Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
veebikaamera
 
dora 07. september 2007, kl 12.14

To.Kats
Kuidas Sa oma veebikaamera tööle said??? Aita mind ka.
Sul oli selline teema ja said korda.
Tere, sõbral on veebikaamera ja üritab mulle end näidata, kuid mina ei näe teda... alguses tuleb kiri, et ühenduse loomine kasutajaga... siis tuleb, et ühendus loodud... kuid seal paremal, kus ma teda nägema pean, on ikka, et laadimine ja võin oodata, kaua tahan, kuid sinna ei tule midagi. Milles asi? Ja samas teisele sõbrale ta sai kohe ilusti saata....
 
Rem 08. september 2007, kl 19.48
Vaata et teil erinevad msn-id ei ole.. Mul oli ka sama jama, et mul oli 7,5 ja sõbrannal oli live. Kui ma ei eksi siis sellel kõige uuemal versioonil on mingid vead küljes, et vanemaid msn-i versioone ei kannata ta välja ja pilti ei näita. Et tee kindlaks kas te mõlemad kasutate samat versiooni :)
 
reggie 09. september 2007, kl 00.16
Viga on live messinger 8.1s vist,
 
aedu 09. mai 2020, kl 19.52
hhhhhhh,hhhhhhhk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!