Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Offline maps'i app
 
karta 26. juuli 2015, kl 17.49
palun soovitage head offline kaartide äppi (mis ei nõua andmesidet nagu Google Maps). Allalaetavate kaartidega.
Olen proovinud Here'i, aga ... tal on probleeme asukohtade leidmisega ja pakutavad marsruudid on ... imelikud. Loodetavasit on olemas midagi paremat ...
Maaks 26. juuli 2015, kl 19.25
Here on parim. Su asukohta ei määra mitte here, vaid sinu telefoni gps. Pakutavad marsruudid sõltuvad seadetest, kas on valitud kiirem aeg või lühem teekond - see viimane võib (ka teistel) vempkasid visata.
 
MacgyverJ 27. august 2015, kl 15.30
karta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> palun soovitage head offline kaartide äppi (mis ei
> nõua andmesidet nagu Google Maps). Allalaetavate
> kaartidega.
> Olen proovinud Here'i, aga ... tal
> on probleeme asukohtade leidmisega ja pakutavad ma
> rsruudid on ... imelikud. Loodetavasit on olemas m
> idagi paremat ...

Here'i, aga muuda seadeid, kas muutub midagi?
 
vcvx 03. september 2015, kl 01.18
Androidi jaoks jah tasuta asjadest ja ka paljudest tasulistest on HERE kõige parem.

Pane GPS normaalsetele seadistustele või osta telefon millel on usaldusväärne positsioneerimisvõime.

Mingi ainult A-GPS võimelise junniga normaalselt ei navigeeri..
 
Fucs 03. september 2015, kl 18.42
Mida pekki?
Ei saagi enam oma offline nimega -Fucs postitada siia?
Ütleb, et on juba foorumis kasutusel!
Keegi võttis ja regas selle oma nimele ära või?????

Seega teadmiseks: Kui siia ilmub keegi regatud -Fucs siis see ei ole mina.

******************************************************

Androididest räägid?

Autoga ringi liikumiseks:
Osmand
Kuue regiooni/riigi kaardid saad tasuta telefoni/nutiseadmesse/midaiganes alla laadida ja pärast offline kasutada.


Jalgsi mingis Eesti piirkonnas ringiliikumiseks, kui on vaja kasutada head ja täpset alust siis:
OruxMaps
Toetab Maa-ameti kaarte ja aerofotosid, ning igasuguseid (info)kaardikihte. Võimaldab vajaliku piirkonna materjali tasuta Maa-ametist seadmesse alla laadida (luua ise meelepäraseid kaarte) ja saab kasutada siis offline.

Ohvkoos saab kasutada ka online kui peaks vaja olema nii Maa-ameti aluste kui GoogleMapsiga.


Nutiseadmele (android) äpid, millega saab vajadusel eraldi asukohta määrata, koordinaate vaadata, satelliitide arvu ja signaalide tugevust jälgida ja ka asukohta/koordinaate salvestada, ning jooksvalt GPS asukohamääramise epohhidele algtaseme järeltöötlust teha (muuta positsioneerimine täpsemaks):

GPS Averaging (arvutab pidevalt jooksvalt erinevate mõõtmiste täpsustatud keskmise)
GPS Status 3.1415
GPS Status 5.3.111 Pro
Precision GPS Pro (Precision GPS Free on saast)
GPS Benchmark

Koos eraldiseisva GPS välisantenniga kasutamiseks:
RTKLIB RTKGPS+
Trimble RTX

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
- Fucs 03. september 2015, kl 18.59
 
teoreetiline küsimus 03. september 2015, kl 20.24
Pole veel leidnud androidi telefoniga sellist appi, mis näitaks ära, kus ma hetkel asun. GPS on sees, location aktiveeritud, aga ikka küsib alguspunkti ja lõpp-punkti. Auto jaoks mõeldud navigaator näitab kohe ära, kus olen (Navman ja TomTom), näitab ka tee, kus on lähim marsruut jalgsikõndimiseks. HERE-t pole veel proovinud, aga vaevalt et seegi parem on.
Kustkoast leiaks appi, mis näitaks kohe, kus olen ja vajaduse korral kuhu tahaks minna (kordan veelkord- vajadusel)? Kas sellist üldse olemas on?
Või peab tõesti olema kasutu telefoniapp ja kasulik eraldi autonavigaator mõlemad kaasas olema?
Taaskord- see on teoreetiline küsimus.
 
bob 06. september 2015, kl 14.04
teoreetiline küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole veel leidnud androidi telefoniga sellist appi
> , mis näitaks ära,...

vaheta telefoni
 
mees 06. september 2015, kl 22.20
Fucs Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida pekki?
> Ei saagi enam oma offline nimega -F
> ucs postitada siia?
> Ütleb, et on juba foorumis
> kasutusel!
> Keegi võttis ja regas selle oma nime
> le ära või?????
>
> Seega teadmiseks: Kui siia
> ilmub keegi regatud -Fucs siis see ei ole mina.
>

Ei tea mis jamps sellega siin siis nüüd on..

Fucs üks vanimatest avitajatest siin. Mäletan teda veel tollest ajast kui Tõnis, Lammas wää, Tnt, Olavsu1, Galita, Shadow ja teised tegijad seda alafoorumit ruulisid. Olen minagi palju abi siit neilt saanud aja jooksul.

Egas midagi, võtan selle asja teadmiseks, hoidke lipp kõrgel!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!