Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
meedia player?
 
galita 23. märts 2015, kl 18.05
Totem peaks mängima kui paigaldada sõltuvus libdvdcss2.
 
Roman Ungern 23. märts 2015, kl 18.09
galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Totem peaks mängima kui paigaldada sõltuvus libdvd
> css2.


Oled kindel?
Aga tglt pole vahet - Foobar töötab linuxi poolel suurepäraselt. Manjaro-ga ntx saab teda otse üle AUR'i isegi paigaldada ...
 
galita 23. märts 2015, kl 18.23
Ei ole Totemis 100% kindel, sest enda kogemused puuduvad, lugesin seda ühest linuxi foorumist. Kuid nüüd leidsin Linuxile Foobnix'i, mis kirjade järgi sama mis Windowsi Foobar2000.
Paigaldus:

sudo apt-get install gettext python-keybinder python-chardet python-gtk2 python-glade2 python-mutagen python-simplejson python-setuptools gstreamer0.10-plugins-good gstreamer0.10-plugins-ugly gstreamer0.10-ffmpeg python-gst0.10

sudo add-apt-repository ppa:foobnix-team/foobnix-player
sudo apt-get update
sudo apt-get install foobnix



Toimetatud 1 kord(a). Viimati galita 23.03.2015 18.25.
 
to galita 23. märts 2015, kl 20.30
foobnix nüüd küll sacd-rippe ei mängi. aga deadbeef peaks selleks isegi võimeline olema.
 
galita 23. märts 2015, kl 21.01
Selge, jätan meelde, mine tea millal seda endal vaja läheb.
 
huh 23. märts 2015, kl 21.52
See vlc on omale kunagi populaarsuse hankinud aga nüüd on ta ju mahajäämas ja minul pidevalt jamad videofailide avamise ning suurte videofailide mängimisega. Ükski teine player jamasid ei paku. Olen tänu vlc hädisusele sunnitud kasutama Powerdvd10 ja windows media playerit.
Ma ei tea neist koodekitest suurt midagi aga mul on vlc-l kõik linnukesed kõikjal taga ja arvuti mingeid kodekeid jm googleist leitud juppe täis laetud. Tundub, et vlc on kustuv programm. Ka siin postitajate teemaks tehtud iso-t ei mängi.
 
galita 24. märts 2015, kl 09.50
Mina kasutan hetkel veel VLC'd Linuxis. Siiani on VLC suutnud kõik videofailid (1-2 GB) avada, kuid avamine on aeglasemaks küll muutunud. Koodekeid juurde installinud ei ole, on nii nagu on. Vaikimisi on arvutis Parole Media Player, aga seda kasutanud ei ole.
Mõhk Metsavana 24. märts 2015, kl 11.35
_ Ka siin postitajate teemaks tehtud iso-t ei mängi._

ei peagi seda mängima, muidu mõni loll paneb mõne installika mängima, see ka .ISO

vlc teeb mul kõike ja probleemitult.
 
Jakir 24. märts 2015, kl 11.35
huh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See vlc on omale kunagi populaarsuse hankinud aga
> nüüd on ta ju mahajäämas ja minul pidevalt jamad v
> ideofailide avamise ning suurte videofailide mängi
> misega. Ükski teine player jamasid ei paku. Olen t
> änu vlc hädisusele sunnitud kasutama Powerdvd10 ja
> windows media playerit.
> Ma ei tea neist koode
> kitest suurt midagi aga mul on vlc-l kõik linnukes
> ed kõikjal taga ja arvuti mingeid kodekeid jm goog
> leist leitud juppe täis laetud. Tundub, et vlc on
> kustuv programm. Ka siin postitajate teemaks tehtu
> d iso-t ei mängi.

Millist .iso faili ta ei mängi?Milliseid videofaile ei mängi? Kuidagi väga üldine jutt.
Mõhk Metsavana 24. märts 2015, kl 11.41
vlc ei mängi ülinõmekõrge bitratega meediafaile.
 
huh to Mõhk 24. märts 2015, kl 21.58
Võimalik jah sest olen vlc alatasa hädas kuna soovin vaadata 10-40 Gb ja võimalikult kõrge bitratega videoid. Hakkab hakkima või ei suuda üldse näidata. Ma ei tea kas süüdi maht või muu värk. Aga see nii pop programm võiks ju ajaga kaasas käija.
Mõhk Metsavana 25. märts 2015, kl 00.21
ilmselt porrivahtijate probleem see.
 
to mõhk 25. märts 2015, kl 06.59
Na sa ilmselt oled selle porriga kursis siis kui tead ilmselt...
Mõhk Metsavana 25. märts 2015, kl 12.12
ma lihtsalt oletan. vanasti nad DRM'isid omi asju. DRM on nüüd murtav. seega nüüd tehakse bitrate ülikõrgeks, et sõltlased vajaks ikka nende kalleid eripleiereid.

Endal pole probleemi, sest nVidia purevideo demo jookseb kenasti. milleks rohkem jamada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!