Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Kas osta interneti päevapilet või maksta kasutatud andmemahu järgi?
 
ups 30. aprill 2013, kl 19.22
Mul on elisa kõnekaart ja üldjuhul ma telefoniga internetis ei käi. Kui ma nüüd tahaksin näiteks vaadata ilma ja käia korra postkastis, siis mis oleks mõistlikum:osta päevapilet 0,96 senti.Või kui kasutan ühes kalendripäevas alla 400kB andmemahtu, on 20 kB hind 0,05 eurot.
Mulle kui tüüpilisele blondiinile omane, ei ütle need andmemahud midagi. Kas keegi palun selgitaks veidi:)
Aitäh.
 
Juss 30. aprill 2013, kl 19.41
Blondiin oleks juskui rumalusele õigustus. Olen blond ja loll. Kui sa mitte millestki mitte midagi ei tea, siis ära tegele asjadega, mis sulle jõukohased ei ole.
teadmatu 30. aprill 2013, kl 19.42
Oled kindel et alla 400 kB on jutt mitte 400MB
400 kb on nii vähe et see saab täis võrku ühendumisega.
Lihtsalt võrdluseks viimase kümne minutiga on mul kulunud 15619,kB ülesse ja
alla laetud 27091kB
 
külastaja 30. aprill 2013, kl 21.35
Juss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blondiin oleks juskui rumalusele õigustus. Olen bl
> ond ja loll. Kui sa mitte millestki mitte midagi e
> i tea, siis ära tegele asjadega, mis sulle jõukoha
> sed ei ole.


Kuule Juss, äran`d patra.Kui inimene ei oska midagi, ja toogu ta põhjenduseks mis iganes, siis ei tähenda see veel seda, et see talle jõukohane ei ole.Õpib tänu abistajatele.Mulle meenub, et keegi Jussi nimeline on varemgi siin selliseid avaldusi teinud ja samas eelnevalt ka ise abi saanud.Lõpeta selline rumal patramine, pole keegi meist sündinud kõige oskajana.
 
ups 30. aprill 2013, kl 22.01
To Teadmatu:
Jah, vaatasin üle. Justnimelt 400 kB. Järelikult siis päevapilet ikka targem võtta?
Ja Jussile niipalju teadmiseks, et mõned inimesed kasutavad muideks suhtluseks arvutit, mitte telefoni. Mul oli igakuine piiramatu mobiilse interneti pakett, mida ma peaaegu et ei kasutanudki. Niisiis tühistasin selle. Nii, et ära hüppa. Pole ma päris idioot miskit.Lihtsalt praegu on kõnekaardiga see asi võõras. Ja minu meelest on telefon siiski helistamiseks.Interneti kohta küsisin ka ainult sellepärast, et suvel võib olla 1-2 korda läheb tarvis. Ja kõnge siis oma teadmistega. Elad teises elus paremini. Ja miks ma üldse pean siin ennast mingi ühe jobu pärast õigustama:)Küsisin küsimuse ja tore oleks, kui mõned asjalikud inimesed midagi siis vastaks ka:)
To külastaja:
õigust räägid. Me kõik õpime midagi kogu elu. Ei sündinud see Juss ka siia ilma IT paberid tagumiku vahel:) Selle jaoks foorumid ju mõeldud ongi, või olen ma milleski valesti aru saanud?
Võib olla on delfi foorumid tõesti pervertidele mõeldud, kes ennast päevast päeva siin inimesi mõnitavad...
 
... 30. aprill 2013, kl 22.07
Ei oska öelda, mida tegema peaks, aga siin delfi foorumites on tõesti vähemalt 50% haigeid perverte- viisakalt väljendudes.
-TnT- 01. mai 2013, kl 01.30
"Kui ma nüüd tahaksin näiteks vaadata ilma ja käia korra postkastis..." Keeruline küsimus...400KB on nimelt niivõrd väike andmekogum, et siin tuleks vaadata palju need sinu ilma näitaja ja potskast sinu andmesidesse söödavad !

NB! 400 KB on väga (väga väga väike tänapäeval )väike kogus andmeid!

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -TnT- 01.05.2013 01.31.
 
zumm 02. mai 2013, kl 22.12
Juss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blondiin oleks juskui rumalusele õigustus. Olen bl
> ond ja loll. Kui sa mitte millestki mitte midagi e
> i tea, siis ära tegele asjadega, mis sulle jõukoha
> sed ei ole.

Labane möla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!