Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
menüü
 
tobu 25. august 2007, kl 15.54
kas saab kuidagi ülevalt rippmenüüst ükshaaval mõned aadressid ära kustutada, ilma et kogu menüü puhtaks kustutada?
 
Annu 25. august 2007, kl 16.02
Ikka saab.
Go- History.....ja avanevast aknast vali juba ise, millist soovid kustutada, selleks vajutad parema hiireklahviga ja vasakuga delete.
 
tobu 25. august 2007, kl 23.43
kus see history asub siis?
windows xp home edition
 
Annu 26. august 2007, kl 00.13
Kui kasutad Mozillat, siis on see Go all, Internet Explorer-is ongi kohe History.
 
tobu 26. august 2007, kl 00.19
on IE, aga historyt ei ole
 
to tobu 26. august 2007, kl 01.14
nalja teed või? ava oma IE ja üleval riba peal on History.
 
tobu 26. august 2007, kl 09.36
file, edit, wiew, favorites, tools, help...kus siin history on?
 
:P 26. august 2007, kl 14.34
tobu, standardribal on history, seal samas kus on search, favorites jne, oled tõesti tobu :P

ja ükshaaval sa neid aadresse kustutada ei saagi, need mida sa teatud aeg ei kasuta, kaovad lõpuks ise (aeg sõltub seadistustest)
 
Annu 26. august 2007, kl 14.48
Tobu
kummaline ikka siis jah, kui Sul Historyt ei ole, väga kummaline.

:P
Saab küll ka eraldi neid kustutada.
 
tobu 26. august 2007, kl 14.55
nime osas ei vaidle, olen, kuid loodan teie lahke abiga sellest seisusest vabaneda,:)
ükshaaval olen varem vana arvutiga(windows xp proffessional) kustutanud, nüüd olen nõutu ja sellepärast pöördusin targemate poole. :))
 
reggie 26. august 2007, kl 15.25
to :P
enne kui inimesi tobuks sõimad, vaata peeglisse või arene kapis:)
ie7 history on favorites centri all,(kollane täheke)
 
tobu 26. august 2007, kl 16.32
reggie, tundub,et ega :P ei liialdanud kui ta mu lootusetu leidis olevat :)) seal favorites on küll jah history, leidsin, kuid kuidas ma siiski saan rippmenüüst valitud aadresse ära kustutada ?
 
Annu 26. august 2007, kl 17.04
Tobu
Sa ära nii väga põe, me keegi pole koos arvutiga ilmale tulnud:D
Kui avad History, avaneb uus aken. Seal näed päevade kaupa eraldi linke, kliki lingil parema hiireklahviga ja seejärel vasakuga delete. Kui aga soovid enne näha, mis lingiga tegu, siis vajuta vasakuga, avaneb see link (seda kindluse mõttes, et ikka kindel olla, et õige lingi kustutad).
 
tobu 26. august 2007, kl 17.27
Annu :)) ma vist ei oska ennast arusaadavaks teha. kustutada on vaja üldmenüüst aadresse, näiteks www.hot.ee jne.
 
Annu 26. august 2007, kl 17.42
Oh Sind, tobu:))
Aga just nii neid seal kustutada saabki. Ise kustutasin just hunnikute viisi linke ära, mida ei kasuta enam.
 
tobu 26. august 2007, kl 21.17
Annu :)) lõpuks ometi sain pihta. Aitäh.
 
Annu 26. august 2007, kl 21.34
Tubli(Y)
Ja nii need tarkused ja oskused tulevadki:))
 
tobu 26. august 2007, kl 22.20
Annu, ekspluateerin sind veel, kas ja kuskohast saaks nii seadistada, et ei jääkski midagi meelde ja kustutamise vaeva ei oleks?
 
Annu 26. august 2007, kl 23.20
Ei ekspluateeri Sa midagi, kui vähegi oskan, siis aitan ikka:)

Sul nüüd ilmselt jälle natuke teine süsteem, aga katsu leida:
Tools - internet options - Privacy (või General) - sealt otsi üles History, määra ära mitu päeva tahad linke säilitada(Sina siis vali sealt 0) , seejärel vajuatd Clear ja kindlasti ka OK.

Väike soovitus Sulle ka veel: kui Sul vähegi võimalik, siis kasuta Mozillat, mitte IE-d....vähem jamasid:)
 
reggie 27. august 2007, kl 14.01
Mozilla "kogub" samuti rämpsu, peale selle pole ie7 nii pugine ja on mugavam kui mozilla.. soovitan proovida ccleaneri nimelist programmi(vabavara,googelda) see väike asjandus puhastab arvuti kogunenud saastast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!