Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Tarkvara abi!
 
eid_1544fdff365cd3 11. mai 2015, kl 22.45
Tere, kas on abivalmis inimesi, kes aitaks tarkvara installida? Asun Mustamäel ja palju maksab? Asi seisneb siis printeri seadistamises, tarkvara installimises!
 
nii4o4 11. mai 2015, kl 22.58
pane juhe taha ning installib ise.
 
mnja 11. mai 2015, kl 23.23
nagu mainiti pane usbi juhe arvuti külge ning suure tõenäosusega installib ise ära, kui küsib draivereid pane plaat sisse
 
printer 12. mai 2015, kl 14.46
Ubuntul ei ole printeri äratundmisega mingeid probleeme. Draiverid on süsteemiga kaasas.
 
ohh 12. mai 2015, kl 18.46
Printer ei ole tarkvara, see on riistvara.
Riistvara (printer) ei vaja eraldi tarkvara.
See on tänapäevase arvuti tarkvaras sees.
Kui see on rahaprinter, siis vale foorum.
 
eid_1544fdff365cd3 12. mai 2015, kl 19.01
Nii abivalmid!
 
ohh 12. mai 2015, kl 20.09
Hea küll, näita oma säärt uksevahelt vähemalt.
Me arvame ära su arvutipargi ja teenusepakkujad
ja anname parimat nõu ja kirjutame retsepti ka
su printerile nagu perearsti juures.
 
n2 12. mai 2015, kl 22.37
eid_1544fdff365cd3 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii abivalmid!

Kirjuta selgelt, mida sa õieti tahad.

Küsimus vist peaks olema, kas keegi tuleks Mustamäele kohale printerit tööle seadma.


Kui mingit arvutialast abi foorumist ei taha ega nõuandeid, kuidas ise printer arvutiga liita, siis mingist tarkvara installeerimisest ka vaja rääkida pole.
ixx 13. mai 2015, kl 07.44
Huvitav kokkusattumus - mul on sama probleem, lasin omale hiljuti lauaarvutisse Linuxi panna ja kuigi mu lauaarvuti on printeriga ühendatud, ei saa ma sellega enam midagi printida, kirjutasin sellest probleemist (ja ka muudest probleemidest) ka siin foorumis 3.mail... Muideks, ka mina elan Mustamäel ja ka mina poleks vastu, kui mulle mõni IT-asjatundja külla tuleks ja aitaks mu probleemid ära lahendada, tasu kokkuleppel...
 
teemaalgatajale ja ixxile 13. mai 2015, kl 10.18
mingit abi siit ei tule. ainult mõnitatakse, et teema on liba või siis, et mul kõik töötab, järelikult oled ise loll. kui tahate probleemile lahendust, saatke see fekaal nimega luuniks kukele ja pange windows peale. lahendab kõik printimisprobleemid.
 
galita 14. mai 2015, kl 17.48
ixx Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav kokkusattumus - mul on sama probleem, lasi
> n omale hiljuti lauaarvutisse Linuxi panna ja kuig
> i mu lauaarvuti on printeriga ühendatud, ei saa ma
> sellega enam midagi printida, kirjutasin sellest
> probleemist (ja ka muudest probleemidest) ka siin
> foorumis 3.mail... Muideks, ka mina elan Mustamäel
> ja ka mina poleks vastu, kui mulle mõni IT-asjatu
> ndja külla tuleks ja aitaks mu probleemid ära lahe
> ndada, tasu kokkuleppel...

Pane kirja milline Linux su lauaarvutis on. Kasuks tuleks ka lauaarvuti tehnilised näitajad ning printeri täpsemad andmed.
ixx 18. mai 2015, kl 12.01
Vastuseks galita küsimusele 14.maist:

Minu lauaarvuti tehnilised andmed on:

Intel Celeron 2,6GHz-256Mb DDRAM-Video 64M-HDD 10 Gb-Lan10/100 - ostetud 2004.aastal

hiljem (2005.a) on lisatud lisamälu 256Mb ja kõvaketas HDD 80 GB Western Digital

Printeriks on must-valge laserprinter Samsung ML-1660 Series, mis on ostetud 2011.aastal
Mõhk Metsavana 18. mai 2015, kl 12.39
linuxi puhul soovitaks printeriks valida mingi sellise.

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Printerid...

HP printerid on pingviini all kõige paremini toiminud.
Pirnter sabapidi ruuterisse või switchi, kolm klõpsu printeri häälestuses ja printer töötab.
kui hakkama ei saa siis inimesed, mis teil viga on?

laps paneb maakeelses süsteemis asja ilma igasuguse ettevalmistuseta tööle ja täiskasvanu vajab erikoolitust.

soovitan soojalt vältida canoni toodangut. seda on kõige raskem linuxi all tööle saada ja tööle ta ei jää.

_Intel Celeron 2,6GHz-256Mb DDRAM-Video 64M-HDD 10 Gb-Lan10/100 - *ostetud 2004.aastal*_

selline masin tuleb pensionile saata ja uus osta. nedega tekivad juba ühildumisprobleemid. mis võivad olla vägagi ületamatud.
 
spets 21. mai 2015, kl 17.55
Teemaalgataja kohta pole teada, mis op.süsteem on.
Võimalik, et Linuxil ei ole mõne printeri kohta draivereid. Sel juhul mõttakas panna paralleelselt näiteks win xp või win7 printimise jaoks.
Kel vaja, siis mustamäele kohale tulla pole mingi probleem. Andke teada.
 
ka abivajaja 21. mai 2015, kl 18.40
kas ka lasnamäele oleks nõus tulema?
 
spets 21. mai 2015, kl 19.46
Lasna sobib ka. Milles probleem?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!