Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Spotify!?
 
pisut murelik 05. mai 2013, kl 14.22
Laadisin alla endale antud rakenduse, selle nn. kõige tavalisema, kus reklaamid sees on. Vajalik oli veel ainult fb konto olemasolu. Öeldi, et on tasuta, aga hakkas tekkima kahtlus, kas ikka on. Siis spotify rahvusvahelise rakenduse, mitte eesti variandi (ei tea täpselt, millise, aga mitte premiumi). Kas võib olla, et nad mingi ajapärast, hakkavad raha nõudma. Palun abi. Tänud ette :)
 
Erik Päär Eriksson 07. mai 2013, kl 21.53
Ma ei mõista su muret. Vastus sinu küsimusele on "Jah muidugi võivad nad ühel hetkel hakata raha nõudma, kui teevad vastavasisulise muudatuse oma hinnakirjas." Aga kuidas see peaks siis sind puudutama? Kui teevad tasuliseks ja see ei sobi, siis lõpetad kasutamise ära ja punkt.
 
pisut murelik 09. mai 2013, kl 14.25
Tänud :)
 
test jänkudele 09. mai 2013, kl 14.39
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=572131&highlight=Spotify
 
SPOTIFY 29. juuni 2022, kl 16.24
https://digi.geenius.ee/rubriik/hea-nipp/kuidas-oma-muusikakogu-spotify-apple-musicu-ja-teiste-muusikateenuste-vahel-liigutada/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!