Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
nuhkprogramm??
 
Nele 27. mai 2013, kl 14.02
Mees lasi kunagi mu läpakasse salaja nuhkprogrammi paigaldada.Tema sealt midagi muidugi ei avastanud.Aga nüüd on minul kahtlused ja see programm peaks veel alles olema.Ta on ilmselt selle olemasolu unustanud.Õpetage nüüd mulle,et kuidas ma selle arvutist üles leian ja kuidas saan teada tema meili või fb parooli??Ise pole väga arvutiinimene...
 
?? 27. mai 2013, kl 14.10
et on vajadus sama madalale langeda?
 
Nele 27. mai 2013, kl 14.14
ära ütle nii halvasti kohe.tõesti väga oleks vaja ühekordset pilguheidet,sellest piisaks.
 
simson 27. mai 2013, kl 14.48
saage kokku. pudel head veini ja siis kaissu. kui ärkate, olete mõlemid terved inimesed ma arvan.
 
külastaja 27. mai 2013, kl 20.32
Nele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mees lasi kunagi mu läpakasse salaja nuhkprogrammi
> paigaldada.Tema sealt midagi muidugi ei avastanud
> .Aga nüüd on minul kahtlused ja see programm peaks
> veel alles olema.Ta on ilmselt selle olemasolu un
> ustanud.Õpetage nüüd mulle,et kuidas ma selle arvu
> tist üles leian ja kuidas saan teada tema meili võ
> i fb parooli??Ise pole väga arvutiinimene...


Miks te üldse veel koos olete kui vastastikkune usaldamatus pikka aega kestnud on?
Ja kui tõesti vaja, nagu eelpool öeldud nii madalale langeda, siis googelda.Siit vaevalt sa abi saad.
 
nuhiabi24/7 27. mai 2013, kl 21.02
Kui su arvutis on nuhkprogramm, siis parem lase see üles otsida mõnel pahavaratõrjujal. Ise sa seda vast ei leia.

Loe netist niipalju kui saad näiteks sellise nuhkvara tõrje programmi kohta: Malwarebytes Anti-Malware
See võibolla leiab selle nuhkvaraproge üles ja ise saad valida, kas sa eemaldad selle või jätad alles:D

Muide, kui su arvutis pesitseb näiteks mõni Keyloggeri perekonna nuhkvara, siis isegi Malwarebytes ei pruugi seda leida (tõenäoliselt ei leia)
 
galita 27. mai 2013, kl 22.25
Teemaalgataja mõtleb nuhkprogrammi all tõenäoliselt keyloggerit, mis salvestab arvutikasutaja klahvivajutusi?
Emsisoft Anti-Malmware peaks iga keyloggeri üles leidma-see pahavaratõrje ongi peamiselt keyloggeri taolisele nuhkvarale spetsialiseerunud.
Kui tahad teada mehe paroolisid, siis pead ise mehe arvutisse mõne keyloggeri paigaldama. Sedasorti progesid on netis ka tasuta saada, kuid pead valikut tehes arvestama sellega, kas pääsed iga päev mehe arvutisse või mitte. Osad keyloggerid salvestavad kõik klahvivajutused nuhitavasse arvutisse, selleks luuakse installimise ajal arvutisse spetsiaalne parooliga kaitstud kaust. Osad keyloggerid saadavad kogu logi paigaldamise ajal määratud e-mailile. Kui pidev juurdepääs arvutile puudub, siis tuleb viimane variant valida.
PS! Kogu risk jääb keyloggeri paigaldaja kanda, tagajärgede eest ma ei vastuta:)
 
haha 27. mai 2013, kl 23.00
Ma arvan et teemaalgatajal jääb vajaka oskusi mõne selletaolise proge paigaldamiseks.
 
hmm 27. mai 2013, kl 23.04
ise tõmbaks kõvaketta tühjaks/kirjutaks üle. Ja mingeid omapoolseid bugisid küll kellegi nuhtluseks ei levitaks. Ilmselt teil mehega 1 arvuti kahepeale...
 
külastaja 27. mai 2013, kl 23.32
"Mees lasi kunagi mu läpakasse salaja nuhkprogrammi paigaldada"

Lasi ta jeee! Lihtsalt keegi armukade naine, võimalik, et patoloogiliselt armukade või hoopiski meesisik uurib kuidas saaks luurata kellegi järele või kellegi pangakoodid varastada, meilide sisu vaadata jne.
Ja saab siit lahkesti abi, mida siis kurjalt ära kasutab. Sama teeb veel mõni teinegi foorumi lugeja.
Foorum pole küll see koht kus inimestele alatusi õpetada.
 
kle 28. mai 2013, kl 05.26
Külastajaga täiesti ühel meelel,nõmedad inimesed on kõik need nuhkijad.
 
kogu info vabaks 29. mai 2013, kl 00.16
Kogu info mis siin teemas on avaldatud on olnud vajalik ja hariv.
Vastaja "külastaja" 27. mai 2013, kl 23.32 on kommunist.

:D
 
külastaja 29. mai 2013, kl 17.41
kogu info vabaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kogu info mis siin teemas on avaldatud on olnud va
> jalik ja hariv.
> Vastaja "külastaja" 27. mai 201
> 3, kl 23.32 on kommunist.
>
> :D


Kas mitte pole need kommunistide meetodid, kellegi järgi luurata või kedagi jälgida ja kontrollida.
Enne kui kedagi kommunistiks sõimata tasuks endal peeglisse vaadata.
 
galita 29. mai 2013, kl 18.22
Keyloggerit võib kasutada nii halbade kui heade eesmärkide nimel ja las igaüks tegutseda vastavalt oma südametunnistusele. Keyloggerid on erinevalt rootkitidest suht kergelt avastatavad programmid ja kui inimene on viitsinud natukenegi oma arvutis olevat süsteemi tundma õppida, siis leiab ta selle keyloggeri ka õige pea üles. Kuid arvestades sellega kui palju liigub ringi perverte, kel lapsi nähes ila tilkuma hakkab, on keyloggerit hädavajalikud, et kaitsta lapsi väärakate eest. Keyloggerit võib nagu nugagi kasutada erinevatel eesmärkidel-üks inimene kasutab nuga leiva lõikamiseks, teine tapab inimese ära.
 
lammas wää - offline 29. mai 2013, kl 18.42
to galita
ja mis moodi sa mõtled keylogeriga lapsi kaitsata perveride eest?
nooruk leiab alati viisi vanemate piirangutest mööda hiilida
lihtsam oleks ikka rääkida ja näidata inimlooma elukest terves oma hiilguses
teoreetilised teadmised ohust võivad kasuks tulla kui omapead tegutseb:)
 
galita 29. mai 2013, kl 18.52
Lapsevanem näeb vähemalt kellega laps netis suhtleb ja millest kirjutatakse, kuid seejuures peab lapsevanem olema diskreetne ja sekkuma ainult reaalse ohu korral. Kui ikka mingi vanamees suhtleb 12-13 aastaste lastega, siis ei ole see normaalne ja 99% juhtudel on tegemist pedofiiliga. Loomulikult ei anna keylogger 100% kaitset lastele, aga parem ikka kui mitte midagi. Rääkida tuleb lastega alati, aga kui üks vanematest on välismaal tööl ja teine rabab sentide eest Eestis, et maksud makstud saaks ning perele toit lauale, siis ei jää lastega tegelemiseks nii palju aega kui vaja oleks ja nii need lapsed omapäi netis istuvad.
 
lammas wää - offline 29. mai 2013, kl 18.58
no vot minul on teine maailmavaade:)
ainukese vahendina näen et OMA laps on piisavalt nutikas ja ei suhtle netis kahtlaste isikutega:)
selleks pean mina teda koolitama
mitte tema järel nuhkima:)
 
galita 29. mai 2013, kl 20.24
Siis oled sa tubli isa lammas, lastel on sinuga vedanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!