Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Vene tähestik
 
katarina 02. detsember 2011, kl 13.16
Kas keegi oskab juhendada, kust saaks vene tähestiku arvutisse alla laadida, väga oleks vaja. Otsisin googlest, aga ju olen ikka nii loll, et ei leidnud õiget kohta...Palun.
 
galita 02. detsember 2011, kl 13.49
Alla laadida ei ole midagi vaja, op-süsteem seadetes tuleb vene keel klavitatuuri keeleks lisada. Hiljem saad ekraanil ikoonist või klahvikombinatsiooni abil kirjtamiskeelt valida. Aga, et Katarina ei pannud kirja, millist op-süsteemi kasutab, siis rohkem aidata ei saa.
 
katarina 02. detsember 2011, kl 14.59
See Katarina on nii loll, et ei tea, mis see op süsteem on...Windows xp järsku?
 
käib küll 02. detsember 2011, kl 15.06
http://www.translit.ru/
 
katarina 02. detsember 2011, kl 15.07
Aga ma vist leidsin üles...рфпорпаввыке!!!!!!!!!!! Suured tänud!!!!!!!!!!!!!!!
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 15.10
Проправка РФ tuleks viia läbi jah kiiremas korras

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
katarina 02. detsember 2011, kl 15.22
Проправка РФ...Sul see vene keele tähestik ju päris selge, ehk tõlgid minu asemel ühe kodulehe ära, soome keelest vene keelde...
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 15.27
:)))

Otsi ... l..

...Fucsi loomaaiast

Сколько ето будет стоит и наличными или как?

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 15.39
Ai kurja!!

Unustasin, et meil siin oli üks käblik, VENE ASJADE spetsialist nimega kahjuks.

Suunaks su tema juurde kui teaks kuhu

vbl slantsõ@narva.ru or something

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
jah 02. detsember 2011, kl 15.54
Fucs, sa tõesti ei tea midagi, vähemalt õigekirjast mitte.
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 16.19
Kas ma peaks äkki kellegi pärast siin telhvis pingutama?

стоить

Вы сколько заплатите за это?
_____
Я надеюсь, Тебе jah
снятса сны не просыпя

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
katarina to Fucs 02. detsember 2011, kl 16.52
Sorry, aga klouniga ma asju ei aja, selleks tööks on vaja asjalikku inimest.
-----------
Tegelikult tean ma päris palju.
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 17.11
Asiste asjadega asjad jah nutused meil siin.

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 17.15
Pinkertonid

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
irwikkass 02. detsember 2011, kl 18.58
Fucs, sul pole vaja siin teise nime all ennast kiita ja kaitsta, me saame niigi aru, et sa oled tark ja ilus ja tubli!! Katarina käib siin vist nii harva, et ei tea su talendikusest midagi. Anna vaesekesele andeks.
 
Fucs 02. detsember 2011, kl 19.20
 
ЖЗCЦЧШЩ 27. september 2022, kl 15.33
Kui inimkond on ahvist arenenud siis venelased sellest maost kelle pärast Aadam ja Eeva paradiisiaiast välja saadeti
 
Z TÄHENDUS 27. september 2022, kl 15.34
V-vanja või Volodõmir Z - Zalupa saebal zukensõn või za pobedu ehk dvizenie storonu zadnitsõ ning zero ehk null P - putkin putkin - zalupa
Botox käbliku haiguslugu piZdets. Z on pool haak riista ehk nassa rõõba Zajets ja Volk ja Zajetsid antakse ette kahurilihaks. Külili kukkunud Põhja-Atlandi Alliansi esitäht orki interpretatsioonis. Z on lihtsalt külili keeratud N millega algab sõna natsid või siis nazi. Z tähendab ühte tegelast nimega Zed filmist Pulp fiction vene taktika oli järgmine: z=zakum ja V=vodka siis vene solbakud teavad, kus sõidukis miski asub! Vanasti oli filmitegelane Zorro kes vist varsti nimetatakse ümber oraalseks Orroks kes joonistas oma mõõgaga pahadele Z tähte rinnale. Viimasel ajal pole isegi mitte youtubest leitav kuid see eest on youtubest leitav klipp, kuidas kremli kaunitar zahharova maasikaid sööb kuigi oleks vaja sellist klippi kus medvedka zaharovale mustikasse keerab kui ta maasikapeenra ääres küürutab Kas mitte too Z pole võetud ingliskeelsest sõnast "Zombi"? See iseloomustaks väga hästi tänapäeva keskmist Vene sõjameest: ebaintelligentne, armastab kõikjal oma rammu näidata, põlastab kõike, millest ise aru ei saa, meeldib kiusata ja piinata endast nõrgemaid (ka omaenese armees), räägib halvasti oma ülemustest, kuid on neile siiski orjalikult kuulekas jne. Imelik et nad Venemaal saksa tähti kasutavad Z ja V ja O. Slaavi tähestik ei meeldi neile? Mul on lapsele ostetud tressikas, selja peal suur Z ja mõõk läbi. Videomängutegelase Zelda puhul. Nüüd peab maika väel koolis käima. Maailmakirjandusest on tuntud olend Zog Vonneguti Tsempionide einest,kes saabus maale planeedilt,kus suheldi stepptantsu ja peeretuste abil.Zog üritas suhelda Nebraska farmeriga,see lõi ta labidaga maha. Eit teadis aga eit zuri ära Kui ukrainlased kaitsesid Ussisaart, siis agressor laev moskva saadeti nahhui. Kui see laev põhja läks ja viimast korda oma nina püsti ajas pööras ka N enda Z kujutiseks. Z=77 Näiteks 17.7.2+0+1+4 lend 17 777 allatulistamist + 7 aastat 7 kuud 7 päeva edasi- Ukraina Invasiooni ehk 77 aastat - 77 päeva II MS lõpust. Ukrinlased võtavad kasutusele sümboli VVP - валово́й вну́тренний проду́кт
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!