Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Läpakal midagi tuksis...
 
V 02. august 2013, kl 22.26
Ma arvan et Chrome reinstalli tasuks proovida.
 
Siin teemas käib ka ennustajaid 03. august 2013, kl 00.57
Tere päike 28. juuli 2013, kl 18.56

Jällegi " Mall " siin oma tõnisekiidulauluga.Kui nüüd edasi ennustada, siis päeva paari pärast on ka Tõnis siin teisi lolliks sõimamas.Suht vana skeem.
-TnT- 03. august 2013, kl 03.12
Lõpetaks selle teema juba ära.... Idiootseks muutub see 4lk tekst siin.

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
Ei lõpeta! 03. august 2013, kl 13.26
Aga see ennustus läks ju täppi!

Geenius Tõnis kommis pärast seda ennustust: "Tore teema. Huvitav on vaadata, millal üldsuse "asjalikul" abil vokike nii koomasse kägistatakse, et ikkagi tuleb see mõne asjatundja kätte toimetada.
Muig."
 
.. 03. august 2013, kl 13.32
Milline ennustus läks täppi?
Kas kellegi vokk on koomasse kägistatud või?

Geeniused abistavadki siin ainult ühe lausega: "oled loll, nagunii sa aru ei saa midagi, vii arvuti parandusse". Siis jääb kindel ja puhas tunne alati.
 
juba lõpetan 03. august 2013, kl 13.47
Milline ennustus läks täppi?
Kas kellegi vokk on koomasse kägistatud või?

Vastused:

Tere päike
28. juuli 2013, kl 18.56

"Jällegi " Mall " siin oma tõnisekiidulauluga.Kui nüüd edasi ennustada, siis päeva paari pärast on ka Tõnis siin teisi lolliks sõimamas.Suht vana skeem."

Tônis.
02. august 2013, kl 16.21

"Tore teema. Huvitav on vaadata, millal üldsuse "asjalikul" abil vokike nii koomasse kägistatakse, et ikkagi tuleb see mõne asjatundja kätte toimetada.
Muig."


Pärast Tõnise komme saab ka minu hing puhtaks ja hirmunud kompuuter parandab kibekähku ise oma vead ära - vot nii on siis lood.
 
Geenius 03. august 2013, kl 14.11
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?67,10897404
 
Juks 03. august 2013, kl 14.59
Tõnis kirjutas ka, et loll olla on igaühe põhiõigus. Seda peaksid ka lugema, turakas.
 
Huvitav? 03. august 2013, kl 18.20
Kellele see "turakas" on adresseeritud?

Kui sirvida siinses foorumis neid Juksi komme, siis paistab ta olevat samasugune ennasttäis ajukääbikust ülbik nagu ka Tõnis - vot! (Või ongi ta Tõnis ise?)
 
V 05. august 2013, kl 10.36
http://www.enounce.com/chrome-disable-pepperflash
 
Tônis. 06. august 2013, kl 00.42
Ma sooviks nüüd tulemust näha.
Teema püstitati 12. juuli.
Käes on 06 august.
"Aidatud" on nii, et koliseb.

Kus on tulemus?

Pakkusin juba ammu välja, et teen tasuta korda aga kus sellega, ikka on vaja asju keeruliseks ajada.

Tohmanid olete.
 
galita 06. august 2013, kl 10.13
1)Tõnis, enda soovidest saab teada anda ka teisi sõimamata. Pärast kurdad jälle, et sind ei tunnustata.
2)Teemaalgataja juba kirjutas, et ei asu Eestis.
 
Talle 06. august 2013, kl 10.13
ära prööka.
mismoodi inimene siis ise õpib?

kokkuvõte siis:

teema tehti 12 juuli.
asjalikud küsimused vea leidmiseks esitati 15 juulil.
enamus küsimustele, aga mitte kõikidele, vastati 15 juuli õhtuks.
asjalikud soovitused viidi ellu 16 juulil.
16 juulil teatas teemataja:

"Web cam on pool päeva järgi olnud, Youtubest saanud laulusid kuulatud - kõik toimib. Läpakas kinni pole kiilunud..."

17 juuli läks algne teema taskmanageri protsesside teema peale ja viirustõrjete teema peale üle.
18 juuli anti teematajale soovitusi.

18-27 juuli pole ühtegi poetitust.

27 juuli sai teemataja oma viirustõrje vahetatud.
27 juulil uus "Not enough storage is available to process this command" probleem.
28 juuliks probleem lahendatud.

29 juulil palub teemataja abi uuesti, sest gadgetid ei tööta korralikult (kell, kalender, valuuta kalkulaator ja ilmateade).

02.august teatb teemataja, et Youtube jooksis kokku.
tuletaks meelde, et teema algul hangus kogu masin tal, mitte Youtube üksinda.

samal päeval soovitatai tal updeitida või uuesti installida adobe flash.

samal päeval saavad abistajad teada lõpuks, et teematajal on google chrome ja see ei lase adobe flashi pluginat installida, kuna sisaldab seda juba.
teemataja palub abi:

"To download the Adobe® Flash® Player system plug-in, click here. For instructions on how to enable it, click here.

Do you have a different operating system or browser?

To learn more about the enhanced support for Flash Player in Chrome, including information for developers, see this TechNote."

Kas ma akki peaksin selle "plug-in"-i installima?

samal päeval lp Tõnis lihtsa ja selge vastuse asemel kas jah või ei teatab:

"Huvitav on vaadata, millal üldsuse "asjalikul" abil vokike nii koomasse kägistatakse, et ikkagi tuleb see mõne asjatundja kätte toimetada.
Muig."

02-06 august pole teemasse enam ühtegi postitust peale V, kes üritab siiski aidata.



tulemused:
1. arvuti ei kiilu enam kinni ("hiir jääb seisma ekraanile mitmeks minutiks ja ei liigu enam ja vahel tuleb arvuti nupust välja lülitada")
2. arvuti sai saastast puhtaks (~127 malicious software eemaldamist).
3. teemataja sai peale normaalse viirusetõrje.
4. arvuti jõudlust tõsteti ja kinni pandi mitte vajalikud protsessid.
5. google chrome ja flash uuendused kas on tehtud või mitte enam tänaseni pole selgunud. kui teemataja ka need ära teeb ja uusi asju pätrima ei hakka, võib teema lugeda edukalt lõpetatuks.


teemas paluti abi 5 erineva probleemi puhul.
1 probleem lahendati 12-16 juuli
2 probleem 17-18 juuli
3 probleem 27-28 juuli
4 probleem 29-30 juuli
5 probleem 02 august - siiani pole vastust tulnud.

teemataja viibis ise foorumis:

juulis: 12;13;15;16;17;18;27;28;29;30
augustis: 02

lp.Tõnis viibis teemas:

02 ja 06 august.
kummalgi korral midagi asjakohast teemasse ei ütelnud. milleks üldse need kaks postitust siia teemasse??
 
Talle 06. august 2013, kl 10.26
Tônis. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma sooviks nüüd tulemust näha.
> Teema püstitati
> 12. juuli.
> Käes on 06 august.
> "Aidatud" on
> nii, et koliseb.
>
> Kus on tulemus?
>
> Pak
> kusin juba ammu välja, et teen tasuta korda aga ku
> s sellega, ikka on vaja asju keeruliseks ajada.
>
>
> Tohmanid olete.


ja selle viimase postitusega rääkisid sa oma Tõnis-Mall siinse kaksiktegelase ka sisse.
tuleb kahjuks välja, et kõik ei olegi siin mitte nii suured tohmanid, nagu loodad.


Mall 28. juuli 2013, kl 14.32
Tõnis ennest pakkus ju oma abi? Toimeta tema kätte, küll tema juba teab mida sellega ette võtta. Minu vanakesele puhus ta elu sisse üle 2 aasta tagasi ja töötab siiamaani. Tänud talle.
Tõnis kui sa juhtud seda lugema siis tervitused Mallelt Haanjamaalt.


AGA Tõnis ilmus alles 02.augustil ju siia!

Tônis. 02. august 2013, kl 16.21
Tore teema. Huvitav on vaadata, millal üldsuse "asjalikul" abil vokike nii koomasse kägistatakse, et ikkagi tuleb see mõne asjatundja kätte toimetada.
Muig.


äkki vastaks siis Tõnis-Mall ühele konkreetsele küsimusele ka:

kus ja millal "Tõnis pakkus ju oma abi?"

vastajaks vali omal valikul ükskõik kumb tegelane.
 
Nõus 06. august 2013, kl 10.47
Väga asjalik analüüs "Talle" poolt!
 
Läti Hendrik 06. august 2013, kl 18.09
Tônis. 19. juuli 2013, kl 22.31

Mõni oleks siiski võinud nii proff olla, et kohe ära jagada, et toitekas on õhtal ... ?

Aga edu lõime kerimisel, kõigil on huvitav.
----------------------------

Tônis. 19. juuli 2013, kl 22.28

Pigem ikka, nagu tavaliselt, ärgem lugegem mitte midagi vaid pöördugem esimese asjana naisteka foorumisse.
Küll need oinad oskavad minu eest lugeda ja häid nõuandeid anda.
Ise ei pea midagi oskama ega teadma.

Ja siis imestame, et inimesed hakkama ei saa???

Etiooplastest ma saan aru, et neil on arukesega kehvasti sest neil polegi võimalusi õppimiseks ega enda arendamiseks aga suht suure hulga eestlaste sama tase paneb lihtsalt õlgu kehitama.
"Ma ei tea arvutist mitte midagi" on selline imelause, mis nagu vabastaks omaniku absoluutselt kõigest?
Ka mõtlemisvõimest.
Et las saabub ometi see Ema Teresa ja avitab selle pudrulusikatäie vaese kannataja huulile.
Kuni järgmise korrani.

Vaene loll eestlane.

Andke nüüd tuld kuidas teid solvatud on ...
--------------------------------


Tônis. 20. juuli 2013, kl 14.08

Galita, mine kooli ja õpi midagi enese võimetele vastavat selgeks. Siis on sul tegevust ja enam siin naistekas aega veetma ei pea.

-------------------------


Tônis. 19. juuli 2013, kl 22.35

Ei, kõigepealt paneb küsija kirja oma läpa täpse mudeli ja siis vaatame edasi.
Võimalikud "abistajad" hoiavad seniks oma moka kinni, eks.

------------------------------------



Tônis. 09. mai 2013, kl 21.16

Aga kuna sul ilmselt puudub lugemis-, ja/või arusaamisoskus siis polegi midagi parata.

Edu kaebuste kirjutamisel ja enesest veel rumala mulje jätmisel

--------------------------------------


Tônis. 10. mai 2013, kl 22.16

Galita, shut up.

--------------------------------------


Tônis. 03. mai 2013, kl 12.50
Avast pole süüdi, kasutaja käitub napakalt.

---------------------------------------------


Tǒnis 19. veebruar 2013, kl 13.19

Mine perrssse Galita ja teised kõvad tegijad ka.
---------------------------------------------


Tônis. 06. august 2013, kl 00.42

Tohmanid olete.

-----------------------------------------


Rohkem pole mul aega. Pean järgmise Liiwimaa Kroonika peatüki kallale asuma.
 
Balthasar Russow 09. august 2013, kl 16.19
Läti Hendrik võiks nüüd vähemalt samapalju aega kulutada ja üles otsida Tõnise enda kiitused kellelegi või Tõnist kiitvad kommid ja võrdluseks need ka esitada. Saab ka väärika ja pika nimekirja. Mõistagi delfi on delfi ja pa*ska peab lendama. Jõudu sinna lätimaale.
 
Keda pekki 09. august 2013, kl 16.51
huvitavad Tõnise kiitused?

Ja kes ta selline üldse on, et isalikku armu ja kiitust on pädev võhivõõrastele täiskasvanutele jagama? Kellegi siinsete isa, või hoopis mõni kirikupapa?

Lasteaed tõesti.
 
No-noo? 09. august 2013, kl 17.04
..."väärika ja pika nimekirja"?

Nalja teed või?

Suur osa selle nn nimekirja kiitustest oleks siis Tõnise enda looming - mingi teise nime all - "ennast kiitmast ma ei väsi".

Selle siinse "pasa" on tekitanud eelkõige see "geenius" ise ja seepärast ongi paljud siin tema vastu ära põõranud. Elagu oma emotsioone välja hullaris.

Millegipärast on teised siinsed sagedamad ja suuremad abistajad rahumeelsed ning ei kipu dikteerima ja teisi solvama (ka abisoovijaid), aga nii kui see "SUUR TARK" välja ilmub, siis on kohe SUUR JAMA "majas".
 
Läti Hendrik 09. august 2013, kl 17.06
Keda pekki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitavad Tõnise kiitused?
>
> Ja kes ta sellin
> e üldse on, et isalikku armu ja kiitust on pädev v
> õhivõõrastele täiskasvanutele jagama? Kellegi siin
> sete isa, või hoopis mõni kirikupapa?
>
> Laste
> aed tõesti.


Balthasar Russow ongi Tõnis. See on tõesti suht haiglane läbi mitmete võltsnimede end upitada.
 
Tônis. 11. august 2013, kl 14.07
Ei, Läti Hendrik, mina olen on Tõnis ja las nii ollagi.
Ma ei viitsi siin pidevalt kaklemas käia.
Samuti pole mul tarvidust mingite aliaste abil ennast haipida.

See, milles sa mind süüdistad on madal ja loll.
Kindluse mõttes võiksid päringu teha delfi asjaomastele ja sealt saad kinnituse, et su jutt ei vasta tõele.

Õelus ja lollus valitseb siin.

Balthasarile ja mõnele veel tänud adekvaatsuse eest.

Mittelugupidamisega
Tõnis
 
n2 11. august 2013, kl 14.52
Kuulge, mis pull siin lahti on läinud?

Jätke tähelepanuta need libakommentaarid!
Keegi Malle, kellel muud öelda pole, kui ”keegi muu midagi ei tea, kui Tõnis tuleb … jne” – no mis pagana pärast peaks Tõnis selliseid asju kirjutama ja üleüldse oma kommentaare teise nime alt kommenteerima?

Andke andeks, aga minu meelest on see paranoia!


Kui inimesel on oma registreeritud kasutajanimi, miks pead murda, kas ta kirjutab hoopis teistmoodi teksti mõne muu nime alt? Igaüks võib postitusse panna sõna ”vokk” – teada-tuntud Tõnise väljend ju.

Keegi midagi välja selgitada ei saa, ei aita ka see, kui modertaator sekkuks või politsei jälgi ajama hakkaks – inimene võib võõrastest arvutist ka kommentaare vorpida.

Isiklikult olen palju asjalikku leidnud Tõnise nõuannetest – neile, mida ise küsinud olen ja teistele jagatuist.


Olgem ikka sõbralikud ja mõistvamad – olen siin aastaid käinud ja kui mõned siia ”eksinud” välja arvata, alati on palju abivalmeid inimesi aitamas.
 
galita 11. august 2013, kl 20.45
Tõnis, ise sõimad teisi tohmaniteks ja pärast väidad, et ei viitsi siin pidevalt kaklemas käia. Kelle postitustest need tülid siis alanud on?
Sõbralikust soovivad siin kindlasti kõik, ka teemaalgatajad kui nad oma murest kirjutavad, keegi ei taha, et teda tohmaniks või lolliks sõimatakse. Nii kaua kui Tõnis ei suhtu teistesse austusega ei saa ta ka teistelt enda austamist nõuda-iga teisi halvustav kommentaar kutsub esile uue tüli. Kuidas asjad siin olema hakkavad, oleneb kõik Tõnisest endast.
 
nohik Juku 11. august 2013, kl 21.05
Mõnda aega tagasi lubas siin üks vanamoor Tõnisele verist kättemakse ja selles teemas see toimub.
 
galita 11. august 2013, kl 21.17
Mingit kättemaksu siin foorumis ei ole. Loe postitused uuesti läbi ja siis saad ehk aru, millest järjekordne tüli alguse sai ja nii on see paraku alati olnud. Kõik on nendest tülidest juba ammu tüdinenud, kuid antud olukorda saab muuta ainult Tõnise ise, hakates käituma teistega nii nagu ta tahab, et temaga käitutakse. Kui sõimata teisi, siis saab 99% juhtudel sõimaja vastusõimu osaliseks-nii on see igal pool, mitte ainult siin foorumis.
 
& 11. august 2013, kl 21.39
Ega nohik Juku taga end ometigi Tõnis ei peida? Papil läks galitaga Linuxi pärast hirmsaks kismaks, kuna vastavalt Suure Juhi käsule tohib ainult Windowsi kasutada. Antud teema lahendamisel galita kaasa ei löönud, välja arvatud Tõnise käitumise kommenteerimine.
 
nohik Juku 11. august 2013, kl 23.03
Väga skisofreenilised tegelased koos:)
 
& 12. august 2013, kl 10.21
Ei tea kas see on nüüd skisofreeniast, aga mõeldes Tõnise käitumisele meenus üks vana asi. Mõni aeg tagasi püüdis üks tüüp galitat ära rääkida, lubas isegi hommikusöögi voodisse tuua kui ainult galita nõustuks teda endale külla kutsuma. galita ei võtnud vedu ja peale seda hakkas millegi pärast Tõnis galitat ründama. Kõige rohkem ongi just galitat rünnatud, kuigi viimasel ajal on siin kõiki lolliks sõimatud. Kas see tüüp, kes püüdis galitat ära rääkida oli Tõnis kes elab oma pettumust nüüd välja teisi sõimates? Varemalt ei käitunud Tõnis nii tujukalt.
 
nohik Juku 12. august 2013, kl 10.43
&, mööda panid.
 
& 12. august 2013, kl 16.41
nohik Juku, kui sa ei ole Tõnis kuidas sa siis nii hästi tead, et mööda panin?D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!