Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
kas läpaka parandajad vaatavad su faile?
 
kets 15. september 2013, kl 17.11
hei, mul natuke imelik küsimus :D
mitte et mul midagi imelikku arvutis oleks, aga palju isiklikke faile, kirjutisi ja pilte ning suur osa neist on ka desktopil, igal pool "avalikult" ühesõnaga, mitte kuskil kaustades peidus. veelkord, ei midagi sündsat aga lihtsalt isiklik info mida ma tahaks ainult endale hoida
kuna mul on läpakas katki, pean selle parandusse viima kuid ma kardan et parandajad vaatavad mu asju. nii tobe on selle pärast arvutit katki ka hoida, väga rumal tõesti aga tahtsin küsida, et mis te arvate kas arvutit parandades reaalselt vaadatakse ka deskptopi ja su faile? (inimesed on ju teadagi uudishimulikud)

arvuti viga ise on see, et see ei käivitu ja recoverit tehes sellest edasi enam ei liigu.


tänud
 
j. 15. september 2013, kl 17.26
aga mine seisa ise juures kui parandavad,
teadmatu 15. september 2013, kl 17.29
Ei viitsi seal keegi sul selliste asjadega tegeleda, neil muudki teha. Tööaeg on selleks liiga kallis!
 
Juts 15. september 2013, kl 17.31
Loomulikult vaadatakse, sest teisiti pole lihtsalt võimalik.
Kes räägib vastupidist, see lihtsalt valetab.
 
Nora 15. september 2013, kl 17.33
Kaustadesse "peitu" arvutiparandaja eest küll midagi ei pane :)
Selge see, et kõik kes ise oma masinast enam faile kätte ei saa (või kes ei muretse teabmille pärast) viivad kõik oma arvutid kogu infoga ja parandajatel on jummalast suva sinu isiklikest mõtetest jms. Kui just ei ole mingit põhjust huvi tunda, ja siis saavad nad kogu kraamist endale koopia teha ja seda tudeerida. (V.a juhul, kui keegi oma saladused krüpteerinud on vms, mida tavakasutaja ei tee.)
Nii et kujuta parem ette, et parandajal on kiire ja ükskõik, seda enam, et sul midagi "sündsat" seal ei ole.
 
jl 15. september 2013, kl 17.35
ära siis vii oma masinat kuhugi keldritöökotta vaid sellise firma esindusse, kes ei saa endale ebaseaduslikku käitumist (nt sinu memuaaride avaldamist) lubada
 
günekoloog 15. september 2013, kl 18.05
ähh ei viitsi keegi sinu masinasse vahtida!
 
no aga 15. september 2013, kl 18.19
" ei midagi sündsat aga lihtsalt isiklik info mida ma tahaks ainult endale hoida"

Ei tea midagi, oleks kõik sünnis, siis küll ei huvitaks, aga ebasünnis ...? :P
 
kah masina remontija 15. september 2013, kl 21.47
;) tead, ausalt öeldes ei viici. võõrad pildid ja jutud ei anna võõrale mitte midagi juurde. suht savi mis seal on.
ja reeglina pole remonti toodavates masinates mitte midagi huvitavat. C ketta sisu tean isegi ja kõike ülejäänut saab netist tirida.
 
:D 16. september 2013, kl 08.45
Tavaliselt fotodele ja videotele saab küll pilk peale visatud ja kui on midagi head, siis endalegi tõmmatud.
Te ei kujuta ette kui palju inimesed endast alastipilte teevad ja oma seksimist filmivad.
 
Tônis. 16. september 2013, kl 14.24
IT-inimesed ei vahi kunagi ühtegi kasutaja faili. Pole aega ega huvigi.
Mida kodusepad teevad, ei tea.
 
l33t h4x0r 23. september 2013, kl 06.52
Selles mõttes on tegu lolli küsimusega, et peaksid isegi aru saama, et siin ei olene asi mingist loodusseadusest vaid puhtalt inimesest kes asjaga tegeleb. Mingi haiglane opakas võib olla nii "kodusepp" kui ka firmatööline. Üldjuhul nagu aga öeldis siis ei vahi spetsiaalselt keegi su kraami, sest igaüks tahab asja pigem ruttu korda ja kaelast ära saada. Lihtsalt olenevalt veast vms. tuleb arvestada, et mõni sepp võib reinstalli teha ja kraam läheb hoopis kaduma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!