem ongi.
 
ka jaman 21. august 2007, kl 18.52
Minul tuleb ka igasugu sodi sinna outlooki peale.Kuda ma sellest lahti saan(tean küll ,et kustutades) aga siis avab ju kirjad ka ja seda ma küll ei tahaks ? Ja kuidas on võimalik neet saatjad blokeerida?
 
pärlikee 21. august 2007, kl 19.12
ma ju ei saada mingit spämmi, kasutasin seda ainult töö tarbeks. Ja ka ei oska sissetulevaid kirju blokkida, ainult kustutan. Aga aitäh info eest, homme helistan ja uurin maad.
 
pärlikee 21. august 2007, kl 20.34
helistasin juba täna, kästi voolukatkestus teha mõneks minutiks (olen seda juba teinud, vot tarkpead) ja tean, et tulemust ei ole. Kui ma nüüd selle outlooki arvutist maha kustutan ja uuesti peale installin, kas see võiks aidata? Need seal elionis ei oska muffigi vastata, ei saa aru, miks sellised inimesed on rikketelefonile tööle pandud.
 
' 21. august 2007, kl 21.02
Kas on dünaamiline või staatiline IP?
Kui dünaamiline (ehk siis liikuv, siis netiühenduse restart toob uue IP kohale ja outlook peaks töötama normilt taas).
Kui aga on staatiline ehk püsiv IP, siis mingi voolukatkestus küll ei aita, sama IP on jääv...
 
1 pärl 21. august 2007, kl 21.37
nad on seal jah kaunis kärmed sind lollide nõuannetega eemale peletama aga ole järjekindel ja ütle et sa oled kõike juba teinud, juhul kui sul on staatiline IP siis nõua mis edasi teha, halvemal juhul pead esindusse kõmpima.
 
pärlikee 21. august 2007, kl 23.37
tänud nõuandjatele, homme võtan asja uuesti käsile.
 
kurimuri 22. august 2007, kl 14.32
mina pakuks, et tegemist on/oli mingi meiliviiruse-pahalasega, mis sul arvutis sees istus või jätkuvalt istub.

ei teeks paha mõne online viiruskontrolliga masin üle lasta.

Elion peaks kvalifitseerima sind spammeriks siis, kui mingi teatud ajahulgas saadad välja teatud arvu e-maile, tavaliselt see number ikka nii suur, et vaevalt sa ise sihukest asja teinud oled.

iti-tarkpead, on mul õigus?
 
pärlikee 22. august 2007, kl 17.10

saadan küll päris palju meile välja seoses tööga, päevas umbes 20-30, aga pole ju midagi parata, kui on vaja. Iseenesest hakkas ta hommikul tööle, eks paistab, kaua funkkab, õnneks jõudsin tänase töö ära teha. Umbes nii, et elame päev korraga.
 
1 pärl 22. august 2007, kl 19.27
siis on sul ikka dünaamiline IP kui ise tööle hakkas. Sõltub kuidas sa netti ühendud. Kui ruuteriga, siis aitab ruuteri resu, arvuti resust on vähe, seda võid proovida kui uuesti selline jamps tekib, juhul muidugi kui sa sellele ligi pääsed.
 
pärlikee 22. august 2007, kl 22.34
sorry, aga mis see resu on...no olen võhik. Aga arvuti on internetti ühendatud ruuteriga.
 
reggie 23. august 2007, kl 00.08
Restart..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!