Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Kokkujooksev win8 ja System Restore'i jääbki tegema. Appi!
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 13.20
Seda ma mõtlesin jah, et ükski naine ei kirjutaks: "naisena on mul sinu pärast väga häbi". IRW
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 14.02
Aga arvutist ka! Igatahes täna kõik jälle vinks vonks. Aitas ilmselt värskete uuenduste mahainstallimine.
Külaline, sinu soovitus on ka päris hea, et mingi linuxiline siia kõrvale panna. Aga partitsioonidest ei jaga ma tõesti muffigi, niisiis, kui aega rohkem, siis üritan kellegi leida. Seniks proovin cd pealt uurida, kuidas mulle nt Estobuntu või Linux Mint sobiks.
 
galita 19. veebruar 2013, kl 14.42
Linuxi installimiseks on 3 võimalust.
1.Paigaldamine teise süsteemi kõrvale.
2.Ketta tühjendamine ning Linuxi paigaldamine
3.Midagi muud.

Eseimese ja teise valiku puhul ei ole vaja endal partitsioone teha ega saaleala suurust määrata, Linux teeb seda ise. Kolmas variant on kõige keerulisem ja seal tuleb failisüsteemid ja partide suurus endal määrata. Olen kõiki kolme varianti Linuxi paigaldamisel kasutanud ja ei ole märganud, et valides lihtsam variant ja lastes Linuxil failisüsteemide suurused ise määrata, töötaks Linux kehvemini. Esimene samm Linuxi installimisel on keele valik ja kui valitakse eesti keel, siis on kõik järgmised aknad eesti keelsed ja ei ole vaja karta, et näiteks kehva ingliskeele oskuse pärast midagi viltu võib minna.
Sellel vene keelsel saidil on pildid Linux Mint paigaldamisest, ka failisüsteemide tegemise kohta.
http://pk-prosto.ru/ustanovka-linux-mint...
 
n2 19. veebruar 2013, kl 19.33
Kuule teemaalustaja!

Tee endale segeks, kas sa tahad oma PRAEGUSE arvuti op.süsteemi - WIN8 - kasutada või meeldib sulle eksperimenteerida.

Sinu arvutil on garantii aeg, seega saad sa ju Internetis võtta ühendust nii Microsfti kui ka arvuti tootjaga. Packard’ile saad abi ACER tootjalt.
Miks sa neid võimalusi ei kasuta?


Mina pole patsimees, aga teeksin nii:
• algupärased asetuksed (F mingi number), anda rahulikult Windows’il asendada kõik ”updated”, siis oma eelasendatud PBUpdator’ist kontrollida driverid. Edasi vaataksin, kas mimgi ülemäärane viirustõrje on suveniirina kaasa antud – (kui jah, siis eemaldaksn selle vastava programmiga) ja panna näit. AVAST asemele.


Märgiksin ära, et ei ole IT-ala tegelinski.
oma soovituse allikirjaks paneksin – sellise asja üe elanud võhik ehk ka lollmisloll:-), kes oma arvuti nii korda sai pärast mitu korda müüja (kapluse ja garantii) vahet jooksnu.


Valik on sinu.
 
külastaja 19. veebruar 2013, kl 20.31
N2, sa ju ise soovitad praegu eksperimenteerimisega tegelda.Googelda natuke. Ka Avast on põhjustanud win 8-al sinist ekraani.


lammas wää 29. jaanuar 2013, kl 19.22

MÜÜGIGARANTII EI LAIENE:

-tarkvarale ja paigaldusmeediale
-tarkvara poolt põhjustatud vigadele
-tootesse kliendi poolt installeeritud tarkvara põhjustatud häiretele

Ütle mulle põhjus, miks peaks veel närvirakke(ja ilmselt ka raha) kulutama Microsofti või arvutitootjaga vaidluste peale?
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 20.32
Miks ma pean üldse siin hirmsasti jaurama ja kontrollima jne, kui ma ostsin UUE asja ja minu meelest oleks elementaarne, kui see töötaks koos tarkvaraga kauem, kui paar nädalat? Tarkvarale garantii ei laiene ju.
Viirusetõrjest on siin juba pikalt laialt kirjutatud, selle eemaldasin siit juba ammu-ammu ja uut ei ole ju vaja, kui on Defender.
Juba põhimõtte pärast on mul kopp sellest Win 8-st. Lugesin Googeldades päris palju teemasid, kus inimesetel on täpselt see sama probleem olnud. Olenemata arvutist ja margist. Ühine oli see, et kõik olid ostnud uue arvuti, mille Windows 8 mõne aja pärast jamama hakkas. Ma aga ei leidnud, et keegi oleks sellele seletatava lahenduse leidnud. Ka Microsoft ei ole sellele lahendust pakkunud või ei otsigi. Vot just seepärast mõtlengi muudele võimalustele. Ja mis lahendust see kauplus mulle ikka pakuks? Võibolla paigaldavad uuesti Win 8 (või taastavad algseaded) ja küsivad vaat, et selle eest raha ka, sest garantii ei laiene tarkvaraprobleemidele.
Igatahes viimati kirjeldatud probleemid olid värskete update'idega kindlalt seotud, sest enam ekraani siniseks ei viska ega restardi, mida eile tegi 10 korda päevas. Minu meelest on kõige mõistlikum nüüd katsuda neid ükshaaval uuesti peale panna ja vaadata missugune probleemi tekitas. Kogu moos.
Ja katsetada meeldib mulle ka, ei salga. Ma ju ei tea, võib-olla mulle sobiks Linux hoopis rohkem, äkki meeldib, enne ei tea, kui ei katseta ju.
 
... 19. veebruar 2013, kl 21.08
Fuck, lammas wää ja Tõnis loevad ilmselt muiates kuidas diletandid õpetavad lolli:)
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 21.20
Mind ei huvita, kes mida siin muiates loeb. Hakkab tõesti ära tüütama mingi Tõnise teema siin. Ma nii loll ka pole, et asjalikku ja heasoovlikku nõuannet rumalusest ei eristaks.
Ja diletandid peavadki ning võiksidki ju oma teadmisi jagada! Või mis? Endaarust kasutasid seda sõimusõnana või? Ära kasuta võõrsõnu, kui tähendusi ei tea!
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 21.25
Või hakkame siin diplomeid ritta panema? Ma usun, et enamus on siin diletandid ehk asjaarmastajad, iseõppinud. Kui nii ei ole, siis ootan hariduskäigu kirjeldusi, siis valin selle järgi, kes mulle nõuandjaks sobib. :D
 
Walker 19. veebruar 2013, kl 21.44
Kõvad nõudmised. Pane siis rahasumma ka kirja mida oled valmis teenuse eest maksma.
 
n2 19. veebruar 2013, kl 21.45
lollmisloll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Või hakkame siin diplomeid ritta panema? Ma usun,
> et enamus on siin diletandid ehk asjaarmastajad, i
> seõppinud. Kui nii ei ole, siis ootan hariduskäigu
> kirjeldusi, siis valin selle järgi, kes mulle nõu
> andjaks sobib. :D


*
Guugelda siis ise: System Service Exception is an error that may appear in the Blue Screen of Death

--- ja ole ikka õnnetuke, endal olemasolev GARANTII!

.


to: ## külastaja
19. veebruar 2013, kl 20.31
N2, sa ju ise soovitad praegu eksperimenteerimisega tegelda.Googelda natuke. Ka Avast on põhjustanud win 8-al sinist ekraani.###

Minul on W7 ja ma ei näe mingit vajadust midagi guugeldada, kuidas kellelgi mingi viirustõrje programm töötab.
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 22.13
Walker Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõvad nõudmised. Pane siis rahasumma ka kirja mida
> oled valmis teenuse eest maksma.


Arvasid, et mõtlesin seda tõsiselt või? See oli mõeldud sellele, kes siin abistajaid diletantideks nimetas, arvates et iroonitseb või halvustab selle sõnaga.
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 22.16
> Minul on W7 ja ma ei näe mingit vaja
> dust midagi guugeldada, kuidas kellelgi mingi viir
> ustõrje programm töötab.


Lugeda võiks ikka enne, et sellest kõigest on siin teemas juttu juba olnud.
 
m3 19. veebruar 2013, kl 23.24
to n2
Ära torgi seda teemat ja luba, et galita ja lollruudus keeravad selle garantiiarvuti korralikult peeti, või kui jätkad õpetamist, saad süüdistuse, et oled tegelikult Tõnis.
 
lollmisloll 19. veebruar 2013, kl 23.58
Palun tehke mulle nüüd puust ja punaseks, mismoodi see garantii teema on? Kui tarkvara probleemid garantiisse ei lähe, kui probleemi tekitas ilmselt üks uuendus, kui täpselt sama asi on juhtunud sadade teistega? Kas hakkan siia linke laduma?
 
guugeldaja 20. veebruar 2013, kl 00.10
guugeldasin minaki ja sain vastuseks, et Seevald garantiitõendeid ei väljasta.
 
mnui 20. veebruar 2013, kl 00.14
arvan,et nii kaua kui arvutil on veel garantii ära tarkvara ise muutma hakka ,see võib tähendada seda ,et lõppeb tetud juhtudel ka garantii arvutile endale ja selle riistvarale.
vahest hiljem muutub win 8 paremaks kui täiendusi rohkem juurde tuleb
 
lollakale 20. veebruar 2013, kl 00.26
kui tahad, et su arvuri töötaks, viis see asjatundjale nudimiseks, aga kui tahad siin idooti mängida, jätka samas vaimus.
 
lollmisloll 20. veebruar 2013, kl 09.59
Üks käseb garantiisse viia, teine "asjatundjale". Misasja ma pean siis tegema? Ja töötab ju!?
 
V 20. veebruar 2013, kl 10.22
Näidake ikka alguses asjatundjale.
 
V 23. veebruar 2013, kl 12.48
http://chinbim.blogspot.ca/2013/02/systemserviceexception-bsod-in-windows-8.html
 
külastaja 23. veebruar 2013, kl 14.29
Mul oli ka see KB2778344 alles uuendamata.Lasin siis selle peale ja jätsin esialgu ülejäänud uuendused tegemata.Seni siis kõik normis, pole midagi märgata.
Aga äkki teemaalgatajal oligi sellest probleemid, mine tea?
 
lollmisloll 24. veebruar 2013, kl 17.46
Olen nüüd ükshaaval teinud neid viimaseid uuendusi. Iga päev üks või kaks ja olen jälginud, kas tekib probleeme. Eile õhtul tegin ka selle nimetatud 2778344 ja pole probleemi mitte mingisugust täna olnud. Kuigi, kui ma V toodud linki lugesin, siis tundus küll, et just täpselt sellest see probleem tekkiski.
Aga äkki on nüüdseks juba korda tehtud?
 
lollmisloll 24. veebruar 2013, kl 17.55
Ja mind paneb ikka imestama, kuidas arvatakse, et mu arvuti on ikka nii niiii nõrk ja vigane ning tuleks kohe joosta asjatundja juurde või garantiisse. No pole ta jah näitajate poolest kõige võimekam, aga need vead on praegu küll olnud puha tarkvaraline probleem (paljudel ju sama teema olnud selle win 8-ga) ja ise lahendatav nagu näha. Praegu on küll kõik õnneks kõik korras ja kõik, mis mul vaja on, olen tehtud saanud kiirelt ja muredeta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!