Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Anti-viirus programm
 
Matsiste 12. märts 2011, kl 18.33
Ja kellele ning mille eest Linuxi kasutajad peavad oma taskus sügeleva raha andma?
 
raha 12. märts 2011, kl 20.29
Raha võivad ka Linuxi kasutajad maksta kui soovi on mingeid ekstra programme saada. Mandriva kommuun Prantsusmaal müüb päris palju tasulisi programme. Isegi Ubuntus pole Synaptic Package Manageris kõik programmid tasuta.
 
rtt 13. märts 2011, kl 01.09
to -TnT-: ma mõtlesin Boot-time Scan`i. veel enne, kui mul windoosa käivitus, otsis avast sinisel ekraanil pahavara ja leidis ka ühe. huvitav, mida ei avastanud omakorda eset nod 32..

kahjuks või õnneks ongi mul masin siuke aeglane.. ja kuu aega tagasi sai xp uuesti peale pandud, nii et ma ei ole suutnud siia igast spioone tõmmata. Anti-Malmware on nagunii peal, full scan ei avastanud midagi.

vahepeal tegin siin ühe avastuse, et mingi nero fail võtab läpaka käivitudes pool mälu enda alla.. NMIndexStoreSvr nimeks. võtsin maha. nüüd hulga kiirem.

mul on 794 MHz - 1GB RAM, pask, eksju.
 
v 13. märts 2011, kl 07.28
Viletsad näitajad jah,puhasta arvuti rämpsust-ccleaner,mina kasutan registri puhastamiseks jv 16 Power Tools ,see on kõige parem,sest programmide unistallimisel jääb registrisse igasugust saasta,mis teevad arvuti aeglasemaks,vaadata tuleb üle ka services,ebavajalikud kinni panna.Avasti unistallimisel jäi kindlasti veel palju registrisse alles,jv 16 Power tools võimaldab teha otsingut registrist,otsida tuleb avast ja siis alwil software,mina kasutan avastit see on hea programm minuarust,muidugi kõige parem oleks kasutada veel reaalaja kaitsega mõnda antispyware ja antikeylogger programmi kui on parem arvuti.
 
galita 13. märts 2011, kl 09.50
Üks korralik tuunimine sellele arvutile ja XP lippab nagu jänes. Op-süsteemi uuesti installimine ei tee arvutit kiiremaks--minu läpakas on peale xp reinstalli palju aeglasem. Kõigepealt vaja ebavajalikud teenused kinni panna, järgmisena tuleb startup üle vaadata--selleks võib Autoruns'i kasutada, see programm on OSAMist lihtsam. Edasi kõvaketta ja registri defragmentimine, võib ka kõvaketta kontrolli teha ning kõige lõpuks on soovitav mõned võtmed registrisse lisada. Brauseriks soovitan K-Meleoni-koormab vähe arvutit.
 
v 13. märts 2011, kl 10.00
Mina kasutan startup vaatamiseks revo unistaller.
-TnT- 13. märts 2011, kl 10.33
rtt, pask on masin siis kui "õhtal" on, sinu oma on lihtsalt . . . natuke aeglane :-)

"otsis avast sinisel ekraanil pahavara ja leidis ka ühe. huvitav, mida ei avastanud omakorda eset nod 32"
Siin ei ole midagi imestada, minul leidis AVG ühe viiruse mida jällegi Avast ei leidnud.

Nero-st.... sellised asjad mida pidevalt ei kasuta, lülita start-up-ist välja. (NERO-l on seal vist päris mitu jubinat mida üksikud kasutavad.... keera need kinni)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
-TnT- 13. märts 2011, kl 10.40
v ja galita on paras paar. Mõlemad promovad enda arvates PARIMAID programme mis loodud :-)

See ei olnud halvustav kommentaar.

Üks asi jäi siiski silma. Soovitate mõlemad kasutada startupi jaeks mingeid eri programme.... Windowsi kasutaja peaks ikkagi alustama msconfig-ist ja siis juba edasi teiste progede juurde.

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
galita 13. märts 2011, kl 10.48
Ma ei tea, kas seda just promomiseks saab nimetada, aga ma olen erinevaid programme katsetanud, nii startupi haldamiseks kui pahavara otsimiseks ja kirjutan oma kogemuste põhjal. msconfig all ei näe kõiki neid programme, draivereid, mida näeb Autorunsiga. Revo Uninstaller näitab startupis ainult 3 programmi, samas Autoruns näitab pikka nimekirja.
XP tuunimisega olen ma kõvasti tegelenud ja igasuguseid asju katsetanud:)
-TnT- 13. märts 2011, kl 11.00
"Autoruns näitab pikka nimekirja" loodetavasti mitte pikemat kui minul msconfig :-)
(tunnistan,et kasutad ka teisi programme kuid msconfig ooleks alustuseks lihtsaim... minu arvamus lihtsalt)
"XP tuunimisega olen ma kõvasti tegelenud ja igasuguseid asju katsetanud:)"
astu nüüd samm edasi ja asu W7 tuunimise kallale, XP aeg on otsa saamas ja W7 kasutajad on juba ammu lävepakul sinu nõu ja teadmisi ootamas :-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
Jakir 13. märts 2011, kl 11.03
galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> XP tuunimisega olen ma kõvasti tegelenud ja iga
> suguseid asju katsetanud:)


Mis sa tastt enam tuunid,upgrade tuleb teha.
Opsüsteem on nagu naine - kui ikka vanaks jääb,siis tuuni palju tahad,miski ei aita,;p
 
v 13. märts 2011, kl 12.32
http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=149804
 
galita 13. märts 2011, kl 14.03
Jakir, upgrade ei tee minu lahjat arvutit võimsamaks:) Võimsamate arvutite omanikele ei anna tuunimine midagi, kuid vanema ja lahjema arvuti puhul on kiiruse vahe mitme kordne. Kui arvuti on üle koormatud, siis hakkab kõiksugu anomaaliaid ette tulema, hangumine, restardid, arvuti alustab ilma käsuta kõvaketta skänni....

Tnt, ma jooksutan XP'd veel nii kaua kui arvutil hing sees ja jätkan tuunimisega katsetusi:) Windows 7 jääb vist ära. Esialgne plaan on, et kui ostan uue arvuti, siis panen Ubuntu peale. Windows7 OEM versioon teeb arvuti 120-140€ kallimaks, aga see on ka raha. Kui ma Ubuntuga kohe mitte kuidagi hakkama ei saa, eks siis peab Windows7 muretsema, aga ma vähemalt üritan tasuta Ubuntut kasutada:)
Ma ei tea mida sinu msconfig näitab, aga minu oma jääb küll, võrreldes Autorunsiga lühikeseks. Aga sa võid ju oma silmaga Autorunsi võimeid kontrollida. Seda programmi ei ole isegi vaja installida kõvakettale, alla laadides on ta .zip fail. Pakid faili lahti, teed temal 2 klikki ning avaneb kogu startupi nimekiri. Kui on soov mõni programm startupist ära keelata, siis tuleb tema eest linnuke ära võtta ja ongi kõik. Programmi nimi jääb nimekirja alles ja kui hiljem ringi mõtled, siis paned eemaldatud linnukese tagasi ning programm boodib järgmine kord jälle koos winiga. Autoruns on tasuta saadaval.
 
Rajabaja3 25. august 2021, kl 15.51
You can also try at https://www.crackstall.com/ it is a best alternative to https://filehippo.com/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!