Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Telia
 
Pille 20. jaanuar 2016, kl 04.46
Peale nimemuutust Lõuna-Eesti telepilt kadunud!!!
 
küss 20. jaanuar 2016, kl 12.31
kaua juba kadunud on?
 
Pille 20. jaanuar 2016, kl 15.04
Tuli tunni jooksul tagasi
 
123 22. september 2020, kl 14.34
https://forte.delfi.ee/news/tehnika/rapla-jai-telia-esinduseta-asemele-tuleb-midagi-enneolematut?id=91115283

Täitsa jama. Meil ka siin Vaeste Patuste Alevis üks Poliitik ja Võitlev Sõna kes käis seal Rappelis oma nuppmoblaga. Noh kõigepealt ta käis seda sularaha eest ostmas. Siis laskis sula eest kõneaega peale laadida ja lõpuks kui tehisintellektne tarkvara otsustas talle teisi keeli õpetama hakata ja menüü eesti pealt väljamaa keele peale keeras pidi ta jälle esindusse näitsikute juurde abi saama minema. Ja ega ta neid numbreid oska ka mällu sisestada tal sihuke süsteem et numero unod papri pääl kirjas säält ta doid siis sisse toksib et oma kommunistidest seltsimeestele oktoobripühade ajal helistada ja õnnitleda. Ei noh seda boksis olevat kõrgtehnoloogiat tema loogika ei jaga peab teine nüüd Pealinna vahet hakkama kupatama.
 
Lahendus 26. oktoober 2022, kl 19.25
Osta digiboksi asemel hoopis Xiaomi TV Stick 4K, pista HDMI pessa ja naudi nutiteleka võimalusi koos Telia äpiga. Hind 50€ kanti ehk siis 1.5 aasta rent uue hinna järgi. Telia äppi uuendatakse pidevalt ning ei pea muretsema, et digibox vanaks ja aeglaseks jääb. Lisaks on sellel ka muid kasulikke omadusi. Ise just nii teengi enne selle hinnatõusu jõustumist, ostan ja panen paika ning siis viin nende kullahinnaga digiboxi käraka neile tagasi, las siis istuvad nende kuhja otsas ja mõtlevad mis selle jubina päris väärtus küll olla võiks et neid enam ei taheta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!