Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Palun arvamusi. Kas demokraatlikus riigis on selline asi vastuvõetav?
 
XKeyscore 11. veebruar 2015, kl 11.27
Kui Eesti oleks demokraatlik riik, siis kvalifitseeruksid need asjad riigireetmise, usalduse kuritarvitamise ja teadlikult sisse-ehitatud tagauste valmistamisse Skype tegijate poolt.
isemaag 12. veebruar 2015, kl 22.38
galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust Jakir, et su harja punaseks ajasin. Eest
> lasi pean ma kõvasti üle keskmise targemaks rahvus
> eks, kuna enamus eestlasi oskavad vähemalt kahte k
> eelt, paljud valdavad ka kolme keelt, lisaks hea k
> ohanemisvõime. Venelastest oskab mitut keelt heal
> juhul 10-20%, ma pean silmas kõiki vene rahvusest
> inimesi, mitte ainult Eestis elavaid venelasi. Ees
> ti teadlased on välja töötanud palju uusi tehnoloo
> gilisi lahendusi, mida kasutatakse kogu maailmas.
>
> Netti kasutan üle 10a., kuid umbes 10a. on int
> ernett mulle eluliselt tähtis, kuna ilma selleta e
> i saa ma töötada.
> Esimesest Eesti Wabariigist
> kirjutas Mõhk ja nii see teema sinnani jõudis. Min
> a ei tea sellest suurt midagi, kuna Eesti ajalugu
> ma õppinud ei ole.
............................................
KUIDAS SAID ID-KAARDI ja muud riigi kodanikuks olemise tunnused? Ilma riigi ajalugu tundmata. Milline Organ maksis su eest?
 
galita 13. veebruar 2015, kl 11.27
Ma olen Eestis sündinud ja oskan Eesti keelt ning mul on põhiseadusega õigus Eesti kodakondsusele. Ajaloo tundmine ei kuulu kodakondsuse saamise nõuete juurde.
 
galitale 13. veebruar 2015, kl 12.00
Ära jaura, galita. Eestis sündimine ei anna kellelegi automaatselt kodakondsust, kui vähemalt üks vanematest ei oma sünnihetkel Eesti kodakondsust! Keeleoskus ei anna samuti kellelegi kodakondsust ega õigust sellele!
Tee endale enne selgeks teema, millest sa siin vahutad.
 
galita 13. veebruar 2015, kl 12.34
Üks mu vanematest omab Eesti kodakondsust. Kuid minu Eesti kodakondsuse saamine ei klassifitseerunud tavajuhtumite alla ning selleks tehti isegi 2 komisjoni istungit. Nii kõvast pidid ametnikud minu pärast tööd tegema:-)))
-TnT- 15. veebruar 2015, kl 09.13
Galita! Jakir ei ole ainus kellel sa "harja punaseks" ajasid. See on ikkagi arvutiabi foorum. Jääme selle juurde.

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
galita 15. veebruar 2015, kl 11.04
Mina jääksin meelsasti ainult arvutit puudutavate teemade juurde, aga mis teha kui mu isik mõnele nii palju huvi pakub, et hakatakse isiklike küsimusi esitama. Kui küsimus jääb viisakuse piiridesse, eks ma siis üritan küsija uudishimu rahuldada, kuigi ma ei saa aru, milleks inimesel seda kõike vaja teada on, sest ma ei otsi tutvust ega lähe mitte kellekiga kohtingule.
isemaag 15. veebruar 2015, kl 23.11
galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina jääksin meelsasti ainult arvutit puudutavate
> teemade juurde, aga mis teha kui mu isik mõnele ni
> i palju huvi pakub, et hakatakse isiklike küsimusi
> esitama. Kui küsimus jääb viisakuse piiridesse, e
> ks ma siis üritan küsija uudishimu rahuldada, kuig
> i ma ei saa aru, milleks inimesel seda kõike vaja
> teada on, sest ma ei otsi tutvust ega lähe mitte k
> ellekiga kohtingule.

Eehh hehh ehh, väga huvitav isik. Niipalju kui sisse panna, tuleb sada vastu. Artur Rinne laulis sellist laulu ja pandi ka plaadi peale. Kuigi see tehniliselt justkui ei klapi arvutiga, kuid ikkagi ..... Sutj on Tolles:

Kedagi väga lugupeetavat erodeeriti ja siis tuli sada
sõna vastu.

Vötkem nagu möttetalguid.

Kardulad enne kevadet maha külvata!
 
Noor advokaat 25. aprill 2015, kl 06.04
Õigusteadust õppides olen selgeks saanud mõned põhitõed tänapäeva Eestis:

- Üks seadustik kehtib rikaste jaoks ja teine lihtrahva jaoks.
- Eesti on täidab lääneriikide käske mõtlematult.
- Eesti rahva huvid on vähetähtsad välisfirmade huvide kõrval.

Ning loomulikult ka see, et kui sinu firma on piisavalt suureks paisunud, siis seadused sulle ei kehti. Sealt ka väljend "Too big to fail".

Minu arvates Google, Apple, Facebook, Microsoft jne võivad teha absoluutselt ükskõik mida, näiteks kasvõi nõuda täielikku kontrolli Eesti kaitseväe, veevarustuse, elektrisüsteemide ja pangaduse üle. Kõlab absurdselt, aga kui kas Eesti suudaks sellise ultimaatumi tagasi lükata ja lõpetada lepingud nende korporatsioonidega? Kindlasti mitte. Iseseisvat riiki ei eksisteeri meil vähimalgi määral.
 
Noor advokaat 25. aprill 2015, kl 06.06
Parandus:
- Eesti täidab lääneriikide käske mõtlematult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!