Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Avast (free) programm
 
võhik 15. veebruar 2013, kl 16.37
Teie olete ikka mulle abiks olnud, sellepärast pöödun nüüdki teie poole. Nimelt sai tasuta avast antiviirusprogramm endale aasta tagasi tõmmatud arvutisse. Aga mõni aeg tagasi tuli mulle mingi reklaam ilmselt katseajaga kasutada tasulist prooviprogrammi, klõpsasin kähku igale poole Yes ja avastasin alles hiljem millega hakkama olin saanud. Nüüd prooviversiooni aeg hakkab läbi saama ja tahaks ikka endiselt seda tasuta varianti uuesti, mitte osta litsentsi. Mida peaksin tegema?
 
Meie 15. veebruar 2013, kl 16.40
Avast Revo-ga maha ja tasuta versioon uuesti peale.
 
Kaie 15. veebruar 2013, kl 16.44
Windowsil on omal tasemel viirusetõrje tasuta kaasas. Milleks veel kõiksugu paska installida!
 
Meie 15. veebruar 2013, kl 16.46
Kaie ei kirjuta rohkem rumalasti rumalusi.
 
peedist... 15. veebruar 2013, kl 16.57
tõmba kaspersky. selle üks uuendus suutis paljudel kasutajatel interneti üldse ära kaotada. geniaalne. :D
 
teadmatu offline 15. veebruar 2013, kl 17.04
ei pea midagi tegema. peale tasulise lõppu töötab sama programm edasi, ainult free versioonina.
 
V 15. veebruar 2013, kl 18.27
Ma teeks ka nii nagu Meie kirjutas.
 
külastaja 15. veebruar 2013, kl 18.40
Kaie, kui räägid windows 8-st, siis jah, on omal tasemel viirustõrje. Avast paljudes testides siiski edestab windowsi oma.Windowsi varasemad versioonid omavad vaid nuhkvaratõrjet.
 
-Fucs 15. veebruar 2013, kl 19.09
peedist... 15. veebruar 2013, kl 16.57
tõmba kaspersky. selle üks uuendus suutis paljudel kasutajatel interneti üldse ära kaotada. geniaalne. :D
********************************************************

OT

Väide peab paika.
KIS2012 blokkis alates eelmise aasta novembrist-detsembrist pidevalt ära võrgukaarti.
Pärast restarti töötas kõik jälle erineva eduga viiest minutist kuni ööpäevani (haruarava ka kaks-kolm päeva). Mõtlesin juba, et võrgukaart õhtal, aga pärast KIS2012 täielikku eemaldamist hakkas kõik tööle.

DCOM peksis Erroreid:

DCOM got error The service cannot be started... Event ID 10005

DCOM got error This service cannot be started in Safe Mode... Event ID 10005

Service Control Manager peksis Erroreid:

The following boot-start or system-start driver(s) failed to load:
AFD/ElbyCDIO/ElRawDisk/Fips/intelppm/IPSec/kl2/KLIF/
MRxSmb/NetBIOS/NetBT/RasAcd/Rdbss/Tcpip. Event ID 7026

The DHCP Client service depends on the NetBios over Tcpip service which failed to start... Event ID 7001

The ScRegSetValueExW call failed for Type with the following error: Access is denied. Event ID 7006


DHCP röökis:

Your computer has automatically configured the IP address for the Network Card... Event ID 1007

PSched röökis:

QoS [Adapter NDISWANIP]:
The Packet Scheduler could not initialize the virtual miniport with NDIS. Event ID 14107

TCPIP peksis erroreid:

TCP/IP has reached the security limit imposed on the number of concurrent TCP connect attempts. Event ID 4226

Event System errorid:

The COM+ Event System detected a bad return code during its internal processing. Event ID 4609

Error (source: PSched)

QoS [Adapter NDISWANIP]:
The Packet Scheduler could not initialize the virtual miniport with NDIS.

Error (source: Service Control manager)

The ScRegSetValueExW call failed for Type with the following error:
Access is denied.

jne.

Siis vahelduva eduga ei töödanud KIS paneel ja ei saanud kas etteantud ajaks KIS välja lülitada või lõpuks ei saanud enam KIS kinni ka panna.

Siis viskas üle ja lasin KIS maha.

KIS käitus ise nagu üks ehtne viirus :D

Panin 2 veebruaril nüüd uuesti KIS peale ja jälle hakkas sama jama pihta. Lükkas suvalistel aegadel neti tagant ära ja arvuti arvates ei olnud enam võrgukaardil neti kaablit taga :DDD

AGA 7.-ndast veebruarist nüüd SELLEGA on kõik OK.
Nüüd on 8 päeva arvuti netis istunud probleemivabalt ja Event Viewer on ilus ja puhas.

Aga, KIS endiselt blokib paljude veebilehtede tööd ja need saidid tuleb muudkui ükshaaval KIS veebiliikluse mittekontrollitavate saitide alla panna. Tegemist on siiani vähemalt minul eranditult riiklike veebilehtedega (nt. Maa-ameti kaardirakendused, Riigiarhiivi lehed SAAGA, FOTIS, KUPITS ja RAKIS jms)

Maa-amet pani LÕPUKS nüüd ka vastava teate kodukale üles:

http://geoportaal.maaamet.ee/
 
Torx 15. veebruar 2013, kl 19.57
pange ubuntu ja saate igasugu jamast lahti
 
WGASAI 15. veebruar 2013, kl 20.56
Mitte midagi sa Avastiga tegema ei pea. Lihtsalt kui see asi hakkab raha küsima, ütle "Thanks, I'll stay with free protection." Kõik.
 
peedist... 15. veebruar 2013, kl 21.08
linuxiga probleemid ei lõpe. pigem vahetad ühed probleemid teiste vastu. ja kuidas ma oma avermedia darkcrystal hd capture stationi selle buntu all peaksin tööle saama?
 
V 15. veebruar 2013, kl 22.04
KAV2012 on minu arvutis ja internetiga probleeme pole olnud.
 
lammas wää - offline 15. veebruar 2013, kl 22.07
ja mida sa selle "avermedia darkcrystal hd capture stationi" eestis teed?
 
peedist... 15. veebruar 2013, kl 22.21
salvestan digiboksist tallinna tv hd kanalit... :D aga linuxiga ei lähe vist läbi...
 
lammas wää - offline 15. veebruar 2013, kl 22.34
mingi kõlakas oli et digibox ei jõua Etsi HD oma täies hiilguses:)
õnneks on jäme toru väljamaale ja ei pea vahtima kohalike tiblasid
 
Ultrraz 17. veebruar 2013, kl 02.54
Mida head saab tasuta? Kui siis ussitanud saiakese prügikastist. Tasuta programmid on ok, kui nad ei ole seotud antiviirusega,office´iga või ala mõne muu kallima programmi tasuta versiooniga. Parem siis üldse midagi panna. Kui leiate, siis soovitaks antiviiruseks panna NOD32, hea kui unlimited fixiga, et oleks eluaegne update :)
 
lammas wää - offline 17. veebruar 2013, kl 08.25
pista piiksu oma fixid cräkid häkid.
tasuta on parem kui varastada
 
Huviline 17. veebruar 2013, kl 08.47
Georg, palju su firmas eluaegse Nod32 paigaldus maksab?
 
külastaja 17. veebruar 2013, kl 12.03
Jah, seda fixi tuleb kindlasti administraatori õigustes jooksutada? Saad endale ilusa käomunakese kah tasuta.
 
galita 17. veebruar 2013, kl 12.08
Olen ka arvamusel, et tasuta tarkvara on parem kui kräkiga jamamine. Ei tasu nii lihtsameelne olla ja arvata, et häkker niisama midagi jagab. Koos kräkiga võite saada oma arvutisse pahavara, mis kõik paroolid ja muud andmed häkkerile saadab.
Windowsit kasutades sai vahel erinevaid viirustõrjeid testitud ja Nod32 jäi minu arvutis Avastile alla. Kuid Nod32 võtab vähe ressursse ja ei tee arvutit aeglasemaks.
 
Ultrraz 17. veebruar 2013, kl 12.53
Eks igaüks otsutab ise mida ta kasutab ja palju selle eest on nõus maksma. Tean üht noort ema, kes suures hirmus ostis endale orig.Windowsi 100€ eest, selleks võttis veel võlgu ka. Office jaoks raha ei jäänud, kasutab ikka piraati. Ei arva, et selline asi on normaalne. Bill ei jää sellepärast vaesemaks, mõnele tekitab see aga niigi kasinas eelarves veel suurema augu,arvestades meie inimeste üldist taset.

Huviline, saada mail ultra@hot.ee või helista 5206047
 
galita 17. veebruar 2013, kl 13.24
Loomulikult otsustab igaüks ise mida teeb, kuid tihti ei ole inimesed teadlikud tasuta süsteemidest ja programmidest, või siis lihtsalt kardavad muudatusi. Linuxi kohta käib ju igasuguseid õudusjutte, et ega normaalne inimene sellega hakkama ei saa, selleks peab arvutifriik olema:)) Olen 2 aastat Linuxit kasutanud ja tegelikuses on Linux Windowsist stabiilsem ja mis peamine, tasuta. Aga kui inimene soovib kräkki, siis õnn kaasa, mina kohut mõistma ei hakka:)
 
galitale 17. veebruar 2013, kl 13.31
tee endale liinuksi teema ja kiida seda seal 24/7/365
-TnT- 17. veebruar 2013, kl 14.07
Galita kullake, sa juba mõistsid kohut :-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
Ultrraz 17. veebruar 2013, kl 14.53
Isiklikult olen seda nod32 kasutanud juba aastaid ja pole paremat siiani avastanud.vb on keegi mu andmeid ka varastanud, no tont sellega :)
Süsteemi koha pealt niipalju, et võimalik, et Linuxis on olemas kõik need programmid mida vajan, kuid siis peaksin ümber õppima, kogu elu ühest süsteemist teise transportima ja mille nimel? ainult et linux on tasuta..tänan,ei. Keegi ei ütlegi, et üks süsteem on friikidele ja teine tavakasutajale. Mac oli ka kunagi nishitoode, nüüd on igal teisel macbook, ipad, iphone ja muu õuna toodang. Kindlasti saaksin ka macis ja linuxis hakkama aga lihtsalt ei meeldi need süsteemid ja kogu lugu.
 
külastaja 17. veebruar 2013, kl 15.50
Nod32 on selline kerge ja kiire, ei raiska palju ressursi ning selle kohta piisavalt hea.Kui vaadata erinevaid teste, siis paraku on ta tahapoole nihkunud.Bitdefender ja Kaspersky on hetkel siiski kõvemad.Ka siin foorumis ennegi kiidetud Avast on hetkel parem.
 
galita 17. veebruar 2013, kl 16.49
Milleks eraldi teema teha kui Linux siin foorumis nii palju tähelepanu äratab ja diskussioone esile kutsub? Edaspidi kiidan Linuxit siin ja ainult siin 24/7/365:))
Aga nagu ka Ultrraz kommentaarist näha on, on põhiprobleem ikkagi hirm--kardetakse et Linuxiga tuleb väga palju ringi õppida. Kogu elu on ühel mõistlikul arvutikasutajal nagunii netti üles laetud, mitte ühe eksemplarina kõvakettal, nii et vahet ei ole, kas kasutad oma failidele ligi pääsemiseks Windowsi või Linuxit.
 
Tónis 17. veebruar 2013, kl 17.23
Windowsiga on palju parem pihku lüüa ja need kel ei ole midagi pihku lüüa, hoidku oma nokk üldse kinni.
 
Juula 17. veebruar 2013, kl 18.46
No nii, mina proovin Galita poolt promotod Linux Mint Cinnamoni järele. Mint juba USB pulgal ja ootab paigaldamist. Kui hätta jään, siis loodan siinsetele abistajatele-linuxi kasutajatele/tundjatele. Kui saan Linuxist närvivapustuse, siis olen varsti kirvega Galita ukse taga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!