Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
meedia player?
 
kuidas... 21. märts 2015, kl 07.53
kuidas saada vikerraadio lehel meedia player toimima? Alla on tõmmatud ja arvuti töötab WIN-8-ga, aga raadiot sooviks kuulata, taustana muude tegemiste kõrvalt, ainult otse kuulamisega täna veel ei lepi... Palun targemate nõuandeid, mitte laus roppusi,nagu siin tavaks on...
 
Ma ei saa ka aru kuidas seda tõmmata tuleb ning ükski minu sõberitest samuti ei saa aru sellest. Selline tunne, et oleme nagu lollid, onjuu ? 21. märts 2015, kl 10.39
 
murakale... 21. märts 2015, kl 11.05
lõpeta räuskamine dna= dna-welho, ehk aitab,tühjast tüli tegemisest?
 
Rabbinovich 21. märts 2015, kl 11.19
Mul on WIN-9, aga ikka ei saa vikerraadiot kuulata, ei tõmba lehel käima ja ainult vilgub.
 
külastaja 21. märts 2015, kl 11.25
kuidas... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas saada vikerraadio lehel meedia player toimi
> ma? Alla on tõmmatud ja arvuti töötab WIN-8-ga, ag
> a raadiot sooviks kuulata, taustana muude tegemist
> e kõrvalt, ainult otse kuulamisega täna veel ei l
> epi... Palun targemate nõuandeid, mitte laus ropp
> usi,nagu siin tavaks on...

Pane parem kõikide Eesti raadiote playlist oma playerisse.
Lae alla see fail
http://web.zone.ee/jyrtoff/ERaadiod.xspf ja käivita see mõne meediplayeriga
Playerid mis kindlasti sobivad on näiteks

http://filehippo.com/download_aimp/

või

http://filehippo.com/download_vlc_32/
 
no 22. märts 2015, kl 01.27
Sul on mingi koodek vist puudu. K-Lite võib aidata. Playeritest võid kasvõi sada tükki alla laadida, aga neist pole abi.
 
galita 22. märts 2015, kl 11.01
VLC playeril on kõik vajalikud koodekid olemas ja midagi juurde installima ei pea-vähemalt siiani ei ole ma sattunud muusika-, videofaili peale mida VLC mängida ei suuda.
 
galita 22. märts 2015, kl 11.45
to naised saunas rääkisid, vlc ei mängi ka windowsis .iso faile:-)))
 
loll jutt suhu tagasi 22. märts 2015, kl 11.54
vlc mängib windowsis .iso faile nagu vanem mees.
 
galita 22. märts 2015, kl 12.05
Ja millist videot su windowsis olev .iso fail ka näitab, mida sa vlc playeriga vaatad:-))

Enne kui asud vastama loe ka mu kell 11:01 kirjutatud postitus läbi, sest tundub, et ühest korrast lugemisest jääb sulle väheks, teksti sisu ei jõua kohale.
 
irwadi irw 22. märts 2015, kl 12.12
su postitus 11:01 on seosetu sõnamulin, sest faktiks jääb, et mul windowsis see .iso fail, mida ma vlc pleieriga vaatan, näitab täiesti normaalset videot. töötab menüü, audiot ja supakaid saab valida ja video on ka täiesti normaalne. ei mõista su irooniat... :D
 
seda, et.. 22. märts 2015, kl 13.03
..paistab see galita ei jaga asjast midagi.
 
galita 22. märts 2015, kl 13.52
Loe ikka teemat, siis ehk mõistad mu irooniat. Copy-Paste teema algusest: "kuidas saada vikerraadio lehel meedia player toimima?"

Kuidas puutub antud teemasse .iso fail?
 
ma vaatan, et galita 22. märts 2015, kl 14.59
ei jaga ikka täiega matsu. .iso fail puutub teemasse sellest hetkest peale, kus sa kirjutasid, et "VLC playeril on kõik vajalikud koodekid olemas ja midagi juurde installima ei pea". Kas midagi jäi veel arusaamatuks?
 
galita 22. märts 2015, kl 17.28
Mulle on tõesti arusaamatu, mis ühist on koodekil ja .iso failil.
Koodek on tarkvaraline draiver, mis vastutab kompressiooni ehk video kokkupakkimise eest ja tegeleb videofaili kodeerimise ja dekodeerimise eest. Koodek on näiteks MPEG, Motion JPEG, DivX, XviD, H.264....
ISO fail on CD/DVD plaadist tehtud tõmmis.
Mis puutub koodek .iso faili?
 
ära häma, galita 22. märts 2015, kl 18.52
ise ju ütlesid ka seda, et "vähemalt siiani ei ole ma sattunud muusika-, videofaili peale mida VLC mängida ei suuda". no .iso fail, mida ma vlc-ga vaatasin, oligi video dvd kuvatõmmis (kopeerimiskaitse ja regioonikoodid eemaldatud).
 
galita 22. märts 2015, kl 21.04
Ütlesin ja kordan uuesti üle, et mina ei ole sattunud muusika- ega videofailide peale, mida VLC mängida ei suudaks.
Aga miks sa arvad, et VLC ei suuda Estobuntus avada neid samu faile, mida suudab Windowsis?
 
sest naised saunas rääkisid :D 22. märts 2015, kl 22.36
konkreetselt sain päringu ühelt õnnetult estobuntu kasutajalt, kes ei suuda vlc-ga .iso faile avada. kavatsen lähemal ajal tema probleemiga tegelda. siiski pole mul plaanis õpetada teda terminali kasutama... :D kindlasti leidub mõni workaround. naisteka arvutiabisse ma teda ka ei suunanud. mis abi ta siitki saaks... :D aga vahelduseks võiksid ju proovida vlc-ga mõnda .iso faili avada...
 
galita 23. märts 2015, kl 11.05
.iso fail tuleb haakida. Repositooriumis on olemas programm Furius ISO Mount, mis kirjade järgi haagib automaatselt .iso faili. Kuid kogemused selle progega puuduvad. Kindlasti on veel mingeid võimalusi, et ei peaks käsurida kasutama kui see nii šokeeriv on.
Tuleb googeldada või ära oodata Jakiri, Talibi. lammas wää.....ja teised Linuxi kasutajad, ehk on mõnel parem idee välja pakkuda.
 
mountimise peale 23. märts 2015, kl 11.14
mõtlesin ise ka. ja pärast avada video vlc-ga folderina. aga teoreetiline võimalus on veel, et ehk .iso faili nimi sisaldab näiteks tühikuid. vbl hakkab vlc neid .iso faile avama, kui need ümber nimetada (näiteks TEST.ISO). eks oma silm on kuningas.
aga ikkagi jääb hetkel üles küsimus, kas tõesti vlc ei ava estobuntus .iso faile (mida ta windowsis avab) või on see lihtsalt mingi muu kala...
Mõhk Metsavana 23. märts 2015, kl 11.20
_sest naised saunas rääkisid :D 22. märts 2015, kl 22.36_

ja esined nagu kõik teised trollid, kes siin trollimas käivad.

sudo mount -o loop /home/sina/sinu.iso /mingi_dir

see peale saab /mingi_dir kaustast vaatama minna mis plaadipildil on.
teadmatu 23. märts 2015, kl 11.40
 
to mõhk & tölpa 23. märts 2015, kl 11.43
oli nagu jutt, et ilma terminalita. sudo võid endale sisse istuda, wizard troll... :D ja on niigi teada, et plaadi kuvatõmmisel on dvd video... õudsed tarkurid käivad siin ikka koos... :DDD
 
to teadmatu 23. märts 2015, kl 11.50
ilmselt ei ole see probleem, sest on võimalik vaadata dvd videot VIDEO_TS kaustast kõvakettal.
Mõhk Metsavana 23. märts 2015, kl 11.52
to mõhk & tölpa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oli nagu jutt, et ilma terminalita. sudo võid enda
> le sisse istuda, wizard troll... :D ja on niigi te
> ada, et plaadi kuvatõmmisel on dvd video... õudsed
> tarkurid käivad siin ikka koos... :DDD

hakka progema siis :D

terminalis on seda lihtsam õiendada kui igasuguste graafiliste jupstükkidega
 
galita 23. märts 2015, kl 12.13
Leidsin netist graafilise liidesega programmi AcetonISO, mille abil saab VLC pleierile .iso faile haakida. Panen lingi kus näeb programmi kasutajaliidest:
http://zenway.ru/page/acetoneiso
 
to galita 23. märts 2015, kl 12.23
pigem siis juba see furius iso mount. olen kasutanud, töötab nagu vaja.
Mõhk Metsavana 23. märts 2015, kl 12.24
fedora nautilus. kaks kõpsu hiirega ja .iso on ühendatud.
 
Jakir 23. märts 2015, kl 17.01
galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> .iso fail tuleb haakida. Repositooriumis on olemas
> programm Furius ISO Mount, mis kirjade järgi haag
> ib automaatselt .iso faili. Kuid kogemused selle p
> rogega puuduvad. Kindlasti on veel mingeid võimalu
> si, et ei peaks käsurida kasutama kui see nii šoke
> eriv on.
> Tuleb googeldada või ära oodata Jakir
> i, Talibi. lammas wää.....ja teised Linuxi kasutaj
> ad, ehk on mõnel parem idee välja pakkuda.

Asi veel lihtsam, vähemalt Mate töölauaga:paremklikk .iso failile->open with disc image mounter-> tegutsed, ;)
Päris kõike VLC siiski ei mängi - osa vähemkasutatavad lossless audiokoodekid, samuti .dsd, dsf, .mlp ...
Samuti vist ka TrueHD ...
Nii et ikka on..
 
kurb, ent pidulik 23. märts 2015, kl 17.38
vlc tõepoolest ei mängi sacd-rippe. seda ma ei teadnud, sest olen ise foobar2000 kasutaja. kas mõni linuksipõhine meediapleier neid ikka mängib?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!