Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
kas arvuti läks lolliks?
 
maie 23. veebruar 2013, kl 17.32
enne kui olin internetipangas, valisin ühte väljavõtet ja siis andis mitu korda täpselt ühe ja sama rea
teie soovitud väljavõtet vaadake mõne aja möödudes alajaotusest valmis väljavõtted teie soovitud väljavõtet vaadake mõne aja möödudes....

ja nii järjest seda teksti neli või viis korda.
Andsin arvutile puhkust ja läksin teise panka.
siis andis mulle vajaliku väljavõtte nii, et kui vaatasin ekraani pealt, oli kaks väljavõtet täpselt üksteise järel, kui copysin ekraanipildi, siis näitas ka topelt aga kui välja trükkisin, siis trükkis ainult ühe korra.

tegin siis pikema pausi.

nüüd outlookis tuli teada: facebooki kasutajal see ja see on täna sünnipäev. minu maili vastuvõtmise kuupäev on tänane, kellaaeg ka sobib, ainult et selle kasutaja sünnipäev on tegelikult alles paari nädala pärast. ja facebooki lehel on ta sünnipäev õigel kuupäeval.
miks minu arvuti teeb selliseid trikke?
Northon commander viirusetõrjena täitsa peal ja toimib.

aru ma ei saa!
 
veidi õpetuse 23. veebruar 2013, kl 17.42
teine kord kui teema teed siis pane kirja op süsteem ja millise lehitsejaga toimetad.

praegu proovi algatuseks arvuti puhastada ccleaneriga
http://www.hot.ee/fucs112/ccleaner/ccleaner.html

ja pärast seda kontrolli arvuti nuhkvara skänneriga.
http://www.ekaitse.ee/foorum/erinevad-turvatarkvarad/drweb-cureit
 
sass 23. veebruar 2013, kl 18.13
tuttav lugu,vaata kas internetiühendus oli ikka turvaline.Igasugu avatud netis(kohvikud,baarid) pole vaja pangas käia,parasiite ja nuhke jätkub. Ma käin nüüpd pangas ainult kodus,turvalises netis.
 
sass 23. veebruar 2013, kl 18.16
kui vaatasin ekraani pealt, oli kaks väljavõtet täpselt üksteise järel, kui copysin ekraanipildi, siis näitas ka topelt aga kui välja trükkisin, siis trükkis ainult ühe korra.

-----------------------------------------------------
Siin ongi nii, et parasiit on oma vale lehe õige pangalehe peale kopinud,sina sisestad oma andmeid ja kopi lehe pealt parasiit loeb neid.
 
maie 23. veebruar 2013, kl 18.35
olen kodu lauaarnutis tulemüür peal jne.
 
to maie 23. veebruar 2013, kl 18.37
ära sa seda sassi paranoilist soga võta tõsiselt
 
nu 23. veebruar 2013, kl 19.23
sass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tuttav lugu,vaata kas internetiühendus oli ikka tu
> rvaline.Igasugu avatud netis(kohvikud,baarid) pole
> vaja pangas käia,parasiite ja nuhke jätkub. Ma kä
> in nüüpd pangas ainult kodus,turvalises netis.


Fooliummüts tuleb pähe panna, kardinad akende ette, toimetada tuleb pimedas toas ja teki all, silmad oleks samuti targem kinni panna, kummikindad kätte ...
 
ja 23. veebruar 2013, kl 19.26
nu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sass Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > tuttav lugu,vaata kas
> internetiühendus oli ikka tu
> > rvaline.Igasugu
> avatud netis(kohvikud,baarid) pole
> > vaja pan
> gas käia,parasiite ja nuhke jätkub. Ma kä
> > in
> nüüpd pangas ainult kodus,turvalises netis.
>
>
>
> Fooliummüts tuleb pähe panna, kardinad akende
> ette, toimetada tuleb pimedas toas ja teki all, s
> ilmad oleks samuti targem kinni panna, kummikindad
> kätte ...

sihvka seemnete asemel tuleb närida mooni seemneid
 
külastaja 23. veebruar 2013, kl 19.55
"Northon commander viirusetõrjena täitsa peal ja toimib."

Northon commander on failihaldur.
Milline on arvutis viirustõrje?
Milline on operatsioonisüsteem?
Kas arvutil on kuupäev, kellaaeg õige?
 
mnjaaaa 23. veebruar 2013, kl 20.17
nuhid oskavad igale poole märke maha jätta et teiste andmed vaid teada saada.............. kui tahad turvalisemat kaitset soovitan KIS 2013....sellel on nüüd turvaliste maksude kaitse ka lisatud ja peaks laskma netipangas rahulikult viibida laskma...AGA KOHVIKUTE JA BAARIDE JNE. SELLISTEL KOHTADEL OLE PANGA ASJADEGA ÜLDSE HOOLAS, NEIS VÕIB VABALT MINGID NUHID INSTALLITUD OLLA, AVALIKUD PUNKTID ON PALJUDEL LÄBIKÄIDAVAD JA KUNAGI EI TEA MIS SU ANDMETE SISESTAMISEL TOIMUB kui üritad neis pangaasjadega toimetadaoma arvutile proovi panna kaspersky kui hind lubab
 
kordame õpetust 23. veebruar 2013, kl 20.25
mnjaaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nuhid oskavad igale poole märke maha jätta et teis
> te andmed vaid teada saada.............. kui tahad
> turvalisemat kaitset soovitan KIS 2013....sellel
> on nüüd turvaliste maksude kaitse ka lisatud ja pe
> aks laskma netipangas rahulikult viibida laskma...
> AGA KOHVIKUTE JA BAARIDE JNE. SELLISTEL KOHTADEL O
> LE PANGA ASJADEGA ÜLDSE HOOLAS, NEIS VÕIB VABALT M
> INGID NUHID INSTALLITUD OLLA, AVALIKUD PUNKTID ON
> PALJUDEL LÄBIKÄIDAVAD JA KUNAGI EI TEA MIS SU ANDM
> ETE SISESTAMISEL TOIMUB kui üritad neis pangaasjad
> ega toimetadaoma arvutile proovi panna kaspersky k
> ui hind lubab

Fooliummüts tuleb pähe panna, kardinad akende ette, toimetada tuleb pimedas toas ja teki all, silmad oleks samuti targem kinni panna, kummikindad kätte ...
 
sass 24. veebruar 2013, kl 15.10
teile "õpetajatele" võiks fooliummütside asemel ka fooliumpüksid jalga panna et lolle ei paljuneks.
Selge on see et parasiite ja nuhkvara võib igalt poolt leida,küllalt on sullereid kes on huvitatud teie pangakonto andmetest. Või tahab siin keegi korrutajatest öelda et selliseid võõrale kontole nuhkimisi pole kunagi maailmas olnudki?
Kui keegi läheb internetipankka,siis aadressrea peal on tabaluku kujutis,see näitab et lehekülg on turvaline. Kui neid pangalehekülgi on rohkem kui üks,siis vaadake seda asja, ja kui teil on ees pangalehekülg mis "läheb lolliks",siis lõpetage parem seanss, teie internett pole turvaline, või on arvutisse nuhkvara sattunud,ja lisaks pangale saadab arvuti teise lehekülje sullerile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!