Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
kaua võib läpakaga järjest tööd teha?
 
ma 09. september 2007, kl 23.06
Kas on mingit piiri ka, kaua on läpakale nö tervislik järjest töötada?
 
irf 09. september 2007, kl 23.23
kuni sulab su sõrmede all nagu või suus
 
ma 09. september 2007, kl 23.26
ei päriselt, kui ta läheb kuumaks põhja alt, siis kas see on loomulik või oleks mõttekas läppar välja lülitada?
 
iti 09. september 2007, kl 23.56
ega voodis vatiteki sees teda küll kaua töös hoida ei saa
 
to iti 10. september 2007, kl 00.07
Kes vatitekist rääkis? Tavalisest tööst, kui läppar on laual või süles. Paluksin tõesti asjatundjate kommentaare, lapsed ja muidu naljaninad, ärge vastake.
 
Vastaja 10. september 2007, kl 10.17
sa võid läppariga tööd teha niikaua kui tahad, selleks ta ju tehtud ongi...
kunagi oli ka endal acer ferrari 3000 ja ta läks ka maru kuumaks, ega ma siis teda välja ei lülitanud, tegin enda tööd edasi...läpakatel peal sensorid, kui mingi asi liiga kuumaks peaks minema siis arvuti teeb restardi või lülitab ennast välja, pärast saab ta ilusti tööle panne, läbi ei kärsa midagi seal!
mis läpakast jutt muidu on?
 
ma 10. september 2007, kl 12.00
ml notebook
pisike selline, läheb kuumaks päris ruttu ja kui väga kaua järjest teha, on ennast välja ka lülinud. Mõtlesingi siis, et järsku ei tohigi nii kaua järjest teha.
p.s
kas see on tavaline, et läpparil on nn tuulutusava ainult ühel küljel?
 
:P 10. september 2007, kl 13.13
lapsikutele küssidele lapselikult vastataksegi ju;)
mina teeksin niikaua kui töö valmis või kui viitsimist on.
tuutlutusavad on tavaline et nad on ühel küljel kahel küljel põhja all. erinevad disainid ju.
 
kribla 10. september 2007, kl 20.40
to p, no kuidas lapsik, kui inimesel on esimene süler või esmane kogemus

to ma
kui sa teda süles hoiad või siis laual, siis vaata, et tal ventilatsiooni avad kaetud ei ole
margiti on nad erinevates kohtades
ja see, et ta tuliseks läheb on üsna tavaline
Dell on suur soojeneja, mõnus külmas toas käsi soojendada
ibm'id need lähevad põhja alt
hp, neid ei mäleta, pole nendega pikalt töötand
no ja nii edasi
ära muretse
läpu tervis on ok, pane või 24 järjest
 
iti 10. september 2007, kl 23.13
Ei lüli need läpparid alati midagist end välja. Mu käest kümneid mahapõlenud prosega läppareid läbi käinud, eriti AMD prosedega mudelid. Läppari süles kasutamine ongi peaaegu sama, mis vatiteki sees kasutamine, sest üldjuhul nad imevad prose jahutamiseks õhku alt ja puhuvad küljepealt välja.
 
Vastaja 11. september 2007, kl 10.31
kõigil arvutitel on biosis paika pandud kuumuse temperaatuur palju võib prose kuumus minna, ja see on tavaliselt 60-70c, siis kui temp. sinna jõuab lülitub arvuti lihtsalt välja teeb restardi vms... ära ei tohiks seal midagi kärsata, see oleks ju ebaloogiline...
mis delli mudeliga tegu?
millal ostetud?
kui ta alles iljuti ostetud, siis tal arvatavasti mingi viga küljes...
kas ventilaator teeb normaalset häält?
 
to vastaja 11. september 2007, kl 14.35
kulla mees, kas sa oled isiklikult kõik arvutid läbi käinud et tead rääkida nagu oleks kõigil arvutitle BIOS niimoodi seadistatud?
 
vastaja 11. september 2007, kl 14.48
loogiline et kõiki pole, aga tehase poolt ikka seadistatakse nii nagu mina ütlesin, kui seda nii ei oleks siis oleksid kõik prosed juba läbi kärsanud, mis sa peaksid siis kokuaeg läpakat katusma et millal ta väga kuumaks läheb ja siis välja lülitama..:S ajuvaba ju...
unustad kogemata arvuti tööle ja lähed ööseks minema, tled hommikul tagasi ja prose läbi kärsandu.. ega ei usu küll!
www.hinnavaatlus.ee
sealt saad paremini õpetust!
 
hmm 13. september 2007, kl 11.50
mul on kaks aastat vana läpaks HP, panin ükskord lolli peaga ta arvutikotti, niiet et ta stand bysse ei olnud pandud. Ai kus kukkus huugama, niikaua küttis seal sooja kuni aku tühjaks sai. Vedelkristallekraan oli täiesti mustaks sulanud, mingist väljalülitamisest ei olnud juttugi... vot selline lugu. aga eks 2 aastat vana arvuti on juba ürgajast ka :D
 
variant 18. september 2007, kl 18.31
mina kasutan läpakat ainult laual ja serva alla panen pabertaskurätikute paki. tuuldub ilusti ja tulikuumaks pole veel läinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!